Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 14:54, marlin15 napisał:

> Panowie czy juz ktos moze z was wie jak mozna zrobic screenna przy wlonczonym anti alisnigx4?

> Bo jak wyloncze dopiero sie da, jest jakis program do uchywcania screenow bo dziwne ze
jak
> dam print screen i do painta sie wkleic nie da dziwne
FRAPS to jst spoko filmik... chcesz to podam ci na maila bo zajmuje 700kolo...


ok spox apietryszyn@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 17:11, pawlo131 napisał:

Z kąd można ściągnąć mody do obliviona? I które są najlepsze(tzn. najbardziej uatrakcyjniają
rozgrywke)?

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=515789 to jest link do forum a pod forum sa pogrupowane mody... zalezy do czego chcesz....tekstry i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:03, qrzy napisał:

i mnie rozbawilo :]
niestety przesiedizalem u niego 2 doby (skryty) i lazilem za nim
wstaje o 6 idzie jest a o 11 wraca do wyra ....

Accidents Happen

Naszym celem jest Baenlin, leśny elf mieszkający w Brumie (dodatkowo ma walecznego lokaja). Aby otrzymać bonus, musimy upozorować wypadek. Jeśli tego nie zrobimy, zadanie będzie zaliczone, ale z bonusa nici.
Baenlin bardzo lubi czytać – i tylko w jednym miejscu. Na swoim ulubionym krześle; możemy go tam zastać między 8.00 PM a 11.00 PM. Nad krzesłem wisi trofeum myśliwskie – idealny sposób na wypadek. Wkradamy się więc do jego domu przez tylne wejście, a następnie udajemy na górę domu. Znajdziemy tam ruchomą ściankę, która prowadzi za głowę łosia wiszącą nad krzesłem Baenlina. O odpowiedniej godzinie zrzucamy ją na staruszka, i wykradamy się tylnym wyjściem z powrotem do siedziby Dark Brotherhood. Ważne jest, by lokaj Baenlina nas nie zauważył – bonus przepadnie.

Nagroda:

*
+1 punkt niesławy
*
600 sztuk złota
*
zaklęty sztylet Suffethorn – damage health i drain strength (levelowany do poziomu 30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:42, SD4HJ napisał:

Usun cracka albo kup orginal


Dzieki za info ;) Nie wiedzialem, ze po zainstalowaniu cracka sa takie jaja (zalezalo mi na grze bez plyty). Rzeczywiscie z oryginalna plytka jakos tak te dialogi nie znikaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dzieki za info ;) Nie wiedzialem, ze po zainstalowaniu cracka sa takie jaja (zalezalo mi na

Dnia 27.08.2006 o 21:22, fRgy napisał:

grze bez plyty). Rzeczywiscie z oryginalna plytka jakos tak te dialogi nie znikaja.


No proszę... Kolejny pirat. Wiesz, że my tu takich nie trawimy? Piractwo to złodziejstwo, a złodziej nie powinnien tu zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:26, Bumber napisał:

No proszę... Kolejny pirat. Wiesz, że my tu takich nie trawimy? Piractwo to złodziejstwo, a
złodziej nie powinnien tu zaglądać...


Widze, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Posiadam oryginalna gre, tylko nie przepadam za ciaglym zongolowaniu plytami... uzywanie cracka to, zlodziejstwo ? Zastanow sie zanim kogos oskarzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:08, Arclight napisał:

Może nie złodziejstwo, ale jest to ewidentne modyfikowanie kodu gry. A tego robić nie wolno.


No coz przepraszam, juz wiecej nie bede... Koniec tej niepotrzebnej dyskusji ;) Wracajac do glownego tematu, czy zmiana kart z geforcefx5600 na 6600gt da mi jakis znaczacy skok w jakoscii?(gram na very low, proc - 2,4 + ath xp, 1Gb ramu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:15, fRgy napisał:

No coz przepraszam, juz wiecej nie bede... Koniec tej niepotrzebnej dyskusji ;) Wracajac do
glownego tematu, czy zmiana kart z geforcefx5600 na 6600gt da mi jakis znaczacy skok w jakoscii?(gram
na very low, proc - 2,4 + ath xp, 1Gb ramu)


Da ci... Wydaje mi sie ze kilkakrotny w porownaniu z obecna kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:04, fRgy napisał:

Widze, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Posiadam oryginalna gre, tylko nie przepadam
za ciaglym zongolowaniu plytami... uzywanie cracka to, zlodziejstwo ? Zastanow sie zanim kogos
oskarzysz...


W takim razie przepraszam, nie doczytałem. Gdy widzę, że ktoś pisze coś o cracku, to od razu mam skojarzenia z piractwem. Co nie zmienia faktu, że i tak postępujesz nielegalnie ingerując znacząco w kod gry. Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:04, fRgy napisał:

Widze, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Posiadam oryginalna gre, tylko nie przepadam
za ciaglym zongolowaniu plytami... uzywanie cracka to, zlodziejstwo ? Zastanow sie zanim kogos
oskarzysz...

W SpellForce i Gothicu 1 tak było(tzn.można grać bez płytki) i trzeba przyznać , że jest to bardzo wygodne rozwiązanie i nie rozumiem dlaczego nie jest stosowane częściej.Nie trzeba się martwić o nośnik i ewentualne późniejsze kłopoty z tym związane.W CDP nie ma problemu z wymianą płytek , ale jak na razie w naszym kraju nie jest to normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:22, KrzychW napisał:

> /.../Nie trzeba się martwić o nośnik i ewentualne późniejsze kłopoty z tym związane.

Z nośnikiem to miałem kłopot trzy razy w życiu: raz z płytą instalacyjną Widows 95 - wysiadła gdzieś po 45-50 reinstalacji, z Morrowindem -nic dziwnego, ponad 2000 godzin w napędzie, ale za 19,90 kupiłem nową i z Gothic''iem 1 - ale mam drugi egzemplarz dołączoną do pisma. Na tyle gier raptem dwie trochę się popsuły. No to właściwie problemu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:32, KrzysztofMarek napisał:

Z nośnikiem to miałem kłopot trzy razy w życiu: raz z płytą instalacyjną Widows 95 - wysiadła
gdzieś po 45-50 reinstalacji, z Morrowindem -nic dziwnego, ponad 2000 godzin w napędzie, ale
za 19,90 kupiłem nową i z Gothic''iem 1 - ale mam drugi egzemplarz dołączoną do pisma. Na tyle
gier raptem dwie trochę się popsuły. No to właściwie problemu nie ma...

Nie było moim zamiarem stwierdzenie , że przy graniu z płytki mośniki padają raz za razem , ponieważ ja takiego przypadku nie miałem nigdy.Nawet z Morrowindem , w który też grałem dłuuugo.Jednak granie bez płyty jest małą odrobinkę wygodniejsze i przy sprzedaży łatwiej upłynnić nieporysowane nośniki.To wszystko , to oczywiście drobiazgi , które niewiele zmieniają.
Nie wiem , być może konieczność grania z płytą związana jest z zabezpieczeniami przed piractwem , ale nie sądzę , żeby była to jakaś przeszkoda dla piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:51, KrzychW napisał:

> > >/.../> Nie wiem , być może konieczność grania z płytą związana jest z zabezpieczeniami przed piractwem
, ale nie sądzę , żeby była to jakaś przeszkoda dla piratów.

To dla piratów faktycznie nie jest problemem, jest natomiast problemem dla klientów piratów, którzy kupują u nich scrackowane gry. Tak, czy inaczej, jakieś zabezpieczenie to jest. Mnie to nie przeszkadza, raz na trzy lata moęę nawet kupić duplikat takiej jak Morrowind czy Gothic gry, tym bardziej, że po latach gry mocno tanieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , a mnie zaraz cos trafi nie moge zostać wampirem jestem ładnie pogryziony i hemofilje załapałem z 5 razy i nic tydzień czekam i nic co jest grane bug czy jak, acha nie leczyłem sie w tym czasie ani zadne światynie nic a dalej nie jestem wampirem czy ktos z was miał cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:19, shrekinator napisał:

Witam , a mnie zaraz cos trafi nie moge zostać wampirem jestem ładnie pogryziony i hemofilje
załapałem z 5 razy i nic tydzień czekam i nic co jest grane bug czy jak, acha nie leczyłem
sie w tym czasie ani zadne światynie nic a dalej nie jestem wampirem czy ktos z was miał cos
takiego



Musisz sie przespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:36, Dominik84 napisał:

> Witam , a mnie zaraz cos trafi nie moge zostać wampirem jestem ładnie pogryziony i hemofilje

> załapałem z 5 razy i nic tydzień czekam i nic co jest grane bug czy jak, acha nie leczyłem

> sie w tym czasie ani zadne światynie nic a dalej nie jestem wampirem czy ktos z was miał
cos
> takiego


Musisz sie przespac.


W łóżku... Nie z wampirem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować