Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam mam zapytanko...Jestem w ostatniej misji kampanii inferno(ta misja z wysepkami)...moje pytanie jest nastepujace dlaczego nie chce mi sie odkrywac mapa(tylko i wylacznie odkrywa sie przez odwiedziny w obserwatorium redwood i chatkach maga)...plywajac statkiem doplywam do konca widocznego terenu i dlaej ni emoge plynac i odslaniac mapy...czy ta misija jest w taki dziwny sposob skonstruowana czy to jakis bug...zaczynalem misje kilkakrotnie i nadal jest ten problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 08:19, SimoNeeN napisał:

.plywajac statkiem doplywam do konca
widocznego terenu i dlaej ni emoge plynac i odslaniac mapy...czy ta misija jest w taki dziwny
sposob skonstruowana czy to jakis bug...zaczynalem misje kilkakrotnie i nadal jest ten problem;/


to nie jest bug, ta misja jest tak skonstruowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to nic sie nie dzieje ? jesli masz umiejetnosc ktora pozwala Ci na przywolywanie czarich lordow to na pewno sie pojawia pentagram na plnszy - w ktorym sie te czarcie lordy pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tworzysz artefakty jesli masz zdolnosc w bohatera ktora CI na to pozwala oraz odpowiednio duzo surowcow

nastepnie taki artefakt dajesz jednej ze swoich jednostek dzieki ktoremu ta jednostka jest mocniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poselstwem z Jaskini Behemota, do BlackBomba(nie wiem, moizę ktoś o tym pisał nie jestem na czasie)

Ururam Tururam chcę Cię porzyjąć w szeregi Imperium za pracę polonizacyjną i przetłumaczenie koła umiejętności.
Wyżej wymieniony ma się w Imperium zgłosić do MiBa i z nim omówić dalsze szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem głupi bląd w p0-texts , w dziale Text\Game\Heroes jest sporo pomieszane, w specializacjach np. text ThisIsAName.txt (w dziale Academy)jest pomieszane, u mistrza gremlinów jest Twórca GOlemów i na odwrót, w dziale Hereos też, np. w Folderze Nur jest NAthir, a Razzaka Narxes. Głupie że to jest pomieszane , ale w grze tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:25, BlackBomb napisał:

A mniej więcej co to znaczy?

A to: A teraz do rzeczy BlackBomb z forum gram.pl spolszczył SkillWheel z CH. Dane pochodzą z wersji 1.1 . SkillWheela po polsku, czyli Koło Umiejętności można ściągnąć z tej strony:

Hmmm, ma ktoś namiary na BlackBomba? Może po prostu opublikowałby swoje dzieło w Jaskini? Jeśli ktoś może doprowadzić do spotkania (wirtualnego) między nim, a MiBem, albo kimś innym z naczalstwa Jaskini, to niech się uaktywni! Imperium potrzebuje takich osób - a ma im sporo do zaoferowania. (Ja sie tym zająć nie mogę, bo właśnie na wakacje wyjeżdżam...)

Mam konto na gram.pl, postram się go doprowadzić w progi Imperium

Ogółem to co robią na gram.pl jest godne pochwalenia bo prawie codziennie wychodzi nowa łatka która poprawią błędy polonizacyjne. Oczyiwście nieoficjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz bylo, ale w 2. misji, kampanii Inferno, gdzie Agrael sciga sie po artefakt - serce gryfa czy jakos tak...

na koniec walczy z rycerzem, a zaraz potem atakuje go (nie pamietam imienia) demon - i w sumie walke przegralem doslownie ledwo ledwo.. i gdy ma pasc ostateczny cios na moich ostatnich jednostkach wlacza sie filmik jak demony sobie wlacza prawie jak w matrixie i agrael tak czy siak przechodzi misje.

udalo sie komus wygrac ten pojedynek? czy to tak juz jest zaprogramowane ze ostatni cios (nie wazne kto wygrywa) uruchamia filmik i koniec misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 09:47, Mike1292 napisał:

Z poselstwem z Jaskini Behemota, do BlackBomba(nie wiem, moizę ktoś o tym pisał nie jestem
na czasie)

Ururam Tururam chcę Cię porzyjąć w szeregi Imperium za pracę polonizacyjną i przetłumaczenie
koła umiejętności.
Wyżej wymieniony ma się w Imperium zgłosić do MiBa i z nim omówić dalsze szczegóły



Mikes ja już się pytałem BlackBomba o namiary i już je posłałem MiBowi. Niestety się trochę spóźniłeś.
( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=17751 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro sie tak jasnikia interesuje to niech sie zBlackBombem skontaktuje - BlackBomb dal pelne swoje namiary na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 09:33, morthi napisał:

jak to nic sie nie dzieje ? jesli masz umiejetnosc ktora pozwala Ci na przywolywanie czarich
lordow to na pewno sie pojawia pentagram na plnszy - w ktorym sie te czarcie lordy pojawia


No nie zawsze jak masz 1 albo 2 czarcie lordy to bardzo prawdopodobne, że się nie przyzwą bo jest przyzywane 30-40% jednostek (w zależności od poziomu umejetności), które używają bramy. Jednak czasem sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2 czarcie lordy ?:) hmm :) zazwyczaj wtedy nie mam jeszcze bramy na takim poziomie by je przyzywac:D a pozniej to juz sa ich dziesiatki ;) wiec zawsze cos sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi Ty tu jesteś widze najczęściej to pewnie znasz link do skill wheela po polsku, napisz prosze bo sam jakoś nie moge znaleźć, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanie... w tym wyscigu c2m2 jesli dobrze pamietam, robilem wszystko, zeby wysmarowac max level - ale jakos nie udalo mi sie tym razem zobaczyc komunikatu w stylu ''bohater osiagnal max poziom'' czy jak to dokladnie brzmi...

w zwiazku z tym, czy dla kazdej misji w kampanii jest ten sam limit max lvl?

moglby to ktos rozpisac w ten sposob:

misja 1 - max ? lvl
misja 2 - max ? lvl
misja 3 - max ? lvl
misja 4 - max ? lvl
misja 5 - max ? lvl

wydaje mi sie ze dla m1 max lvl to 10, a dla m2 - max to 16 - ale moge sie mylic
w h3 bylo zawsze info przed misja - ilu przejdzie do next i jaki lvl max moga osiagnac- szkoda, ze tutaj tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować