Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ja się zapisuję do Podziemia Precz z Romkiem (Frankensztajnem) Giertychem, Koleś był umnie w mieście to połowa mojej klasy chciało go "nabić" heh ale miał ochroniarzy więc zwątpili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:24, DArkon1990 napisał:

A tak przyokazji to coto za gra ten MoC co Cenega tak zepsuła spolszczenie/polonizację.

Moc - Mark of Chaos, RTS w świecie Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli alternatywy będą publikowane co tydzień, ciekawe co będzie za tydzień? Stawiam na Akademię. Alternatywa Zabójcy wygląda fajnie, świetny pomysł z tymi szczypcami. Natomiast Kapitan Minotaurów jest troszkę dziwaczny. Ten napierśnik jest zbyt kanciaty. Czerwonego Smoka się tutaj nie spodziewałem, myślałem, że twórcy zrezygnowali z kolorowego paradoksu z H3 (Czerwony Smok zamieniał się w Czarnego). Powinni mu poprawić naczółek, chodzi o to spiczaste zakończenie, które wygląda jak... nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:06, Nicolai napisał:

Czyli alternatywy będą publikowane co tydzień

W następny wtorek się o tym przekonamy ;]
Ja jeszcze pozostanę sceptyczny co do tego cyklu.

Dnia 23.05.2007 o 00:06, Nicolai napisał:

Alternatywa Zabójcy wygląda fajnie, świetny pomysł z tymi szczypcami.

No i nie musi inwestować w nożyce do prac ogrodowych ^^

Dnia 23.05.2007 o 00:06, Nicolai napisał:

Natomiast Kapitan Minotaurów
jest troszkę dziwaczny. Ten napierśnik jest zbyt kanciaty.

A kto by się przejmował takimi szczegółami :P Ważne, żeby napierśnik był dobrą obroną ;]

Dnia 23.05.2007 o 00:06, Nicolai napisał:

myślałem, że twórcy zrezygnowali z kolorowego paradoksu z H3 (Czerwony Smok zamieniał się w
Czarnego).

Teraz tego już nie ma, bo Smok Cienia może być, albo Czarnym, albo Czerwonym Smokiem.

Dnia 23.05.2007 o 00:06, Nicolai napisał:

Powinni mu poprawić naczółek, chodzi o to spiczaste zakończenie, które wygląda jak...
nos!

Jak u nosorożca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za drugiego posta, ale dopiero teraz spokojnie mogłem przyjrzeć się tym alternatywom.

Zacznę od nowych zdolności:
Invisibility - na myśl przychodzi mi to, że jednostek tych nie będzie można zranić atakiem z dystansu. Byłaby to ciekawa opcja.
Immunity to Curse - i już nie osłabimy jednostki :P
Aura of Bravery - tutaj chyba wiadomo - coś z morale dla jednostek w pobliżu minotaura (w sam raz na Skowyt Grozy Nekromanty)
Ride-by-Attack - hm... może przesunięcie się podczas ataku, ale jak i po co? Nie wiem...
Acid Blood - pewnie coś jak Ognista Tarcza tylko, że z trucizną w roli głównej
Incinerate - kilka jednostek (albo jedna) umierają od razu spopielone

Co do jednostek - żadna z nich nie jest lepsza od zwykłych ulepszeń moim zdaniem. Do tego nie ma żadnej jednostki strzelającej.
Tyle dobrego, że rzadko gram tym zamkiem, więc mi to nie będzie przeszkadzać ;]
Za to co do designu nie mam żadnych zastrzeżeń (wyłączając tą panią z biczem :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mapy... heh... jesli beda chcieli dawac takie mapki jak sa przez nich dodawane czyli ze zroznicowaniem terenu i innymi bajerami to nie bedzie ich za wiele (a pewnie tylko takie sie pojawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Morthiego

Witam

O ile mnie pamięć nie myli wrzucałeś kiedyś linki do map spolszczonych przez Ciebie, jak byś mógł to wrzuć je jeszcze raz.Będę bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 01:31, windows00 napisał:

/.../
Ride-by-Attack - hm... może przesunięcie się podczas ataku, ale jak i po co? Nie wiem...
/.../


Mi to kojarzy się z drive-by z GTA :) Pewnie bedzie atakował wszystkich wrogów, koło których przejedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys wrzucalem ale linki sie juz zdezaktualizowaly i nie dzialaja :/ postaram sie wrzucic te mapy jakos wieczorem gdyz nie mam do nich aktualnie dostepu :(ale bede pamietac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 08:10, eL Fron napisał:

Mi to kojarzy się z drive-by z GTA :) Pewnie bedzie atakował wszystkich wrogów, koło których
przejedzie.

Wtedy to by chyba brzmiało Attack-by-Ride, ale nie wiem.
W Twojej wizji byłaby to zdolność bardziej przydatna. Niestety nie przekonamy się o tym tak długo, jak nie wyjdzie dodatek. Bo do ujawniania opisów zdolności Ubisoft skory nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:06, Nicolai napisał:

Czyli alternatywy będą publikowane co tydzień, ciekawe co będzie za tydzień? Stawiam na Akademię.


W przeciwieństwie do windows00 ja jestem nastawiony pozytywnie i podzielam Twoje zdanie ;) mam dziwne wrażenie(kobieca intuicja? ;P), że następną frakcją będzie właśnie Akademia, albo Nekropolis. Nie wiem czemu, tak jakoś :P później pewnie pokażą alter dla Inferno i Przystani, Krasnoludy pewnie jako ostatnie. A Orków w ogóle, co najwyżej pewnie na trailerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:58, Lfdracon napisał:

>składane artefakty

Co ja, spałem, gdy je zapowiadano? Nic nie kojarzę x_X ale mniejsza o to, mam nadzieję, że
nie będą tak wymiatające i ogólnodostępne, jak to było w H3: SoD... a jeśli chodzi o alter
upgrade''y... fajowskie. Tylko dziwi mnie trochę zakucie smoka w zbroję o.O ale wszystkie prezentują
się bardzo ciekawie ^^

Tutaj masz cytad dotyczacy tego aspektu:

Extra Content: Expand your arsenal and gameplay with new spells, artifacts, buildings and innovative features such as the combo-based Artifact Power Link

Mam nadzieje, że wrócą eliksir życia(najfajniejszy) oraz inne, ale ciekawe i nowe

@Lfdracon

Tez tak myślę, bo z tego co zrozumiałem podczas zapowiedzi UBI to Nival chce wypuścić alternatywy itp. w miarę szybko aby gracze mogli wyrazić swoje zadowolenie bądź nie nowymi wygladami i umieszczać posty z ewentualnymi zmianami w detalach, jak np zbroja się nie podoba bo za bardzo kwadratowa itd.
Takie jest moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 08:27, morthi napisał:

kiedys wrzucalem ale linki sie juz zdezaktualizowaly i nie dzialaja :/ postaram sie wrzucic
te mapy jakos wieczorem gdyz nie mam do nich aktualnie dostepu :(ale bede pamietac :)



Dzięki ,czekam z niecierpliwością :)

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:57, windows00 napisał:

Może nie dostaniemy "wypasionego" wydania, ale za to KB: L może się ukazać w Rewolucji Cenowej za...
29,90, a to by była cudowna informacja.

Znając polityke Cenegi, i biorąc pod uwage, że kilka tytułów 1C od razu wyszło za tą kwote to czemu nie;D

Dnia 22.05.2007 o 22:57, windows00 napisał:

To jest tylko dodatek i jakby nie był wspaniały z całą nową grą równać się nie może. Chyba
że pack HoM&M V+2 dodatki vs. Disciples III.


Zobaczymy jeszce jak to będzie z tymi produktami;D

Dnia 22.05.2007 o 22:57, windows00 napisał:

Nie uważam, że KB: L jest ładniejszy od HoM&M V - odczucia po filmiku i screenach.

Poczekaj na gre, pogramy, zobaczymy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 10:06, Shadow SSJ Warrior napisał:

Znając polityke Cenegi, i biorąc pod uwage, że kilka tytułów 1C od razu wyszło za tą kwote
to czemu nie;D

I w tym pokładam właśnie swoją nadziej :)
A biorąc pod uwagę, że gry w RC nie są wcale wydawane niechlujnie (vide Faces of War) można mieć nadzieje na fajne wydanie.

Dnia 23.05.2007 o 10:06, Shadow SSJ Warrior napisał:

Zobaczymy jeszce jak to będzie z tymi produktami;D

Nigdy nie podobała mi się seria Disciples i ja raczej nie porównam tych dwóch gier ;)
Chyba, że Disciples III mnie czymś zaskoczy i przekona do siebie.

Dnia 23.05.2007 o 10:06, Shadow SSJ Warrior napisał:

Poczekaj na gre, pogramy, zobaczymy;D

Ja nie mówię, że to gra brzydka albo gorsza. Bardzo mi się podoba to wszystko co zobaczyłem, ale IMO HoM&M V ma ładniejszą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie KB-legends powstaje na podobnym silniku co heroes 5 a moze i tym samym co heroes 5 tribes of east...
przekonamy sie kiedy beda premiery obu gier

kb-l w rewolucji cenowej? to bylby wspanialy prezent od cenegi dla graczy :) (a jak jeszcze by byla opcjonalna polonizacja bylbym w niebie ;) - przepraszam w przystani :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 11:40, moonman napisał:

nowe wojska Lochu

Tak się ździebko spóźniłeś, bo już od wczoraj na ich temat dyskutujemy :P
Ciekawe, że dopiero teraz GOL daje newsa o ulepszeniach. Pewnie chcieli się upewnić, że pokazanie alternatyw Sylwanu to nie był jednorazowa akcja.
Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować