Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 09:41, DiDivor napisał:

Witam wszystkich. Na mojej stronce Unofficial Patcha publikuję dwa spolszczone MODy: FireBird
MOD PL
- dodający jednostkę Ognisty Ptak oraz Xazardous Combat Mod 2.11a PL - zmieniający
interfejs podczas bitwy. Oba MODy mają polski interfejs oraz współdziałają prawidłowo z najnowszymi
wersjami gry. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:

http://members.lycos.co.uk/homam/mods.htm

A co do mojego programu do własnego tworzenia MODów - prace trwają, nowej wersji będzie można
się spodziewać w przyszłym tygodniu :)


mam pytanie do tego combat moda - wszystko jest extra ale ikonki jednostek w tym pasku oczekiwania na ruch są obcięte - tzn. są na samym dole wypełnienia kolorem - niby nic a wygląda nie ciekawie
czy można coś z tym zrobić ?
czy to jest skutek przeniesienia paska komunikatów na górę ekranu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka była wizja MODa jego autora i kolor ma tylko pasek z liczbą stworzeń w oddziale. Jeśli chcesz, możesz dodać MODa z alternatywnymi wizerunkami istot i bohaterów. Używam tego MODa i wg mnie jest OK. Zapraszam do tematu:

http://deep.phpwebhosting.com/~paradox/forums/index.php?showtopic=802

Należy pobrać i zainstalować MOD: Xaz_Backs_Mod_2_1.rar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie że dam paczkę modów, oto one http://rapidshare.com/files/50378067/Mody_do_Heroes_of_Might_and_Magic_V_Ku_nia_Przeznaczenia.rar sporo dodatków, mody z tekstami są spolszczone przezemnie i przez Morthigo (Nival 10 PL) , reszta ja, acha mody działają z Kuźnią Przeznaczenia 2.1 i Podstawką 1.5, w paczce znajduje się też inna wersja Xazardous Combat Mod v2.1.1 PL, która jest (moim zdaniem) lepsza od tej wersji którą zapodał DiDivor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:28, Qba777 napisał:

Baaardzo ciekawie się zapowiada... zastanawiam się, czy Orkowie zawiążą sojusz z Magami, czy wypowiedzą im wojnę? Ciekawi mnie też hexagram stworzony przez Biarę... trailer narobił mi jeszcze większego smaka na dodatek, i aż mnie w brzuchu ściska, że jeszcze go nie wydali ;>
BTW. Fajną mordkę ma ten Arantir :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:49, Lfdracon napisał:

> http://www.gametrailers.com/player/23845.html i co wy na to?
Baaardzo ciekawie się zapowiada... zastanawiam się, czy Orkowie zawiążą sojusz z Magami, czy
wypowiedzą im wojnę? Ciekawi mnie też hexagram stworzony przez Biarę... trailer narobił mi
jeszcze większego smaka na dodatek, i aż mnie w brzuchu ściska, że jeszcze go nie wydali ;>
BTW. Fajną mordkę ma ten Arantir :D


Sprzymierzą się z Arantirem więc wypowiedzą wojnę magom... A te rozmowy są pewno w podbitych miastach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:00, Qba777 napisał:

Sprzymierzą się z Arantirem więc wypowiedzą wojnę magom... A te rozmowy są pewno w podbitych
miastach...

Więc historia chyba zatoczy koło :P najpierw pewnie podbijemy miasta magów, a później będziemy je odbijać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:15, Qba777 napisał:

Dzięki temu filmikowi Heroes 5 zaczyna coraz bardziej śmierdzieć Warcraftem 3. A potem World
of Heroes :P Ewentualnie of Ashan :P


Według mnie to bardziej WoWem. Szczególnych znakiem jest bloodrage, występuje to w WoWie u wojowników. Jednak nie przeszkadza mi to, a nawet się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy ten trailer, jak z resztą każdy trailer. ;) Apetyt podnosi, tak więc swoje zadanie spełnia. Szkoda, że w Polsce dodatek wyjdzie miesiąc później... nie wiem czemu zawsze my musimy mieć opóźnienie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:53, nazgul47 napisał:

Kurcze! Zanim się obejrzałem całe biurko zaśliniłem!

Polecam w takim razie udać się do specjalisty, bo ślinienie się na widok trailera gry jest pierwszą oznaką tego, że coś z Tobą jest nie tak. ;)

P.S. Muszę przyznać, że dość ciekawa muzyka leci w DM... Kupię jak spadnie do Platyny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mam weny do ukończenia podstawki... Kuźnia czeka, a niedługo dojdzie TotE... Ale jak widzę tę gigantyczną mapę w 5 misji 5 kampanii, to mi się odechciewa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:27, Dark Demon napisał:

A ja dalej nie mam weny do ukończenia podstawki... Kuźnia czeka, a niedługo dojdzie TotE...
Ale jak widzę tę gigantyczną mapę w 5 misji 5 kampanii, to mi się odechciewa... :)


A według mnie największe są właśnie najfajniejsze (według mnie, no ale to zależy od gustu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Mam problem. Mianowicie, nie wiem, czy gra Homm V będzie chodziła na karcie graficznej GeForce2 MX/MX 400. Słyszałem, że nie da się na GeForce4, ale może na GeForce2...

Poza tym na różnych forach czytałem, że niektórzy posiadacze gry z kartą MX 400 nie skarżą się na problemy z rozgrywką (crash''e) czy to po zainstalowaniu patcha 1.1, czy też nie.

Czy więc gra będzie chodzić na mojej karcie? Jeśli nie, to czy zainstalowanie patcha 1.1 rozwiąże problem?

Może są jakieś nieoficjalne poprawki umożliwiające rozgrywkę?

P.S. Nie zależy mi również na tym, czy gra będzie się trochę zacinała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować