Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Czy CDP poinformuje nas z jakimś wyprzedzeniem czasowym od kiedy będzie można składać pre-ordery na edycję kolekcjonerską ??? .Rozpoczyna się okres wakacyjny i trudno będzie niektórym codziennie odwiedzać stronę aby uzyskać potrzebne informacje. Btw : przy ek. World of Warcraft Burning crusade preorder skończył się zanim tak naprawdę zdążył rozpocząć ;). Pozdrowionka dla fanów Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:58, qjin23 napisał:

Ja obstawiam, że zwykla wersja będzie kosztowac 99, 90 zł. W końcu kwota miala nie przekroczyć
wPLN (albo po prostu zrobią sugerowaną 129 zł, a z uzyciem wPLN 99... ktoż wie).

EK? 200 zł, a z użyciem wPLN 159-169 zł. Tak sobie strzelam, ot co! :)


To ja też sobie postrzelam :P
Podstawowa będzie kosztować dzięki WPLN 79,90 zł a Kolekcjonerska 129,90. Fajnie by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:23, Obi-wan Kenobii napisał:

A mi coś się wydaje że do EK samego Geralta wepchną :)


Wolałbym fajną figurkę Geralta niż jakies badziewne medaliony i tym podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:25, hehe napisał:

To ja też sobie postrzelam :P
Podstawowa będzie kosztować dzięki WPLN 79,90 zł a Kolekcjonerska 129,90. Fajnie by było ;)


trochę nie dowidzę do tarczy ale wydaje mi się że trafiłeś w dziesiątkę ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:26, hehe napisał:

Wolałbym fajną figurkę Geralta niż jakies badziewne medaliony i tym podobne...


No albo jakiś sztylecik.
Szczerze mówiąc rozśmieszył mnie ostatnio jakiś post w którym ktoś mówił że będzie niezły szpan pokazać się w medalionie wśród kumpli :D Jak dla mnie to można by go tylko umieścić w jakiejś gablocie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:57, jackass napisał:

Niech CDProject Red ujawni wymagania sprzetowe ,ale nie minimalne lecz jakies rozsadne ktore
pociagna gre ukazujac jej prawdziwe oblicze.


ujawnimy tak szybko jak tylko będziemy mogli. Nie chcemy podawać niepotwierdzonych informacji. Celujemy w wymagania "rozsądne".

Dnia 19.06.2007 o 14:57, jackass napisał:

co do zakupu.Mam tylko nadzieje ze nie zostaniemy zaskoczeni "wiedzminska" cena pakietu skoro
tyle elementow wchodzi w jego sklad :/


Zaskoczeni, ale prędzej pozytywnie;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już wersja podstawowa wygląda jak kolekcjonerska.
ciekawe jakie to będzie opowiadanie sapka? od razu można powiedzieć - szkoda, że nie premierowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:58, MateoKiszlo napisał:

Dla mnie właśnie jest słabo - po prostu nie podoba mi się projekt wilka. Może w realu będzie
to wyglądało lepiej.


Będzie, bo będą efekty (jak wspominałem, tłoczenie, srebrna farba), ale z tego co się orientuje
samego wilka być może też przerenderujemy raz jeszcze z troszkę innym światłem.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:17, Mike napisał:

W zasadzie sprawa jest przewidywalna. Gdyż przewidywalne są poziomy cenowe naszych wydań i
standardowych i EK. I Wiedźmin na pewno nie będzie w tym przypadku niekorzystnie się wyróżniał;)

A więc ok. 159zł przy użyciu wPLN-ów... Bardzo, bardzo dobrze ;)
I przyłączę się do tego dramatycznego wręcz apelu Stworka: Artbook! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:27, Kocis1524 napisał:

> To ja też sobie postrzelam :P
> Podstawowa będzie kosztować dzięki WPLN 79,90 zł a Kolekcjonerska 129,90. Fajnie by było
;)

trochę nie dowidzę do tarczy ale wydaje mi się że trafiłeś w dziesiątkę ;) ;P


ufff ochłońcie trochę... zaraz wyjdzie że będziemy za 70 zeta wszystko sprzedawać a paczki to sam p. Żebrowski będzie po domach roznosił.... ;P

Jeszce jak odliczycie wirtualne pieniądze to wyjdzie że będziemy musieli Wam dopłacać :)

...... odrobinę cierpliwości jeszcze :P
zaraz wszystko sie wyjaśni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 17:07, Ronx napisał:

Zawsze pozostaje szansa kupienia na Allegro bądź w innym Empiku :P


Wracamy do starej dobrej zasady, że EK, w normalnych sklapach będę w symbolicznych ilościach.
Tylko Empik i MM, i w okolicach 1szt na sklep.

Chodzi o to, że by nie było sytuacji, że w preorderze EK się szybko kończy, a potem egzemplarze wysłane do sklepów, stoją i pokrywa je kurz, zamiast trafić do najbardziej potrzebujących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie była za tania ta EK, bo wszyscy się na nią rzucą... i dla mnie nie starczy. ;)

159 zł z wPLN - jestem prawie pewien, że tyle będzie! (a jak cena z użyciem "wirtualnych" zejdzie poniżej 150 złociszy, to będę mile zaskoczony, pozytywnie of course). ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to nie wiem czy zauważyliście że tak naprawdę zaczął sie taki mały Tydzień z Wiedźminem (pod kontem informacji na pewno)

W poniedziałek nowa strona.
Dziś skład wersji podstawowej
Od jutra zaczynamy opowiadać o kolekcjonerce

a jeszcze parę dni przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:28, Kocis1524 napisał:

> Wolałbym fajną figurkę Geralta niż jakies badziewne medaliony i tym podobne...

No albo jakiś sztylecik.

Tez jestem za:) wkoncu to gra dla doroslych

Dnia 19.06.2007 o 17:28, Kocis1524 napisał:

Szczerze mówiąc rozśmieszył mnie ostatnio jakiś post w którym ktoś mówił że będzie niezły szpan
pokazać się w medalionie wśród kumpli :D Jak dla mnie to można by go tylko umieścić w jakiejś
gablocie ;P

Juz sobie wyobrazam jak ide do pracy z takim medalionem zawieszonym na szyji buaahhaha.
Ale bym zaszpanował hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować