Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2006 o 10:49, Arclight napisał:

> trzeba by się jakoś zorganizować a nie spekulować - pokażmy, że: POLAK POTRAFI !!! :)


A masz zgodę od twórców tego?

a oni mieli zgodę od Ubi ? Coś mi się nie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że nie. Bo na początku wyraźnie jest napisane, że pod żadnym pozorem nie wolno tego pliku przerabiać itd.

Zresztą angielski w tym pdf''ie nie jest na wysokim poziomie. Wystarczy słownik żeby wszystko zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 10:56, Evil Khan napisał:

a oni mieli zgodę od Ubi ? Coś mi się nie wydaje...


Ale jak wół jest, że "All trademarks and copyrights contained in this document are owned by Ubisoft Entertainment".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 10:58, Arclight napisał:

> a oni mieli zgodę od Ubi ? Coś mi się nie wydaje...

Ale jak wół jest, że "All trademarks and copyrights contained in this document are owned by
Ubisoft Entertainment".



Dobra nie ma co się w takim razie bawić... swoja drogą na stronie herosów na gram.pl mogłoby być więcej info co i jak...(tj.opisy czarów i artefaktów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoja droha strona homm5.gram.pl wola o pomste do nieba :D w porownaniu do jaskini behemota ktora jest przeciez nieoficjalna strona wypada bladziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 11:02, morthi napisał:

swoja droha strona homm5.gram.pl wola o pomste do nieba :D w porownaniu do jaskini behemota
ktora jest przeciez nieoficjalna strona wypada bladziutko

Mogła by być możliwość pobrania rozpiski umiejętności w pdf w wersji do druku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 10:58, Jay Z napisał:

To wszystko wyjaśnia. Znamy ten błąd i jak już wielokrotnie pisałem, patch 1.1 uwstecznia polonizację
gry w niektórych miejscach. W przyszłym tygodniu pojawi się łatka CD Projektu naprawiająca
te błędy.


Jak tam postępy z tą łatką od CDP? Minęło już 10 dni, a jej jakoś nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh.. co do tego podręcznika, nawet się nie zpataliście tylko od razu "nie na pewno nie wolno bo to, bo tamto"
Typowa mętalność polaka -_-'' Jesten pewny na 100% że by wam pozwolili gdybyście sę zapytali, tak trudno wysłać maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2006 o 09:34, gie-dee napisał:

...hooohooo, juz myslałem ze jest jakis błąd, ze nigdzie tego nie ma...w koncu sie udało ale
nie było to zbyt przyjemne, biegac po pustej mapie z jednej strony na drugą prze kolejne kilka
godzin...


Gdzie ta kopana łza - wykończyłem już przeciwnika, cała mapa odkryta i nic - prosze o pomoc

Dzięki
Pablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herosi są fajni ale po niektórych misjach od razu widać że robili je kolesie od Etherlordsów. Np. 2 czy 3 misja kampanii inferno. Taka zaje... trudna że przeszłem ją dopiero po 10 godz gry. I sztuczne ograniczenia w rodzaju
"nie możesz w tym zamku budować smoków a w tym tego ble ble ble..." Biegałem w kółko aby mnie przypakowany bohater elfów nie dostał w łapy. Ogólnie gra bardzo dobra ale niektóre misje to tylko się pochlastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze wersji PL i tak zdaje się są w najlepszej sytuacji na całym świecie biorąc pod uwagę zawartość innych wydań. Pozostali zazwyczaj dostali gołe informacje dotyczące jedynie obsługi gry. Ponieważ tamtejsi gracze burzyli się z tego powodu złożono mgllistą obietnicę, iż kiedyś ukaże się podręcznik pdf do darmowego ściągnięcia. Minął już ponad miesiąc od premiery i można sobie conajwyżej kupić takie coś: http://www.amazon.com/gp/product/0761552863/sr=8-4/qid=1150710822/ref=pd_bbs_4/102-7638881-0601759?%5Fencoding=UTF8
I tak to jest z zachowaniem wydawcy, choćby odrobiny przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2006 o 12:01, PABLOFETA napisał:

Gdzie ta kopana łza - wykończyłem już przeciwnika, cała mapa odkryta i nic - prosze o pomoc

Dzięki
Pablo


powiedzieć CI odrazu...czy zgodnie ze scenariuszem??

podpowiem moze tak - przy kazdym drogowskazie musi Ci sie filmik odpalić, jak zajdziesz do któregoś w złej kolejności to poprostu pojawi sie jakis tekst, jak w odpowiedniej to bedą filmiki i wskazówki...coprawda te wskazówki to mi jeszcze bardziej mętliły w głowie...
jak masz juz odsłonięte wszystkie filmy to w ostatnim jest sensowna podpowiedz...i dasz rade...wystarczy troche pokopać :)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 12:08, ktosik napisał:

Posiadacze wersji PL i tak zdaje się są w najlepszej sytuacji na całym świecie biorąc pod uwagę
zawartość innych wydań. Pozostali zazwyczaj dostali gołe informacje dotyczące jedynie obsługi
gry. Ponieważ tamtejsi gracze burzyli się z tego powodu złożono mgllistą obietnicę, iż kiedyś
ukaże się podręcznik pdf do darmowego ściągnięcia. Minął już ponad miesiąc od premiery i można
sobie conajwyżej kupić takie coś: http://www.amazon.com/gp/product/0761552863/sr=8-4/qid=1150710822/ref=pd_bbs_4/102-7638881-0601759?%5Fencoding=UTF8
I tak to jest z zachowaniem wydawcy, choćby odrobiny przyzwoitości.


Cyztałem gdzieś, że ten poradnik do nieczego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z 4 misją. mianowicie wykonałem wszystkie zadania jakie miałem i na koniec mam sie spotkac teraz z armia jakiegos tam gościa.tylko że nie wiem gdzie sie mam z nim spotkać. przeszedłem cała mape kilka razy i nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować