Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Gra jak gra, sa gusta i gusciki ale... community jest zalosne, banda analfabetow, tak wiem, w kazdej grze sa tacy ale w Tibii przechodzi to wszelkie pojecie. Od razu powiem ze nie gralem w Tibie, z nudow [szukajac nowej gry] poczytalem kilka for o Tibii [nie skreslam czegos z gory] poprostu zalamalem rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO TAK!

Jak narazie to nie spotkałem nikogo kto gra w tibie i ma więcej niż 11 lat ;]
A nawet jak ma to on jest taki h4rdc00roffy że sie odechciewa z nim rozmawiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:19, Rumcajs52 napisał:

Jak narazie to nie spotkałem nikogo kto gra w tibie i ma więcej niż 11 lat ;]
A nawet jak ma to on jest taki h4rdc00roffy że sie odechciewa z nim rozmawiac :P


A ja spotkałem takich ,którzy mieli więcej niż 11 lat (jeden miał 15 lat, drugi 18 lat,ale oni grali tylko dla kasy ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tibię to tak naprawdę nie grają gracze, a głupie smarkate nooby ;[ . Tibia jest głupia i jest popularna chyba dlatego, że darmowa. Ta gra naprawdę nie jest nic warta i mówię jej "NIE!". A o grafice to nawet nie wspominam, wystarczy spojrzeć na obrazki z gry, aby widzieć, "jak twórcy się namęczyli" (swoją drogą byli to 4 zapaleni informatycy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE! Grafika jest daleka od oyginału, a to niestety w tych czasach jest ważne :(

Light Prince - skąd możesz wiedziec ze wszyscy grający w tibię to głupie nooby? TO NIEPRAWDA! Naprzykład ja gram czasami ale wole diablo. I co? Oczywiście, jestem zasmarkanym noobem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!!!!!!!
Tibia szybko się nudzi. Bardzo szybko. To mozolne osiąganie xpeków i leveli... Grałem w tibie ale skończyłem... to gra staroświecka. Np. taki fps jest akcja, nawet w strategii jest akcja. Ale tu jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma swój urok, może głównie grają tam dzieci w wieku około 11 lat, ale w jakiej innej grze używasz czarów wpisując je w komendzie? Moim zdaniem gra jest nienajgorsza, pomijając grafikę i audio, (którego neima :O)
, ale tak jak mówiłem ta gra ma coś w sobie, skoro ma tak "oddana rzeszę fanów", co prawda większość z nich, to maxymalne n00by, które w innych grach MMO typu WoW, GW niemają racji bytu. Sam w nią grałem dosyć sporo. moja przygoda z Tibią kończyła się kilkakrotnie, i wiele razy do niej wracałem min. przez 2-krotne zhackowanie konta, zabijanie przez PK ( wyjątkowo przykre jest giniencie Tibii w porównaniu do innych gier)
U mnie w szkole dużo osób gra i kupuje te PACC''i i kilka osób niechodziło w ogóle do szkoły przez co powtarzały klase, ponieważ zamiast chodzić do szkoły chodzili do kafejek internetowych. Ta gra uzależnia brdziej niż WoW, ludzie głupieją od niej używając w noormalnym życiu sktutów typu LOL, OMG, ROTFL etc...Dlatego też jestem na NIE, Tibia nie jest grą na miarę XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w tibię grałem przez parę dni bo nie miałem akurat nic innego do roboty. Nie jest to moim zdaniem gra na miarę XXI w. ponieważ jest strasznie monotonna. W dodatku żadnych efektów dźwiękowych i wizualnych. Uważam ,że jest to bardzo słaba gra i jeżeli grać w jakiegoś MMO to WoW. Ta gra jest wspaniała chociaż już w nią nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc mam ...

Grafiki nie bierze się pod uwagę, bo najważniejszy jest klimat! A ten powstaje dopiero, kiedy wraz z kolegami idziesz na hunty, pk, itd... Niestety klimat ten psują wszystkie dzieciaki i analfabeci, którzy też w to "grają" ...

Tak jak powiedziałem, w tą grę powinno się grać najlepiej z przyjaciółmi, wtedy to ma sens :)

A czy jest grą na miarę XXI wieku? ... .... ... To zależy od wielu czynników, więc nie mam zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:37, Adas69 napisał:

Ta gra ma swój urok, może głównie grają tam dzieci w wieku około 11 lat, ale w jakiej innej
grze używasz czarów wpisując je w komendzie? Moim zdaniem gra jest nienajgorsza, pomijając
grafikę i audio, (którego neima :O)
, ale tak jak mówiłem ta gra ma coś w sobie, skoro ma tak "oddana rzeszę fanów", co prawda
większość z nich, to maxymalne n00by, które w innych grach MMO typu WoW, GW niemają racji bytu.
Sam w nią grałem dosyć sporo. moja przygoda z Tibią kończyła się kilkakrotnie, i wiele razy
do niej wracałem min. przez 2-krotne zhackowanie konta, zabijanie przez PK ( wyjątkowo przykre
jest giniencie Tibii w porównaniu do innych gier)
U mnie w szkole dużo osób gra i kupuje te PACC''i i kilka osób niechodziło w ogóle do szkoły
przez co powtarzały klase, ponieważ zamiast chodzić do szkoły chodzili do kafejek internetowych.
Ta gra uzależnia brdziej niż WoW, ludzie głupieją od niej używając w noormalnym życiu sktutów
typu LOL, OMG, ROTFL etc...Dlatego też jestem na NIE, Tibia nie jest grą na miarę XXI
wieku.


eh to niejest uzaleznie tylko oni niemaja rodzicow taka to prawda ktorzy im by czas poswiecili lub kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Tibie jakieś 25 minut. Bardziej głupszej gry nie widziałem. A graficznie to pożal się Boże...Teraz to tylko Lineage 2 :). Gram już bardzo bardzo długo i się nie nudzi. I graficznie też jest b. dobry. Także Tibia stanowczo NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 11:21, Miedniczka69 napisał:

Prowokacja? Que Legal!! :>

Nie. To jego styl pisania xD

A co do Tibii - nie należy oceniać żadnej gry na podstawie 25-minutowej sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować