Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2010 o 14:22, Chester001 napisał:

Coś wiadomo już o VI ?

Gdyby było cokolwiek wiadomo, na pewno już byśmy się tym tutaj podniecali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 15:49, Lfdracon napisał:

> Coś wiadomo już o VI ?
Gdyby było cokolwiek wiadomo, na pewno już byśmy się tym tutaj podniecali ;)

może się podniecacie skrycie :> i nic nie chcecie powiedzieć tylko czekacie aż ktoś zapyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Dzikie Hordy symbol pojawiający się na ziemi wokół bohatera jest taki sam dla wszystkich frakcji. Czy istnieje jakiś mod lub sposób, by przywrócić zróżnicowane symbole z wcześniejszych wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema czy mógłby ktoś podać linka do polskiej wersji moda in-game skillwheel dla Kuźni przeznaczenia (wersja 2.1), bo niestety ta z fanowskiej strony gram.pl nie istnieje już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 17:35, windows00 napisał:

Co prawda, to nie 2.1, a 2.03, ale lepsze coś niż nic :)
http://www.speedyshare.com/files/23113482/skillwheel_HoF_PL.exe


Chodziło mi bardziej o tego moda do herosów co dodaje skillwheel do karty postaci ale już sobie poradziłem znaleziony tu: http://www.sendspace.com/file/s4ua1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi pomoże - zainstalowałem sobie Heroes 5 ToE na laptopie i jest problem z grą sieciową:
gra herosami "w dzień" jest ok natomiast tryb ducha nie działa poprawnie - w tym trybie widać tylko postacie a nie wyświetla się obraz świata (drogi, góry itd.) tylko cały ekran jest czarny.
Miał już może ktoś coś takiego? Ciekawy jestem czy to wina karty graficznej czy da się to jakoś naprawić przez ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z HoMM 5. Otóż zainstalowałem go jakiś czas temu, a następnie odinstalowałem. Teraz znów go chciałem zainstalować ale niestety kiedy klikam "Instaluj", w menu początkowym, komputer pyta się mnie: "czy na pewno chcesz usunąć zaznaczoną aplikację i jej wszystkie składniki?". Więc o co chodzi? Nie mam śladu tej gry na komputerze ani nie mogę jej w żaden sposób zainstalować, czy to włączając autorun czy też robiąc to manulanie, bo zawsze zamiast instalować usuwa mi nie istniejące na komputerze Heroes V. Miał ktoś z was coś podobnego? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprzątnąć grę z rejestru, wpisz "regedit" w poleceniu uruchom a potem poszperaj za wszystkimi wpisamii związanymi z HoMM V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 12:59, Desann235 napisał:

Mam taki problem z HoMM 5. ...

Jak kolega wyżej radzi trzeba wyczyścić rejestry ale nie rób tego ręcznie tylko skorzystaj z jakiegoś czyściciela, np. CCleaner


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może save z kampanii po misji Szmaragdowe Smoki, grałem w tą misję już kilkakrotnie ale za każdym razem nie udało mi się zebrać 20 smoków. Próbowałem użyć kodów ale nie działają;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na moim opakowaniu z grą pisze "1 DVD" to oznacza że gra jest w wersji DVD czy tak? Bo kurde ściągnąłem sobie z gramu patha 1.4 do wersji DVD lecz po zainstalowaniu go gra mi się nie zaktualizowała. Pisało że nadal mam v. 1.0. To jakiś błąd czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:24, Desann235 napisał:

Jeśli na moim opakowaniu z grą pisze "1 DVD" to oznacza że gra jest w wersji DVD czy
tak? Bo kurde ściągnąłem sobie z gramu patha 1.4 do wersji DVD lecz po zainstalowaniu
go gra mi się nie zaktualizowała. Pisało że nadal mam v. 1.0. To jakiś błąd czy co?


Patche pasują tylko do określonej wersji gry, tzn. patch1.1 do v1.0 .Sprawdź po ściągnięciu i zainstalowaniu go czy wersja się zmieniła i daj znać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:45, aragorn14 napisał:

Patche pasują tylko do określonej wersji gry, tzn. patch1.1 do v1.0 .Sprawdź po ściągnięciu
i zainstalowaniu go czy wersja się zmieniła i daj znać na forum.


Ok zrobiłem tak jak mówisz i wszystko działa. Najpierw path 1.1 potem 1.2 itd. Po prostu poprzednio zacząłem od 1.4 i nie wyszło. Dopiero teraz zadziałało. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 16:05, Desann235 napisał:

Ok zrobiłem tak jak mówisz i wszystko działa. Najpierw path 1.1 potem 1.2 itd. Po prostu
poprzednio zacząłem od 1.4 i nie wyszło. Dopiero teraz zadziałało. Dzięki za pomoc.


Nie ma za co. Sam kiedyś miałem ten problem. Cieszę się, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że loch jest najsłabszą frakcją? Drogi, niewielki przyrost jednostek i zaledwie dwie strzelające, z czego matrony to naprawdę kiepscy strzelcy i w dodatku nie posiadają żadnych typowo ofensywnych czarów. Ogólnie niby mają silne jednostki ale mam wrażenie że wcale nie rekompensuje to strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować