Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 10:40, wojtek2222 napisał:

Mam teraz questa że mam uzbierać 20 korzeni nirinu (to na 10 już zrobiłem). Zebrałem te z cienistego
zagajnika i czekam już kilka miesięcy aż odrosną, czy one wogóle odrastają?

powinien byc 1 w każdym mieście dookoła stawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:45, falcon33 napisał:

> Mam teraz questa że mam uzbierać 20 korzeni nirinu (to na 10 już zrobiłem). Zebrałem te
z cienistego
> zagajnika i czekam już kilka miesięcy aż odrosną, czy one wogóle odrastają?

Te roślinki akurat nie odrastają, musisz szukać nad brzegami wody(morze, rzeki i jeziora),
najlepiej daj w opcjach trawę na minimum to dużo łatwiej szukać. Nawiasem mówiąc 20 to dopiero
początek póżniej musisz mieć dużo więcej.

AAA! Więcej?! Pamiętasz ile max? Dobrze wiedzieć że nie odrastają bo łażę tam co miesiąc i nie widzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam duży problem z aktualizacją gry - za każdym razem gdy wgrywam patcha wyskakuje mi ta sama ikona "Old file not found, bla bla bla", po czym aktualizacja niby kończy się pomyślnie, ale tak naprawdę nic się nie instaluje.

Mam wersję UK - doprawdy nie wiem co jest, bo próbowałem i na starym systemie i teraz po formacie i różne wersje patcha. Ściągnąłem teraz najnowszego UK z oficjalnej strony - nie działa. Ściągnąłem spolszczenie z patchem 1.1 - też nie działa :/.

Prosiłbym o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiej wersji chcesz spatchować grę ???

Jeśli do 1.1 to wystarczy odpalić amerykański patch a później spolszecznie. Dobrze by było gdyby gra była zainstalowana na dysku C:\ bo wtedy lepiej wyszukuje ścieżki.

Może też być tak że kupiłeś którąś z nowszych wersji i gra jest już spatchowana.

Masz edycję Game of the Year ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:05, YahooPL napisał:

Zależy do jakiej wersji chcesz spatchować grę ???

Jeśli do 1.1 to wystarczy odpalić amerykański patch a później spolszecznie. Dobrze by było
gdyby gra była zainstalowana na dysku C:\ bo wtedy lepiej wyszukuje ścieżki.

Może też być tak że kupiłeś którąś z nowszych wersji i gra jest już spatchowana.

Masz edycję Game of the Year ???


Mam premierową EK, więc jest na pewno w 1.1
Pamiętam, że z pierwszymi patchami też były problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:26, Bambadil napisał:

Łącznie musisz uzbierać tych korzeni 100 ;) To jest chyba najdłuższy quest w Oblivionie :)
(dłuższy jest chyba tylko quest główny :P)


zalezy jak sie do tego podejdzie ;]
akurat NirnRoot''y rosna blisko wody, wiec wystarczy sie przejsc linia brzegowa od Leyawiin do stolicy i z powrotem, po drodze zbierajac wystarczajaca ilosc korzeni do zaliczenia wszystkich etapow tego questu... mozna jeszcze przejsc sie wybrzezem kolo Anvil - kolejne kilkanascie sztuk w rece wpadnie... to tak jak szukanie grzybow, trzeba wiedziec gdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 09:47, trollf napisał:

> Łącznie musisz uzbierać tych korzeni 100 ;) To jest chyba najdłuższy quest w Oblivionie
:)
> (dłuższy jest chyba tylko quest główny :P)

zalezy jak sie do tego podejdzie ;]
akurat NirnRoot''y rosna blisko wody, wiec wystarczy sie przejsc linia brzegowa od Leyawiin
do stolicy i z powrotem, po drodze zbierajac wystarczajaca ilosc korzeni do zaliczenia wszystkich
etapow tego questu... mozna jeszcze przejsc sie wybrzezem kolo Anvil - kolejne kilkanascie
sztuk w rece wpadnie... to tak jak szukanie grzybow, trzeba wiedziec gdzie ;]


Dokładnie:) Polecam szukać też przy wszelkiej maści jeziorkach górskich - tam nam też może sporo korzeni wpaść.
BTW - nie bez powodu ten quest jest uważany za najdłuższy i najbardziej nużący^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko: w jakich detalach (pewnie w minimalnych, ale co tam) gra będzie chodziła na: AMD Athlon 2500+, 1,5 GB RAM, GeForce 7600 GS 256 MB VRAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:06, Mściwój napisał:

Mam małe pytanko: w jakich detalach (pewnie w minimalnych, ale co tam) gra będzie chodziła
na: AMD Athlon 2500+, 1,5 GB RAM, GeForce 7600 GS 256 MB VRAM?


Procesor słabiutki, ale powinno iść na średnich detalach (po zmianie procka na wysokich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:06, Mściwój napisał:

Mam małe pytanko: w jakich detalach (pewnie w minimalnych, ale co tam) gra będzie chodziła
na: AMD Athlon 2500+, 1,5 GB RAM, GeForce 7600 GS 256 MB VRAM?


Ja na takima samym prawie kompie grałem na średnich/maksymalnych i miałem 20 klatek. Miałem pół giga ramu mniej i procek 2.0 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam angielską wersję podczas instalacji spolszczenia musze zaktualizować gre do wersji 1.1 w pewnym momencie takie coś wyskakuje "old file".... naciskam na Ok i się wyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:01, klaser napisał:

> Mam teraz questa że mam uzbierać 20 korzeni nirinu (to na 10 już zrobiłem). Zebrałem te
z cienistego
> zagajnika i czekam już kilka miesięcy aż odrosną, czy one wogóle odrastają?
powinien byc 1 w każdym mieście dookoła stawu


w biurze hieronymusa lexa jest jeden, na statku w cesarskim mieście kabinie kapitana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:26, klaser napisał:

mam angielską wersję podczas instalacji spolszczenia musze zaktualizować gre do wersji 1.1
w pewnym momencie takie coś wyskakuje "old file".... naciskam na Ok i się wyłącza

Spróbuj najpierw zainstalować oddzielnie patch 1.1, a dopiero potem spolszczenie. Może to coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:19, YahooPL napisał:

> Dobra, dzięki, chyba mam już grę na Święta. :D

Jeśli jeszcze nie kupiłeś gry a chcesz ją zdobyć tanim kosztem to polecam tu zajrzeć:

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=423

Edycja Kolekcjonerska Obliviona za 35 zł ??? Chyba się opłaca ...


Już niedostępna...

BTW:Jak myślicie. Jest możliwe, żeby dało się grać na maksymalnych detalach na kompie wyposażonym w:
Intel Core2Duo E6300
GeForce7600GT
1GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:56, Splinter Cell1 napisał:

Intel Core2Duo E6300
GeForce7600GT
1GB RAM


30 klatek masz gwarantowane z miejsca. Miłej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować