Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 17:46, Mike napisał:

Sztylecik, a jakże był brany pod uwagę.
M.



Taki mieczyk-sztylecik to z chęcią bym sobie zamówił. Nawet oddzielnie, jeśli był by rzeczywiście wysokiej jakości to można by nie skąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:49, Mike napisał:

Jeśli gracze byli by w stanie uwierzyć, że miecze wiedźmińskie wytwarzały dzieci w Chinach,
a nie rzemieślnik pod krakowem, to pewnie i cena mogła by być zjadliwa. Byle klinga nie pękała
po wbiciu w adwersarza;)


wiekszosc bajerow wytwarzaja w chinach ;] by daleko nie szukac artbook z EK Age of Empires III ,a po co mam w kogos wbijac klinge ? ;] Czyzbyscie nie chcieli wrzucic artbooka to EK Wiedzmina ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 17:46, Mike napisał:

Natomiast te 70 sztuk, mają tu i ówdzie szczęśliwcy dookoła globu;)

Szkoda ze nie jestem jednym z nich :(

Dnia 19.06.2007 o 17:46, Mike napisał:


Jak znajdziemy sposób aby trochę taniej wyprodukować zachowująć wysoką jakość (w końcu
to nie byle jaki miecz;) to może zrobimy jedną partię jako dodatkowy gadżet do zamówienia oddzielnie...


Licze ze znajdziecie, jednego chetnego juz macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:55, Mike napisał:

Więc duże pudełka pozostają do EK, gdzie paczuszki idą od razu do domów:)

A w tych dużych pudełkach będzie jeszcze małe, jak w zwykłej wersji? Bo małe plastikowe, jakie zazwyczaj towarzyszyło takiemu opakowaniu, oznaczałoby raczej pewną degradację...

Notabene jakoś wolę nowe, mniejsze pudełka. Po pierwsze są praktyczne (instrukcję itp. mam zawsze pod ręką), a po drugie sprawiają wrażenie napchanych zawartością i wiem, na co poszły moje pieniądze. Cienki, mnący się karton słabej jakości, który tylko przeszkadza, nie ma co z nim zrobić i od razu widać, że przeznaczony jest wyłącznie na wyrzucenie, jakoś nie wyglądał dla mnie zbyt "monumentalnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:00, Baal Namib napisał:

A potem sprawy w sądzie że dzieci wariują i rodziców wyżynają :P



Jestem już pełnoletni, więc mogę sobie pozwolić na taki komfort. Poza tym efektywność tego mieczyka była by pewnie na poziomie widelca, a do niego każdy ma dostęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poraz pierwszy rzeczytałem o tym na gry-online.pl to myślałem, a wręcz byłem pewien,że to chodzi o Edycje Kolekcjonerską. A tutaj czytam,że to dopiero podstawowa. I jak mówi Mike będzie ona jeszcze w przyzwoitej cenie. Już boję się pomyśleć o zawartości LEK. Hmmm! Może orginalny tekst Sapowskiego jak pisał Wiedźmina. No ale trzeba przyznać że CDP się postarał. OKLASKI NA STOJĄCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:34, SzaacH napisał:

ufff ochłońcie trochę... zaraz wyjdzie że będziemy za 70 zeta wszystko sprzedawać a paczki
to sam p. Żebrowski będzie po domach roznosił.... ;P

Jeszce jak odliczycie wirtualne pieniądze to wyjdzie że będziemy musieli Wam dopłacać :)

...... odrobinę cierpliwości jeszcze :P
zaraz wszystko sie wyjaśni....


No ale jeśli nie 129 zł to siłą rzeczy 99 zł a przynajmniej 20 WP powinno dać się odliczyć.
Zaraz wszystko się wyjaśni:D Mam nadzieję że jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 17:53, Ali G napisał:

wiekszosc bajerow wytwarzaja w chinach ;]


To prawda, ale tu może mała ciekawostka. Otóż my staramy się tego na maksa unikać i szczerze mówiąc nie pamiętam, kiedy ostatni raz cokolwiek zamawialiśmy za granicą.

Powód jest prosty.

Nikt nie zrobi takich skórzanych podkładek pod mysz, jak producent konnych siodeł pod Warszawą (tak, tak!!!)Niektorzy szczęśliwcy takie podkładki posiadają i choć koszt produkcji znów dyskwalifikuje je do dodawania do gry gratis, to zdobycie jej/zakupienie rekompensowane jest wieloletnią trwałością (pierwsze robiliśmy na targi E3 2004 i do dziś mi wiernie służy, znosząc nawet trudy podróży służbowych:)

Tak samo jest z mieczykami, brzydko pachnącego towaru z chin (to częsta przypadłość chińskich produkcji, choć
podobno jest coraz lepiej) po prostu nie chcemy. Wolimy już nie zrobić nic, albo zrobić egz do zakupu dla tych którym bardzo na tym zależy. Głownia miecza (co widać na screenach) ma głowę wilka i precyzyjne jej wykonanie wymaga sporego kunsztu, żeby nie wyszło wilkopodobnie;) (zresztą byłbyś pewnie pierwszy gotów do krytyki, he?;)

Zresztą trzeba wspierać rodzimych rzemieślników, lekko nie mają w dzisiejszym świecie...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:55, Mike napisał:

Więc duże pudełka pozostają do EK, gdzie paczuszki idą od razu do domów:)


Czyli w EK będzie pudełko w starym, dobrym stylu? :) Fajnie.

Dnia 19.06.2007 o 16:55, Mike napisał:

Możemy przyjmować zakłady;)
W końcu kolekcjonerka to kolekcjonerka;)


Ja wolę się jednak nie zakładać. :P Niemniej jednak jeżeli będzie tak jak rzeczywiście mówisz, to rozważę kupno EK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:07, Kocis1524 napisał:

> ufff ochłońcie trochę... zaraz wyjdzie że będziemy za 70 zeta wszystko sprzedawać a paczki

> to sam p. Żebrowski będzie po domach roznosił.... ;P
>
> Jeszce jak odliczycie wirtualne pieniądze to wyjdzie że będziemy musieli Wam dopłacać
:)
>
> ...... odrobinę cierpliwości jeszcze :P
> zaraz wszystko sie wyjaśni....

No ale jeśli nie 129 zł to siłą rzeczy 99 zł a przynajmniej 20 WP powinno dać się odliczyć.


no dzisiaj to już raczej nie..... ;P a co za mało macie wrażeń? ;P

nie wszystko na raz.... :)

Dnia 19.06.2007 o 18:07, Kocis1524 napisał:

Zaraz wszystko się wyjaśni:D Mam nadzieję że jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:08, Mike napisał:

ciach


no prosze ,a myslalem ze lecicie tylko na masowke :P i ze tak dokladnie odwzorowany mieczyk chcieliscie wykonac ,coz jesli wrzucicie takowy do sklepu z mila checia zakupie (do otwierania paczek ;] ).........
....a pytalem sie o artbook czy bedzie w EK ? ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TO ma byc podstawowa wersja, to będzie chyba najlepiej wydana gra w dziejach.
polski jezyk, polskie wydawnictwo, multum bonusów i piękna okladka!
Oby tylko cena nie była za wysoka, to obiecuje ze nie bede czekal na obnizke, nowy RAM etc. tylko kupujee!!!

Ale jeszcze zobaczymy co będzie z EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no dzisiaj to już raczej nie..... ;P a co za mało macie wrażeń? ;P

no.. :D, przeciez apetyt rosnie w miare jedzienia.. x]

Hehe.. ;D Specjalnie cofnales sie do newsa o zawartości EK Gothic''a 3 i wyszlo mi ze w tej podstawowej Wiedzminka :) nie ma tylko amuletu, artbooka i tej ksiegi oprawionej w skóre :] Mam nadzieje, ze EK Witchera nie rozleci sie w tydzien :< Bo przeciez niektorzy w tym ja ;P wyjezdzaja na wakacje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się przypadki że i widelec zabił :P A tak serio to fajnie jak by był mieczy. Ale raczej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować