Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 13:46, kuba330 napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem Obliviona, jak myślicie warto??


Naprawdę warto. Gra jest tak rozbudowana ,że starczy na parę miesięcy grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:46, kuba330 napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem Obliviona, jak myślicie warto??

Jeżeli lubisz gry tego gatunku , to warto.Mi co prawda Oblivion nie do końca podpasował , ale pomimo tego grałem całkiem przyjemnie przez kilka tygodni.W przypadku wciągnięcia sie w grę , przynajmniej parę miesięcy będziesz miał zajęte przez ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:46, kuba330 napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem Obliviona, jak myślicie warto??

Jeśli lubisz otwarte przestrzenie i wolność :), a przede wszystkim jesteś fanem gatunku, to dziwię się, że się jeszcze zastanawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonaliście, rzeczywiście bardzo lubie gry tego typu ale jakoś nie mogłem sie zdecydowac na obliviona. A czy wie ktoś po ile on jest, bo nie jestem rozeznany w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:46, kuba330 napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem Obliviona, jak myślicie warto??

No pewnie że warto.Nie ma drugiej gry(przynajmniej rpg) z tak wielkim pelnym życia swiatem,ciekawymi questami i npc i z tak piekna grafika i jednoczesnie nie jakimis wygórowanymi wymaganiami sprzętowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:50, kuba330 napisał:

Chyba mnie przekonaliście, rzeczywiście bardzo lubie gry tego typu ale jakoś nie mogłem sie
zdecydowac na obliviona. A czy wie ktoś po ile on jest, bo nie jestem rozeznany w cenie.

Gierke kupisz juz za jakies 100 zl,a w niektroych sklepach nawet mniej , jedank mysle ze za taka cene wrto kupic te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z gra pt. Oblivion. Przeszedłem przez portal do Odchłani przed Kvarch, dowiedzialem sie ze musze zabrac kamien jakistam zeby zamknac ten portal. w solucji napisane jest, aby zabraz kamien i brama sama sie zamknie i zostaniemy przeniesieni do kvarch. niestety tak sie nie stalo. nagle wielki blysk i tyle. ani nie zostalem przeniesiony, ani brama sie nie zamknela. quest tez nie zostal zaliczony. moze mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie wziąłeś kamienia, tylko dotknąłeś jednej z fontann, ponieważ zabieraniu Kamienia Pieczęci, towarzyszy zawsze taki efekt jakby fali ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:50, kuba330 napisał:

Chyba mnie przekonaliście, rzeczywiście bardzo lubie gry tego typu ale jakoś nie mogłem sie
zdecydowac na obliviona


Nie spodziewaj się rewelacji. Ktoś tam napisał że jeżeli jesteś fanem gatunku to warto. Pytanie tylko jakiego gatunku... Moim zdaniem fabuła mało ciekawa, rozwój postaci zupełnie zmarginalizowany żeby nie napisać mało istotny. Nacieszysz się grafiką jak masz mocny sprzęt a reszta jak dla mnie szybko się nudzi. Można jeszcze pobawić sie modami które ratują tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciebie za to nie da się przekonać :P Główny wątek może i nie jest najciekawszy ale większość questów pobocznych jest baaardzo fajna :) Mi np. bardzo podobają się misje w Gildiach (zwłaszcza w MB i GZ:P:P:P) i te, które dostajemy od Deadr (np. Sheogoratha :P ten deszcz płonących psów wymiata :P). Są też nudne misje jak np. posiłki dla Brumy czy zbieranie korzeni Nirnu choć i one nie są tak w pełni nudne :P np. zamykając jedną Bramę Otchłani w posiłkach dla Brumy odkryłem fajny sposób na baardzo szybkie zamknięcie bramy (nie każdej) :D zamknięcie tej bramy trwało ok 4 min. :D byłoby szybciej gdyby nie głupi wojownik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 00:12, hehe napisał:


Nie spodziewaj się rewelacji. Ktoś tam napisał że jeżeli jesteś fanem gatunku to warto. Pytanie
tylko jakiego gatunku... Moim zdaniem fabuła mało ciekawa, rozwój postaci zupełnie zmarginalizowany
żeby nie napisać mało istotny. Nacieszysz się grafiką jak masz mocny sprzęt a reszta jak dla
mnie szybko się nudzi. Można jeszcze pobawić sie modami które ratują tą grę.

Ależ skąd.Oblivion miewa i ciekawe i nudne questy,raz po nudnym quescie masz ochote wylaczyc gre a niekiedy po jakims swietnym az chcesz grac.Dla mnie oblivion jest swietna gra i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 01:02, Bambadil napisał:

[...] np. zamykając jedną Bramę Otchłani w posiłkach dla Brumy
odkryłem fajny sposób na baardzo szybkie zamknięcie bramy (nie każdej) :D zamknięcie tej bramy
trwało ok 4 min. :D byłoby szybciej gdyby nie głupi wojownik :P

Mógłbyś uchylić rąbek tajemnicy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak doszedłem do Krwawej Uczty to zobaczyłem, że mogę po takim "parapecie" obok wejścia przejść do części, która idzie prosto do Sigillum Sanguis (miejsce w którym jest kamień) :D po drodze musiałem zabić ze 2 Diabliki, deadrycznego maga i wojownika (wszystkich zaatakowałem od tyłu i każdego zabijałem 1 ciosem dlatego, że lvl miałem 3 ale gdybym poszedł spać miałbym 16 :D:D:D) , a w Sigillum Sanguis czekały na mnie kolejne dwa Diabliki i nieszczęsny wojownik przez, którego trwało to ok 4 min. (miał jakąś pałę, przez którą zmniejszył mi siłę o kilka/kilkanaście pkt. i nie mogłem się ruszyć:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak! Możesz zrobić filmik i wrzucić na youtube - aby było jaśniej ? :D
No co? Wiem że dużo wymagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:33, Probos napisał:

Widocznie nie wziąłeś kamienia, tylko dotknąłeś jednej z fontann, ponieważ zabieraniu Kamienia
Pieczęci, towarzyszy zawsze taki efekt jakby fali ognia.


mialem cos takiego. i napewno wzialem kamien poniewaz pojawil sie w moim ekwipunku i ta jakby podstawa na lancuchach dookola kamienia czesciowo sie zerwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik??? no nie bardzo :P ale jak znajdę Wrota, w których będę mógł tak zrobić to zrobię ze dwadzieścia screenów i dam na gramsajta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam kase i mam gothica 3, nwn2 i teraz chciałem kupić Obliviona. Wszyscy koledzy mówili mi, że gra bardzo realistyczna, małe wymagania ma w porównaniu z Gothic 3. Chciałbym was zapytać czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:41, garrick napisał:

Siema mam kase i mam gothica 3, nwn2 i teraz chciałem kupić Obliviona. Wszyscy koledzy mówili
mi, że gra bardzo realistyczna, małe wymagania ma w porównaniu z Gothic 3. Chciałbym was zapytać
czy warto?


Grafika świetna, ale żeby rozwinęła skrzydła potrzeba kilku modów - wtedy wygląda jak należy. Świat ogromny ale monotonny i znowu sytuację ratują mody. Wątek główny średnio ciekawy i nijak go porównywać ze wspaniałą historią opowiedzianą w Morrowindzie. Questów pobocznych sporo, ale jakościowo duży rozrzut... Są już dwa dodatki (Shivering Isles od 11 maja czyli od piątku) więc na brak atrakcji narzekać nie można... Czy warto... Jeżeli lubisz swobodę w rozgrywce, jesteś gotów przymknąć oko na kilka beboków to warto... Jeżeli zaś włoży się do niego trochę funowskich modów (niektóre są naprawdę profesjonalne) to jakość zabawy wzrasta o ponad połowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem... I co mogę o niej powiedzieć. Pod względem technicznym jest super. Grafika ładna, małe wymagania sprzętowe, walki realistyczne itd, itp. Ale Obek jest dla mnie taki pusty w porównaniu z Gothiciem. Tak, wiem, że będę zaraz zbluzgany i spalony za herezję, ale wieje nudą. Zagrałem może ze 2 godziny i dłużej nie mogłem. NuuDaaa. Miałem okazję ją kupić za 40 zł od kolegi, ale nie kupiłem. Nie lubię kupować gier, w które nie będę grał (chodziarz ładnie wyglądało by u mnie na półce). Podobnie było z Morrowind. Kupiłem, pograłem dwa dni i szybko wymieniłem się z kolegą za inną grę. Po prostu nudna jest ta gra. A teraz za te słowa możecie mnie spalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować