Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

SPOILER

Dnia 01.11.2006 o 00:21, Deejay napisał:

gdzie znajdę gildię złodziei, coby się do niej dołączyć?

Pogadaj z jakimś żebrakiem, ale musi on mieć wysoki stopień sympatii do Ciebie. Powie Ci gdzie masz iść, a na tamtym miejscu dostaniesz zadanie, którego wykonanie pozwoli Ci na przyłączenie się do gildii złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:21, Deejay napisał:

gdzie znajdę gildię złodziei, coby się do niej dołączyć?

------------------SPOILER------------------
Lub ukradnij coś i daj się aresztować ... przy wejściu do dzielnicy handlowej zaczepi cię khajit-ka (tak było u mnie) ... a potem tak samo jak u odpowiedzi Windows00, spotykasz sie z przedstawicielem w dzielnicy portoej i masz mały konkurs na szybkość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, na jakich ustwawieniach sobie pogram z Smpronem (1,8 GHz) 1,5 GB ramu i 7600GS, jakiś czas teu pożyczyłęm sobie od kumpla na spróbowanie jak poleci i miałem straszną kaszanke bo na absolutnie minimum miałem 12 klatek a szczury w podziemiach ganiały w powietrzu, bo tekstór podłogi nie wczytało ( niskie dalekie widzenie) :P
wtedy miałęm pół giga ramu i 5700LE z tąd pytanie jak mi poleci na tym configu :) z góry thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 03:20, Dark SMG napisał:

mam pytanko, na jakich ustwawieniach sobie pogram z Smpronem (1,8 GHz) 1,5 GB ramu i 7600GS,
jakiś czas teu pożyczyłęm sobie od kumpla na spróbowanie jak poleci i miałem straszną kaszanke
bo na absolutnie minimum miałem 12 klatek a szczury w podziemiach ganiały w powietrzu, bo tekstór
podłogi nie wczytało ( niskie dalekie widzenie) :P
wtedy miałęm pół giga ramu i 5700LE z tąd pytanie jak mi poleci na tym configu :) z góry thx
:)

Gdybyś miał lepszego procka to 1024*768, wysokie detale, HDR, a tak to średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:46, buras napisał:

------------------SPOILER------------------

hę...?

Dnia 01.11.2006 o 00:46, buras napisał:

a potem tak samo jak u odpowiedzi Windows00

hę...? ;)

sorry ale mógłbyś jaśniej...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc. parę tygodni temu dostałem od kumpla Obliviona (niestety pirat) i działała sprawnie na medium. Później dostałem na imieniny orginalnego po polskui ci? NIC! wrzucam płytę do napędu i wyskakuje mi że setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu WIN32 (chyba dokładni tak), pirat to samo. Pożyczyłem od kumpla inną grę i też to samo. wszystko inne działa normalnie. Płyty też są OK bo u kumpla działa. POMOCY LUDZIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:58, Matiz666 napisał:

Może mi ktoś pomóc. parę tygodni temu dostałem od kumpla Obliviona (niestety pirat) i działała
sprawnie na medium. Później dostałem na imieniny orginalnego po polskui ci? NIC! wrzucam płytę
do napędu i wyskakuje mi że setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu WIN32 (chyba dokładni
tak), pirat to samo. Pożyczyłem od kumpla inną grę i też to samo. wszystko inne działa normalnie.
Płyty też są OK bo u kumpla działa. POMOCY LUDZIE!!!!!

Pewnie jakiś błąd Windowsa, jeśli masz oryginalnego to mógł się aktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---------------------SPOILER------------------
Ja polecam Ci to rozwiązanie, o którym mówił windows00, czyli pogadaj z jakimś żebrakiem (obojętnie w jakim mieście), musisz mu najpierw parę groszy rzucić...a on Ci powie o spotkaniu kandydatów do gildi złodziei w Dzielnicy Portowej w Cesarskim Mieście...;] Potem wystarczy tam iść o północy i pogadać z gościem z gildi złodziei. On zleci Wam zadanie, a kto zrobi je pierwszy zostanie przyłączony do gildi złodziei...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:58, Matiz666 napisał:

Może mi ktoś pomóc. parę tygodni temu dostałem od kumpla Obliviona (niestety pirat) i działała
sprawnie na medium. Później dostałem na imieniny orginalnego po polskui ci? NIC! wrzucam płytę
do napędu i wyskakuje mi że setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu WIN32 (chyba dokładni
tak), pirat to samo. Pożyczyłem od kumpla inną grę i też to samo. wszystko inne działa normalnie.
Płyty też są OK bo u kumpla działa. POMOCY LUDZIE!!!!!

ja polecxam formata, sam robie co miesiąc, system sprawnie wtedy chodzi, mogłeś też złapać wirusa wtedy o ile atywir go nie wykrył jest ryzyko że [po formacie znowu się ciebie czepi.
więc jeśli po nim dalejk będą kłopoty przy instalacji windowsa ( XP) usuń wszystkie dyski, i załóż partycje od nowa, w ten sposób wirek zostanie na bank uśmiercny, nie zapomniej tylko o utworzeniu kopii ważnych danych ( najlepiej na DVD), a potem zanieś je do jakiegoś kumpla który ma dobrego antywira, a najlepiej to zrób wycieczke po wszystkich znajomych jak za każdym razem płytki będą wolne od wirków to jest szansa że faktycznie bożesz kopiować dane sppkojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:07, kuko7 napisał:

---------------------SPOILER------------------

hmm. chyba jestem trochę nie w temacie... :/ o co chodzi z tym spoiler...? mogę się tylko domyślać że ktoś już zadał to pytanie co ja teraz.. ale może jestem w błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że niektórzy nie chcą wiedzieć jak np. dostać się do gildi złodziei, albo poznać fabułę...dlatego taki napis stawia się przed tekstem który zdradza fabułę, albo inne ważne rzeczy w grze...Po prostu Ci którzy chcą sami przechodzić tą grę nie chcą czytać o tym jak ją później przejść...dlatego napis spoiler oznacza dla tych którzy nie chcą znać jakiegoś przejścia żeby wogóle tego nie czytali...;]

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&u=17394

zobacz np. tu...patrz co pisze walgierz...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:12, azur64 napisał:

A oryginalne Windowsy można instalować wielokrotnie?

oryginał od pirata różni się nośnikiem i licencją a raczej jej brakiem :P.
więc jasne że można, do woli byle na gtym samym kompie lub na innym ale wtedy z tego pierwszego trzeba usunąć bo licencja jest na jedną maszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:59, Dark SMG napisał:

> A oryginalne Windowsy można instalować wielokrotnie?
oryginał od pirata różni się nośnikiem i licencją a raczej jej brakiem :P.
więc jasne że można, do woli byle na gtym samym kompie lub na innym ale wtedy z tego pierwszego
trzeba usunąć bo licencja jest na jedną maszyne

A jak mam kilka partycji, a na każdej oddzielny Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 01:06, buras napisał:

Jako, iż nikt nie umiał pomóc mi w poszukiwaniu, pewnego szklanego hełmu, Fin Gleam-em zwanego,
popływałem wspomogany Klejnotem Rumare i znalazłem łobuza ...
Dla zainteresowanych takowym eksponatem, zamieszczam poniżej przybliżoną lokalizację (a co
mi tam ... niech też se popływają ludziska ... sport to zdrowie :) i właściwości, tego szklanego
garnka ...


Ja nadal nie mogę go znaleźć. Po 2 dniach czasu gry poszukiwań spasowałem. Możecie jakoś mi jeszcze pomóc? Korzystam z prześwitu :)

Druga kwestia. Kończę już zadania dla gildii wojowników i zastanawiam się nad wstąpieniem do Mrocznego Bractwa. Jak to się będzie razem miało? Kodeksy tych dwóch organizacji są raczej sprzeczne, mimo że zadania podobne - zabij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem w czterech gildiach razem : wojowników, magów, mrocznego bractwa i złodziei i nic niczemu nie szkodziło...więc raczej możesz spokojnie wstąpić do tej organizacji... A tak wogóle to są to najciekawsze misje ze wszystkich gildi...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować