Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 12:14, KrzychW napisał:

> Nom.NAjlepsze są zadania dla Mrocznego Bractwa
Jak grałem w Oblivion , to nie wykonałem tych zadań , ponieważ nie chciało mi się NPCów mordować.Szkoda
, że dla bardziej "pokojowych" graczy nie ma równie ciekawych questów.Np obrona ludzi przed
Mrocznym Bractwem.

mnie bardzo podobaly sie te questty.A jeski chodzi o mordowanie czlonkow mrocznego bractywa to podczas questow zabijamy cale sankturauim mrocznego bractwa i polowe czarnej dloni wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE?!?!to jest gra komputerowa a nie prawdziwe życie!a zreszta to nie bylo zabijanie niewinnych ludzi, tylko zlecenia pozbycia sie ludzi ktorzy mieli cos na sumieniu stad obawa kazdego z nich o walsna skore(rufio?)te questy sa dobrze pomyslane i dobrze wykonane a przechodzilem je z ciekwasocie z nie z tego ze lubie mordowac niewinnych ludzi w grze komuterowej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki. O nich się NIE dyskutuje.

Dnia 09.05.2007 o 17:07, Altair05 napisał:

[...] ciekwasocie [...]

Eee, co to znaczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:47, Super gość napisał:

Heh, spodobało się mordowanie niewinnych ? Ty brutalu :P


No :D Powiem (a raczej napiszę :P) więcej :D Moją ulubioną misją dla MB jest zabicie tego Bogu ducha winnego dziadka w Brumie :D:D:D ale nie dlatego, że jest Bogu ducha winny tylko dlatego, że wymaga umiejętności skradania :P
Ps. Może ktoś dać screena z zaznaczonym miejscem Matki Uderfrykte (czy jakoś tak) ??? Nie mogę jej znaleźć :/ szukam i szukam i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:17, Super gość napisał:

Są gusta i guściki. O nich się NIE dyskutuje.

tak wiec to moja opinia

Dnia 09.05.2007 o 17:17, Super gość napisał:

> [...] ciekwasocie [...]

ciekwoscią poprzestawiało mi sie :D:Pale masz problemy , gościu...

Dnia 09.05.2007 o 17:17, Super gość napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:48, Super gość napisał:

Pale masz problemy , gościu...
Pale ja nie mam problemów. Przy okazji się zapytałem ;)

co za!!!!!nie rozróżniasz już co pisze człowieku: tak wiec do twojej wiadomości napisałem :P ale a nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:48, Super gość napisał:

lol. Przecież ja wiem o tym. Tym razem ja tak specjalnie napisałem ;)
Dobra, nie spamujmy już :D

eh na tym forum to trzeba miec nerwy ze stali i jeszcze cie w balona robia./.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem sobie spolszczenie, ale zeby to zrobić musiałem zainstalować wcześniej pach 1.1 Przez to spadła mi jakoś wydajność w grze :/ i nie wiem czy to przez to spolszczenie czy przez tego patcha. i czy mogę teraz zainstalować tego 1,2 czy moze przez niego spolszczenie nie bedzie działać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:15, Szymon666 napisał:

Witam, zainstalowałem sobie spolszczenie, ale zeby to zrobić musiałem zainstalować wcześniej
pach 1.1 Przez to spadła mi jakoś wydajność w grze :/ i nie wiem czy to przez to spolszczenie
czy przez tego patcha. i czy mogę teraz zainstalować tego 1,2 czy moze przez niego spolszczenie
nie bedzie działać ??

nie wszystko powinno dobrze dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:15, Szymon666 napisał:

Witam, zainstalowałem sobie spolszczenie, ale zeby to zrobić musiałem zainstalować wcześniej
pach 1.1 Przez to spadła mi jakoś wydajność w grze :/ i nie wiem czy to przez to spolszczenie
czy przez tego patcha. i czy mogę teraz zainstalować tego 1,2 czy moze przez niego spolszczenie
nie bedzie działać ??


Raczej powinno wszystko działać bez problemu. U mnie przynajmniej tak jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Oblivion nie podobał, mając najlepszy łuk i najlepsze strzały i wyskiego skilla w strzelactwie żeby zabić głupiego niedźwiedzia musiałem w niego wpakować ze 30 strzał... ABSURD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:59, Everial napisał:

Mi się Oblivion nie podobał, mając najlepszy łuk i najlepsze strzały i wyskiego skilla w strzelactwie
żeby zabić głupiego niedźwiedzia musiałem w niego wpakować ze 30 strzał... ABSURD!!


Tak zgadzam się z tobą strzelanie z łuku jest beznadziejne. W obku są również strzały magiczne z dodatkowymi obrażeniami ,ale co z tego bo jest ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:59, Everial napisał:

Mi się Oblivion nie podobał, mając najlepszy łuk i najlepsze strzały i wyskiego skilla w strzelactwie
żeby zabić głupiego niedźwiedzia musiałem w niego wpakować ze 30 strzał... ABSURD!!

bez przesady.Strzelanie z luku w obku jest fajne bo realistyczne a 30 strzal wpakowac to bys chyba musial jakbys mial najgorszy poziom i najgorszy luk.Jak masz wysokiego skilla to potrzeba paru strzal i po s[prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2007 o 21:03, Tal441 napisał:


Tak zgadzam się z tobą strzelanie z łuku jest beznadziejne. W obku są również strzały magiczne
z dodatkowymi obrażeniami ,ale co z tego bo jest ich mało.

beznadziejne nie jest nie zgadzam sie choc i tak osobiscie wole walke mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Altair05 i Fixer RPG, teraz zainstaluję sobie tego patcha bez obawy że coś się wywali i cała instalacja od nowa (strasznie tego nie lubie)
Jeszcze raz dzieki :D
PS: ile jest tych wszystkich bram do Oblivionu ?? zamknąłem już chyba 4 czy 5 (jakoś nie lubie tam chodzić bo w każdym praktycznie to samo) ale wiem że to pewnie niewielki procent z całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:59, Everial napisał:

Mi się Oblivion nie podobał, mając najlepszy łuk i najlepsze strzały i wyskiego skilla w strzelactwie
żeby zabić głupiego niedźwiedzia musiałem w niego wpakować ze 30 strzał... ABSURD!!


tja - jasne - a może tak z ukrycia tochę postrzelać (dmg x3 +zatruta strzała i łuk z dmg od ognia lub lodu i taki miś max na 2-3 strzały a inne mniejsze gady na 1 strzał)
a tak wogóle to pokaż mi grę gdzie łucznicy mają wszystkich na 1 lub 2 strzały [ Diablo ? :) ale tam nie trzeba celować :) ]
obecnie gram postacią strzelającą i powim Ci że przyjemniej się mi się gra niz wojem - tylko obowiązkiem strzelajacej postaci jest dobra znajomość skradania + umiejętności alchemiczne itd. ta postać musi być szybka takżę no i machać mieczem także jest potrzebne bo nie wszędzie da się z łukiem latać .
a co do głupiego niedzwiedzia to śmaił bym twierdzić że taki miś w realu jest znacznie silniejszy i wytrzymalszy od niejdnego wojownika w lekkiej czy też ciężkiej zbroi ;p i nasi dzielni przodkowie raczyli na nie polować w kilka osób - łucznicy + włócznicy do obrony jak miś strzałą dostał i się zdenerwował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 08:06, scott napisał:

a co do głupiego niedzwiedzia to śmaił bym twierdzić że taki miś w realu jest znacznie silniejszy
i wytrzymalszy od niejdnego wojownika w lekkiej czy też ciężkiej zbroi ;p i nasi dzielni przodkowie
raczyli na nie polować w kilka osób - łucznicy + włócznicy do obrony jak miś strzałą dostał
i się zdenerwował

Realizm nie do końca do gry pasuje.Levelowanie świata w Oblivionie to pomysł budzący pewne wątpliwości.Na wyższych poziomach co prawda spotykamy coraz mocniejszych przeciwników , ale sami również jesteśmy coraz potężniej opancerzeni i wytrzymali.Dochodzi do tego , że co prawda sporo razy na wyższym poziomie trudności muszę trafić np minotaura aby go zabić , ale pomimo tego nie jestem w dużym niebezpieczeństwie , ponieważ on również musi wiele razy mnie uderzyć aby mocno zmniejszyć życie mojej postaci.Prowadzi to do tego , że sztucznie zaczyna się wydłużać czas rozgrywki , ponieważ nawet banalne przejście przez las zabiera sporo czasu na utarczki z przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować