Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 17:47, Pepper Ronie napisał:

Czy będzie mi działał Oblivion??? Konfiguracja mojego kompa to :
Athlon 3000+, 1GB RAM, karta graficzna Radeon X200 (zintegrowana).

Będzie,ale bardzo lipnie przez słabą karte.Reszta configo bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:48, owczar4 napisał:

> Czy będzie mi działał Oblivion??? Konfiguracja mojego kompa to :
> Athlon 3000+, 1GB RAM, karta graficzna Radeon X200 (zintegrowana).
Będzie,ale bardzo lipnie przez słabą karte.Reszta configo bardzo dobra


Będzie działało płynnie na najniższej grafice??? A czy Oblivion ma StarForce (zabezpieczenie) bo gry ze StarForcem mi nie działają. Nie pomyśl sobie że będe miał pirata. Jakbyś mi nie wierzył odsyłam do mojego tematu o nazwie StarForce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:52, pro evo napisał:



na górze podalem wymagania mojego kompa sprawdź je i powiedz czy bedzie chodzil oblivion

Na tym Geforce bedzie w miare dobrze.To karta nvidi wiec zrobili patch gdzie zwieksza sie plynnosc gry o jakies 15%!!!!!!Bez patcha tez bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:20, ploverek1 napisał:

obvilion jest extra gothik 3 też

tak to są dwie bardzo dobre gry, a gdyby je połaczyć to by była najlepsza gra jaka byśmy zagrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:34, uchal napisał:

> obvilion jest extra gothik 3 też
tak to są dwie bardzo dobre gry, a gdyby je połaczyć to by była najlepsza gra jaka byśmy zagrali


Gdyby je połączyć to by było tyle błędów, że odechciało by się grać, więc skończcie wypisywanie tych głupot, tylko przysłużcie się tematowi. A jeśli nie macie nic innego do powiedzenia niż peany na cześć gierek to się lepiej nie odzywajcie.

P.S. To jest moja opinia i jak się komuś nie podoba to ja się obniżenia statusu nie boję, ja tylko apeluję o bardziej przemyślane posty ;P

P.S. 2 Mam pytanie co do questu w którym Martin proponuje danie mu gwiazdy azury, żeby się mógł dostać do raju Camorana. Wydaje mi się, że gwiazda ta jest zbyt wartościowa, żeby ją wrzucać do raju ;), więc mam pytanie: jaki jest najsłabszy artefakt i jak go znaleźć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:41, =PtaQ napisał:

/.../ Wydaje mi się, że gwiazda ta jest zbyt wartościowa, żeby ją wrzucać
do raju ;), więc mam pytanie: jaki jest najsłabszy artefakt i jak go znaleźć? :)

Ja dałem Gwiazdę Azury i nie żałuję. Ale z powodzeniem możesz dać Ebonowe Ostrze od Mephalil. Buławę Molag Bala, czy Łabdżaka od Sheogorata. Wszystko zależy od tego, jaką kierujesz postacią. Radzę zajrzeć do poradnika i przeczytać opisy daedrycznych questów. Jeśli masz Umbrę, to bez obaw możesz oddać któryś z ww. mieczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować