Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 10:22, XardasiK napisał:

Mam pewien problem z uruchomieniem tej gry. Mianowicie kiedy zaloguje sie na stronie, klikam
"Play live", i gra zamiast wlaczyc sie, wywala blad "Failed to run program: -2". Reinstal pomaga,
ale przy nastepnym uruchomieniu gry dzieje sie dokladnie to samo - irytujace :/ Wiecie moze
co jest nie tak?


Mam tak samo, tylko ja mam -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niestety Jos, nie będzie mogła wystąpić. Ulubienica tłumów będzie występować podczas ultra-turbo turnieju piłkarskiego.

Niniejszym wycofuję się z zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:01, Gryczka napisał:

Witam, mógłby ktoś podać linka z tym programem (Activeix) który jest potrzebny do uruchomienia
tejże gry ?

Jest na pierwszej stronie: http://kwonho.ijji.com
ten active-x powinien się sam załadować, tylko trzeba mu pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:20, SwenG napisał:

> Witam, mógłby ktoś podać linka z tym programem (Activeix) który jest potrzebny do uruchomienia

> tejże gry ?
Jest na pierwszej stronie: http://kwonho.ijji.com
ten active-x powinien się sam załadować, tylko trzeba mu pozwolić.

Tak, ale kuzynowi się nie otworzył i kiedy sie loguje to wyskakuje mu że musi zainstalowaćwłasnie ten program. No ale teraz nie wiemy skąd go wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZY komuś nie laguje? albo czy ktoś rozwiązał problem lagowania? od 2h probuje zagrać jedną chociaż walkę ale nie da się w ogóle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:23, Iroks1 napisał:

CZY komuś nie laguje? albo czy ktoś rozwiązał problem lagowania? od 2h probuje zagrać jedną
chociaż walkę ale nie da się w ogóle :/


Jedynym sposobem jest wyłączenie wszystkiego co korzysta z neta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:21, Adin92 napisał:

> CZY komuś nie laguje? albo czy ktoś rozwiązał problem lagowania? od 2h probuje zagrać
jedną
> chociaż walkę ale nie da się w ogóle :/

Jedynym sposobem jest wyłączenie wszystkiego co korzysta z neta .

hmm wyłączyłem wszystko nawet explorera i dalej to samo :/ czasami udaje sie z kims kilka miłych pojedynków zrobić a tak dupa stale lagi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 15:28, Iroks1 napisał:

> Jedynym sposobem jest wyłączenie wszystkiego co korzysta z neta .
hmm wyłączyłem wszystko nawet explorera i dalej to samo :/ czasami udaje sie z kims kilka miłych
pojedynków zrobić a tak dupa stale lagi :/


Nie zawsze zależy to od ciebie , ta osoba z którą grasz może być tego przyczyną bo ma wooolne łącze no i się lagi robią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tragedia :( może z wami będzie lepiej w lidze pograć a i mam pytanie jakie wymagania ma ta gra dotyczące łącza? wie ktoś gdzie znajduje się serwer? i ostatnie pytanie czy wie ktoś jaki IP ma serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:34, micaa napisał:

Ostatnio widziałem serwer gram.pl ale niestety był na hasło ;/

Hasło jest zawsze to samo "gram" :-)

Jak trenujecie swoją technikę walki? Ja trenowałem na hard z mistrzem a i tak jak wychodzę na arenę to dostaję baty xD Macie jakiś patent;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiece do tych lepszych combosów potrzebna jest strzałka w jakis róg. Robią ja się np. za pomocą strzałki w lewo i strzałki w dół, ale często mi to nie wychodzi ;/ Znacie może jakiś dorby sosób na te lepsze combosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:42, micaa napisał:

Jak wiece do tych lepszych combosów potrzebna jest strzałka w jakis róg. Robią ja się np. za
pomocą strzałki w lewo i strzałki w dół, ale często mi to nie wychodzi ;/ Znacie może jakiś
dorby sosób na te lepsze combosy ?

ja tam kombosy robie nie wszystkie ale robie i to wymaga trenó, tylko jak trenować jak kurde DZISJA ROZEGRAŁĘM 2 normalne walki :/ a tak STALE LAGI MAM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą zainstalowałem ją zarejestrowałem się uruchamiam ją i pokazuje mi się niebieski ekran napis trwa zrzucanie pamięci na dysk czy coś takiego domyślam się że to jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:39, buraczek18 napisał:

Mam problem z grą zainstalowałem ją zarejestrowałem się uruchamiam ją i pokazuje mi się niebieski
ekran napis trwa zrzucanie pamięci na dysk czy coś takiego domyślam się że to jakiś błąd.

jak sie pokazuje niebieski ekran to coś z systemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:40, sodolis napisał:

Jak trenujecie swoją technikę walki? Ja trenowałem na hard z mistrzem a i tak jak wychodzę
na arenę to dostaję baty xD Macie jakiś patent;-D

Mam :). Zakładasz pokój, czekasz aż przylezie równy ci lvl (może być niższy) i walczysz, starając się używać rzadko używanych kombosów i ciosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować