Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

No to masz szybką odpowiedź co prawda mam zamiar zostać wampirem ale chyba wyssać krew można jedynie gdy twoja zdobycz chrapie.Zresztą ikonkę wyssania krwi widziałem w poradniku a więc spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany zawsze narzekałem, że Morrowind był tysiąc razy lepszy od Obliviona i marzyła mi się konwersja Morka na silniku Obka. No i, kurczę powstała :D
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=13347 Konwerter plików z TESIII do TES IV :) Niestety to dopiero beta i tu pojawia się moje pytanie: miał już ktoś wcześniej okazję go przetestować? Natychmiast sam bym to sprawdził ale przedwczoraj wywaliłem Obliviona z braku miejsca na dysku :/ więc wolałbym wiedzieć ile Morrowinda w Oblivionie zanim znowu zaśmiecę sobie HDD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:33, Master J napisał:

Jak kogoś kąsać jako wampir?

W nocy zakradnij się do łóżka ze śpiącą ofiarą. Jak nie chcesz, żeby Cię przyczaiła, kucnij. Zbliż się, namierz i naciśnij klawisz akcji. Wybierz pożywienie się i tyle :P
Ja niepotrzebnie dzisiaj dałem z siebie zrobić wampira. Teraz mam przed sobą okropne zadanie na likwidację tej wampirycznej przypadłości ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2008 o 18:40, Sztywny-pl napisał:

W nocy zakradnij się do łóżka ze śpiącą ofiarą. Jak nie chcesz, żeby Cię przyczaiła, kucnij.
Zbliż się, namierz i naciśnij klawisz akcji. Wybierz pożywienie się i tyle :P
Ja niepotrzebnie dzisiaj dałem z siebie zrobić wampira. Teraz mam przed sobą okropne zadanie
na likwidację tej wampirycznej przypadłości ;P

Powodzenia ;) Wybrałeś ścieżkę Vincenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:45, ShaDoW Energy napisał:

> na likwidację tej wampirycznej przypadłości ;P
Powodzenia ;) Wybrałeś ścieżkę Vincenta?

Od razu poszedłem do Raminusa Polusa w Cesarskim Mieście :)

Czy ten quest jest powtarzalny? Tj. czy jeśli później znów zarażę się wampiryzmem, to będę mógł ponownie otrzymać 2 buteleczki specyfiku? I gdzie znaleźć Krwawą Trawę (chyba nie przekręciłem nazwy? :>), gdy wrota Otchłani dawno zamknięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:50, Sztywny-pl napisał:

Czy ten quest jest powtarzalny? Tj. czy jeśli później znów zarażę się wampiryzmem, to będę
mógł ponownie otrzymać 2 buteleczki specyfiku?

Wydaje mi się, że tak jak w Morku, nie możesz ponownie się zarazić.

Dnia 02.01.2008 o 18:50, Sztywny-pl napisał:

I gdzie znaleźć Krwawą Trawę (chyba nie przekręciłem
nazwy? :>), gdy wrota Otchłani dawno zamknięte?

Kupisz ją u dobrych alchemików. Czasem rośnie też przy pozostałościach z bram do Oblivionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2008 o 18:50, Sztywny-pl napisał:

Czy ten quest jest powtarzalny? Tj. czy jeśli później znów zarażę się wampiryzmem, to będę
mógł ponownie otrzymać 2 buteleczki specyfiku?

Tego nie wiem... Ale musi być sposób na wyleczenie z wampiryzmu.

Dnia 02.01.2008 o 18:50, Sztywny-pl napisał:

I gdzie znaleźć Krwawą Trawę (chyba nie przekręciłem
nazwy? :>), gdy wrota Otchłani dawno zamknięte?

Cóż chyba tylko za wrotami Otchłani są... Nie wiem, gdzie indziej nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze pytanko.Czy podczas całej naszej kariery w Mrocznym Bractwie (ci zabójcy) możemy dostać jakąś inną zbroję jako premię niż tą którą dostaliśmy na początku?
I jeszcze jedno.Jak wydać Szarego Lisa straży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:00, Master J napisał:

I jeszcze jedno.Jak wydać Szarego Lisa straży?

Niestety, nie da się. Ewentualnie można poczekać aż zdobędzie się jego maskę, potem założyć ją przed strażnikiem i dać się zabić. O jednego Szarego Lisa mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:00, Master J napisał:

To ja mam jeszcze pytanko.Czy podczas całej naszej kariery w Mrocznym Bractwie (ci zabójcy)
możemy dostać jakąś inną zbroję jako premię niż tą którą dostaliśmy na początku?

Tak, dostaniesz nie zbroję, ale zestaw szat Black Hand, dający 15 pkt na stałe wszystkich skilli złodziejskich.
Osobiście polecam zestaw zbroi na modzie - wyglądają jak te z Assasin''s Creeda ---> http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=8043
Znajdziesz je w opuszczonym domku w Cheidynhall - tam gdzie siedziba bractwa - na pierwszym piętrze - jak weźmiesz sztylet zaatakuje cię dość mocny Assasin. Na drugim piętrze masz maskę i rękawiczki.

Dnia 02.01.2008 o 19:00, Master J napisał:

I jeszcze jedno.Jak wydać Szarego Lisa straży?

Tu już kolega ci odpowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:45, ShaDoW Energy napisał:

A jaka karta grafiki? Mnie się to nie zdarzyło, ale mam XP-eka.

crosfire na HD2600XT ... Heh .... na XP tez mi sie nic nie dzialo. Ale pokusilo mnie cos o kupno "Biznesa" i teraz mam ... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:37, Splocky napisał:

Załamię Cię, ale: przyzwyczaj się!

Ale ja sie na to nie godze ! :) Specjalnie dokupilem TKoTN i SI, zeby moc zaladowac wszystkie poprawki jalie sa ... A tu okazuje sie ze to nic nie pomaga.
U mnie jest wrecz odwrotnie. Viste mam juz od maja zeszlego roku i na poczatku zdazaly sie takie manewry naprawde zadko, raz na tydziem ...gora dwa.
Przypomina mi to problemy z "mpeg2dmx.ax", ale nie mam tej wersji kodeka w kompie. Nie jestem pewien, bo po aktualizacji zmienilo sie readme, ale czy wysypujacy plik w podstawce nie nazywal sie nieco inaczej ? Chociaz moze mi sie tylko wydawac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:11, klaser2 napisał:

może ktoś dać link do jakiejś strony z modami do obliviona za darmo i gdzie się rozpoakowuje
mody i jak pobrac mod ze strony http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=8043


Co do tej strony to musisz wejść w zakładkę Files i nacisnąć, któryś z plików na liście. Powinno się zacząć ściagać automatycznie...

Co do stron z modami to wśród polskich mogę polecić tylko jedną:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=select&id=46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa właśnie, zniknęła mi gdzieś Cienista, konik-nagroda za questy w Mrocznym Bractwie, i nigdzie nie mogę znaleźć. Zaginęła po stoczeniu się z dość wysokiej góry, nawet przy miejskich stajniach nie ma. Może jakaś ukryta kryjówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Odradza się w tym miejscu, gdzie ją dostałeś. Nie pamiętam dokładnie gdzie to było. Musisz sprawdzić archiwalne wpisy w notatniku dotyczące Mrocznego Bractwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:08, Sztywny-pl napisał:

Aaa właśnie, zniknęła mi gdzieś Cienista, konik-nagroda za questy w Mrocznym Bractwie, i nigdzie
nie mogę znaleźć. Zaginęła po stoczeniu się z dość wysokiej góry, nawet przy miejskich stajniach
nie ma. Może jakaś ukryta kryjówka?

W forcie Farrgut (dobrze napisałem ?) na północny wschód od Chedynhall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:11, klaser2 napisał:

może ktoś dać link do jakiejś strony z modami do obliviona za darmo i gdzie się rozpoakowuje
mody i jak pobrac mod ze strony http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=8043

tak jak powiedział YahooPL, z tym, że musisz mieć konto na tesnexus.com Ja założyłem, nie przysyłają spamu. Tylko czasem nie obsługuje niektórych poczt (wp.pl na przykład), na które przysyłają potwierdzenie rejestracji.
EDIT: sorry za dwa posty, zapomniało mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:16, JaqbD napisał:

Tak jak powiedział YahooPL, z tym, że musisz mieć konto na tesnexus.com Ja założyłem, nie przysyłają
spamu. Tylko czasem nie obsługuje niektórych poczt (wp.pl na przykład), na które przysyłają
potwierdzenie rejestracji.


Ja nie jestem zarejestrowany na stronie i mogę ściagać bez problemu. Prawdę mówiąc byłem na niej pierwszy raz...

Dnia 02.01.2008 o 21:16, JaqbD napisał:

EDIT: sorry za dwa posty, zapomniało mi się :(


Nic się nie stało. Ważne, że dwa wartościowe posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:19, YahooPL napisał:

Ja nie jestem zarejestrowany na stronie i mogę ściagać bez problemu. Prawdę mówiąc byłem na
niej pierwszy raz...


Niby tak ... ale jesli mod ktorego zasysasz ma wiecej niz 2 MB to konieczne jest zarejestrowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować