Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 19:23, matiz123 napisał:

To jest rewelacyjna nowina! :) Dziwne, że nikt tego wcześniej nie zauważył (ten news został
napisany 26 lipca). :)
"Zarówno głównego Autora łatki, jak i współautorów, zachęcam do nawiązania współpracy z Jaskinią
(...)" Czy ktoś z Was się z nimi skontaktował? Może to nie jest koniec naszej pracy nad Heroesem
przed patchem 1.3. :] "Najprościej nawiązać kontakt po prostu ze mną (na urtur(at)wp.pl), a
ja już skieruję sprawę na dalsze tory..." Ciekawe, co mają do zaproponowania. :)


Panowie, nie szalejcie tak bo niedługo puścicie scprojekt z torbami :)

A w ogóle korzystając z okazji chciałbym pogratulować profesjonalnej roboty, na Waszych poproawkach od razu przyjemniej się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:33, Slave napisał:

tez tak mialem jak gralem na geforce 4 MX 440, zalecam kupno nowej karty - na allegro sa nawet
za 60 zl z pixel shaderem.


A możesz mi jakąś polecić ??
Tak do 200zł, i żeby była na wejście Agp( czy jakoś tak :P)
Do 2007 roku chce wymienić kompa całego wiec nie mam zamiaru kupować jakiś kart za 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:54, Szympek napisał:

A możesz mi jakąś polecić ??
Tak do 200zł, i żeby była na wejście Agp( czy jakoś tak :P)
Do 2007 roku chce wymienić kompa całego wiec nie mam zamiaru kupować jakiś kart za 700zł

GeForce 6200. Herosi spokojnie ruszą, a ten rok do nowego kompa jakoś przetrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezle :)

no to teraz mamy silnego sojusznika :) czyli nasz patch nieoficjalny ma coraz wieksza szanse stac sie baza dla polskiego patcha oficjalnego 1.21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tam piszą, żeby ktoś z nas się z nimi skontaktował. Czy ktoś z Was już to zrobił? Jeśli nie, to możecie się spytać, o co im chodzi. Jeśli teraz nie mamy niczego do poprawiania, to możemy robić coś dla nich. Napiszcie do nich maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyglądając się ostatnio jednostkom w hirołsach doszedłem do wniosku, że graficy w dużej części opierali cih wygląd na postaciach świata Warhammera.
Widać to najbardziej na 3 jednostkach:

Inkwizytor to praktycznie kopia imperalnego Warrior Priesta, łysinka, młoteczek, wygląd zbroji
http://uk.games-workshop.com/empire/miniature-gallery/7/

Jaszczury Posępnych jeźdzców bardzo przypominają Cold One, sami dosiadający również są mrocznymi elfami
http://uk.games-workshop.com/darkelves/miniature-gallery/8/

W przypadku war dancerów nawet nazwy się zgadzają, niestety umieszczony link pokazuje wersję najnowszą, a tancerze w grze są bardziej podobni do modeli z poprzedniej edycji- mężczyźni z gołą, wytatułowaną klatą z 2 mieczami (nie umiem znaleść zdjęć, musicie uwierzyć mi na słowo)
http://uk.games-workshop.com/woodelves/gallery/8/

Podobieństwa, choć już nie tak znaczące, widać również wśród innych jednostek. Mnie osobiście bardzo spodobało się bazowanie na twórczości Games Warkshop, bo zawsze uważałem że ich modele mają bardzo klimatyczny wygląd.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy co jakinia chce nam zaproponować. Nie ma narazie niczego do poprawiania w grze to zaczełem znowu grać tak z nadmiaru wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, do tegosamego wniosku doszedlem grajac jeszcze w bete - wtedy jeszcze drzewce byly bardzo podobne do jendego ze wzorow GW
co do podobienstwa mrocznych jezdzcow do cold one''ow to sa rzeczywiscie podobni do wzoroz z bodajze 92 roku (jaszczury byly szczuplejsze niz te na podanym przez Ciebie zdieciu), zreszta zainteresowanych odsylam na stronke ktora jest chyba najwieksza baza wzorow figurek Citedel miniatures (czyli figurek do warhammera i ogolnie systemow GW)
http://www.solegends.com/citadel/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sądzicie wy, ale ja na podstawie mapy "kultyści" widzę że nie została zbalansowana wcale. Nie widzę zmian w stosunku do wersji 1.1. No ja jakoś nie mogę sobie poradzić z ta mapką na poziomie ciężkim. Chyba muszę zacząć od nowa tę kampanię i inaczej porozwijać postacie, teraz mam magię zniszczenia i mroku, ale co z tego jak przeciwnik podsyła mi średnio dwa razy w tygodniu herosa na poziomie 20 do walki :) no nie wyrabiam z produkcją wojska, ale skoro są tacy co przeszli to na ciężkim to pewnie ja coś źle robię. To pytam : JAK TO ZROBILIŚCIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 20:09, morthi napisał:

ja sie wlasnie skontaktowalem :) czekam na odzew :)


Ja też :) Zobaczymy czego będą chcieli :) Jednak Patch dotarł już do Jaskini Behemota, a z tamtąd trafi do naprawdę szerokiego grona odbiorców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym by trafil do CDP i by zrobili z niego oficjalna poprawke - a wtedy trafi do wszystkich graczy posiadajacych polska wersje gry :) i w koncu bedzie porzadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ale ja mam pytanko jak zasze(((: grajać inferno potrzebuje jakis dobry sposób na przystań i nekropolis a szczególnie na duza ilosć lordów wampirów aha i ter CZY JAK MA SIę SZCZęśCIE żOłMIERZA TO DUCHY ZASZE ROBIA UNIK ? PROSZE O SZYBKA ODP. Z GóRY DZEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę was zamieścćie ktoś p1-texts z polskiej wersji albo powiedzcie jak zrobić żeby angielska wersja ściągała polskie patche. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 07:46, morthi napisał:

chcialbym by trafil do CDP i by zrobili z niego oficjalna poprawke - a wtedy trafi do wszystkich
graczy posiadajacych polska wersje gry :) i w koncu bedzie porzadek :)


Ano będzie. Może. CDP milczy również w sprawie FAQ.
A propos nieoficjalnego patcha - po zaaplikowaniu najnowszego (sponsorem jest literka F?) w głównym menu nie mam polskich znaków. Pokręciłem coś? W wersji E było o.k.

Wracając do informacji co niektórych forumowiczów - potwierdzam, że gra w wersji 1.2 spowolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm mam jeden problem. Grając za pierwszym razem korzystałem z trainera 6+ - podciągnąłem staty do maksimum. Nie byłem w stanie w inny sposób przejść 5 misji w 1 kampanii czyli Królowej - obrona przy bramie prowadzącej do wrogiego miasta jest nie do pokonania. Ale później pojawił się w 3 czy 4 kampanii problem z pokonaniem Godryka czy jak mu tam. W tej chwili zacząłem rozgrywkę od nowa i właśnie utknąłem na mapie 1.5. Mam zarzucone oba patche - czyli wersję 1.2. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu ?? Czy może pomoże rozpoczęcie mapy od nowa (rozgrywkę zaczynałem jeszcze w wersji 1.0 - patche dodane w trakcie gry na mapie 1.5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 08:31, Labeo napisał:

> chcialbym by trafil do CDP i by zrobili z niego oficjalna poprawke - a wtedy trafi do
wszystkich
> graczy posiadajacych polska wersje gry :) i w koncu bedzie porzadek :)

Ano będzie. Może. CDP milczy również w sprawie FAQ.
A propos nieoficjalnego patcha - po zaaplikowaniu najnowszego (sponsorem jest literka F?)
w głównym menu nie mam polskich znaków. Pokręciłem coś? W wersji E było o.k.

Wracając do informacji co niektórych forumowiczów - potwierdzam, że gra w wersji 1.2 spowolniła.

Mi gra nieznacznie przyspieszyła, głównie podczas walk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować