Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opowiadania o Wiedźminie podbijają Wielką Brytanię!

126 postów w tym temacie

Nadmienię tylko, że fajna okładka. Z chęcią sam bym sie w taką zaopatrzył. Tym bardziej, że mój poprzedni zbiór uległ wypadkowi i przepadł całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że Wiedźmin będzie przełomową grą w Polsce. Być może panowie z zachodu, jak zobaczą że Polacy też umieją robić gry, to zaczną inwestować w Polski rynek. Przyznam się, że nie czytałem ale muszę w końcu przeczytać wiedźmina, bo to trochę wstyd, bo Anglicy czytają Sapkowskiego, a jego rodacy nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy jakieś wydawnictwo wyda nową wersję sagi o Wiedźminie, tj. z nową okładką, poprawkami itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, właściwie to się cieszę, ale do września ilość info o wiedźminie przekroczy napewno 1/3 ogółu informacji, później podczas premiery i miesiąc po będzie nawet stanowić 2/3... dopiero w grudniu uspokoi się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:25, HumanGhost napisał:

Nadmienię tylko, że fajna okładka. Z chęcią sam bym sie w taką zaopatrzył. Tym bardziej, że
mój poprzedni zbiór uległ wypadkowi i przepadł całkowicie.


JA również bym się zaopatrzył w takie wydanie Wiedźmina, głównie dla tego, że jeszcze Sagi nie czytałem (błagam o litość Wiedźmino-fani, nie chcę być zarąbany wiedźmińskim mieczem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem na forum wiedźminowskim, szczerze mówiąc myślałem, że saga juz dawno została na angielski przetłumaczona... ;) Ale lepiej późno niż wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrze że przetłumaczyli, bo to naprawde świetna książka.
2. Czemu taka dziwna okładka?? Ten łeb stworzenia jest do niczego nie podobny, w życiu bym nie zgadł że to wilk. I ten podpis pod tytułem "Geralt is a hunter" może wprowadzić w błąd wileu potencjalnych czytelników.
Polska okładka była dobra, nic nie trzeba było zmieniać. Wystarczyło tylko kupić prawa do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przy wcześniej to było, ale ja zobaczyłem dopiero dzisiaj. Na głównej stronie mamy przy informacji nową ikonkę dla newsów związanych z wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować