Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

>Dziwię się tylko CDP, że nie chce zarobić na tym jeszcze więcej i wydać tych egzemplarzy EK kilka(set) dodatkowo. Z >tego co czytam kupcy by się jednak znaleźli bez problemu.

Tyle tylko, że to jest Limitowana Edycja Kolekcjonerska (i numerowana). Byłoby to trochę niesprawiedliwe względem graczy którzy się nieźle namęczyli żeby tą EK dorwać. Nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niepoważni jesteście...
czy mógłby ktoś z CDP wyjaśnić o co chodzi z mailami, które otrzymały osoby, którym nie udało się złożyć zamówienia? Tak jak mi, dałem radę jedynie dodać dwa egzemplarze EK do koszyka, kupić sobie kupon na dostawę za wPLN i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:00, JayC napisał:

Kiedy będzie lista "szczęśliwców" i numerki? Nie mogę się doczekać chociaż tej wiadomości :D.


W poniedziałek Wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem co mi się dzieje jak słysze o EK Wiedźmina. Miałem ochotę na niego od bardzo dawna, miałem odłożone pieniądze, ale ostatecznie nie zamówiełem. I największa w tym wina kłopotów serwera, ale jest też dużo mojej. Miałbym EK gdybym nie próbował kombinować ze zniżką: próbowałem kodu Heyah, kiedy były jeszcze problemy z serwerem, kiedy ich już nie było wpisałem ten sam kod drugi raz i mi zablokowało kody promocyjne na 24h, więc stwierdziłem ze zamówie następnego dnia wieczorem. niestety wtedy już EK nie było. Jedyny plus tego jest taki, że mam te 100zł więcej ale jaki to plus w porównaniu do zawartości EK.

Chyba mi troche ulżyło. Gratuluje wszystkim nabywcom EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:01, Lord Asgaroth napisał:

niepoważni jesteście...
czy mógłby ktoś z CDP wyjaśnić o co chodzi z mailami, które otrzymały osoby, którym nie udało
się złożyć zamówienia? Tak jak mi, dałem radę jedynie dodać dwa egzemplarze EK do koszyka,
kupić sobie kupon na dostawę za wPLN i tyle....


Hej

W tym temacie powinien odpowiedzieć ktoś z Ekipy Gram (jeśli nie stało sie to w innym wątku)
Pewnie niebawem to sie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, ładnie.. ładnie.
mam nadzieje, że pieniądze ze sprzedaży zostaną dobrze wykorzystane.
A ja jestem ciekaw który mam numerek? kiedy to zostanie opublikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby się nie sprzedało te tylko 3 tysiące egzemplarzy po takiej reklamie,ale to tylko reklama a gra może okazać się kitem i wtedy będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem edycję podstawową. Chociaż uważam się za fana świata wykreowanego przez Sapkowskiego to nie dość, że nie kupiłem EK, to jeszcze zastanawiałem się nad podstawową. CDP robił wszystko, żeby mnie od niej odciągnąć. EK była strasznie droga, trzeba by było się o nią wręcz bić, strona się wieszała, a na dodatek data premiery to już nie wrzesień a IV kwartał. Mimo to Wiedźmin to Wiedźmin i trzeba go mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:56, Lex napisał:

Taa, a wtedy jakaś EK będzie miała 50 000 egzemplaży. Zrozum, że kolekcjonerki są wydawane
zazwyczaj w małych ilościach (np. EK Silent Huntera 4 - 3000 na całym świecie, w tym 10 w Polsce),
do tego wydawca na nich nie zarabia/zarabia bardzo mało. Jeden z Niebieskich pisał nawet, że
Edycje Kolekcjonerskie są czymś jak reklama.


A czy Edycja Kolekcjonerska musi być limitowana?

No to zrobić np. tak:

*)100 numerowanych egzemplarzy Edycji Limitowanej z własnoręcznym autografem pana Kicińskiego (a dla niedowartościowanych snobów-klientów dodawać jeszcze gipsowy odlew rąk kierownictwa CD Projektu:) w cenie 500 zł za egzemplarz:)

*)10 tysięcy egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej (z taką sama zawartością jak Edycja Limitowana ale bez numerków i bez autografu i gipsowego odlewu rąk kierownictwa CDP. w c. 150/200 PLZ za egzemplarz:)

*)150 tysięcy (wzgl. Więcej?) egzemplarzy "zwykłych" (uboższych w różne gadżety w stosunku do EK/EL w cenie 99 (79) PLZ:)

Chcesz szpanować limitowaną edycją proszę bardzo - kup sobie Limitowaną wersję:)

Nie wierzę że do Edycji Kolekcjonerskiej CD Projekt dopłaca lub traktuje ją jako reklamę - poszliby z torbami bardzo szybko z taką polityką - a oni chcą przecież zaistnieć na Giełdzie i rozwijać firmę (w tym własne produkcje) a na to trzeba potwornie dużo kapitału.

A ten kapitał jest możliwy do pozyskania tylko przez zakupy takich jak ty i jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przeczytałem w którejś notatce że będzie można zobaczyć który numer się dostanie... że będzie cała lista. Tylko nie potrafię jej wygrzebać :). Będę wdzięczny za podpowiedź gdzie można szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z cdp może mi wyjaśnić dlaczego pojawiło się u mnie drugie zamówienie EK Wiedźmin z 3 egzemplarzami gry za kwotę 399 zł z dzisiejszą datą. Zamówiłam już 1 egzemplarz w środę EK i tyle mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować