Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 17:25, ShaDoW Energy napisał:

> Da się. Jak mnie zboczeniec zaskoczył w środku nocy w lesie to zabiłem. Tylko pojawił
się wpis,
> że już nie mogę dołączyć do Mrocznego Bractwa. Tyle.
Oj... Żałuj tego co zrobiłeś Synu Marnotrawny ;) Bez urazy. Straciłeś dużo cennych i fajnych
przedmiotów przez to :(


Mogę grać i spinać się w drabince stopni u Mrocznego Bractwa, a potem zabić ich headmastera i przyłączyć się do gildi złodzieji? Czy lepiej odwrotnie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:16, marcin1930 napisał:

Mogę grać i spinać się w drabince stopni u Mrocznego Bractwa, a potem zabić ich headmastera
i przyłączyć się do gildi złodzieji? Czy lepiej odwrotnie itp.?


A co stoi na przeszkodzie by zapisać się i da Mrocznego Bractwa i do Gildii Złodzieji i równolegle przechodzić ich misję.
A jeśli chodzi o tego headmastera , to coś mi sie przypomina, że Ty go nie zabijasz tylko ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:20, Mixon1988 napisał:

A co stoi na przeszkodzie by zapisać się i da Mrocznego Bractwa i do Gildii Złodzieji i równolegle
przechodzić ich misję.
A jeśli chodzi o tego headmastera , to coś mi sie przypomina, że Ty go nie zabijasz tylko ktoś
inny.


A mi przypomina się że w gildi złodzieji nie wolno nikogo zabijać chyba ("jesteśmy złodziejami, a nie zabójcami" chyba tak to było)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 31.12.2007 o 18:33, marcin1930 napisał:


A mi przypomina się że w gildi złodzieji nie wolno nikogo zabijać chyba ("jesteśmy złodziejami,
a nie zabójcami" chyba tak to było)...


Zabijać nie można tylko w czasie wykonywania questu dla Gildii Złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 18:20, Mixon1988 napisał:

A jeśli chodzi o tego headmastera , to coś mi sie przypomina, że Ty go nie zabijasz tylko ktoś
inny.

Coś za zdradę czy coś zabity zostanie. Że zlecał nam zabijanie wysoko postawionych członków, to chyba o Luciena chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:20, Mixon1988 napisał:

> Mogę grać i spinać się w drabince stopni u Mrocznego Bractwa, a potem zabić ich headmastera

> i przyłączyć się do gildi złodzieji? Czy lepiej odwrotnie itp.?

A co stoi na przeszkodzie by zapisać się i da Mrocznego Bractwa i do Gildii Złodzieji i równolegle
przechodzić ich misję.
A jeśli chodzi o tego headmastera , to coś mi sie przypomina, że Ty go nie zabijasz tylko ktoś
inny.

o pod konie zostaje zabity za zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:51, ShaDoW Energy napisał:

Coś za zdradę czy coś zabity zostanie. Że zlecał nam zabijanie wysoko postawionych członków,
to chyba o Luciena chodzi?


Tak. Można również udowodnić jego niewinność, wyrzucając łeb (grałem tak dawno, że już nie pamiętam, czyj - na pewno nie swój ;-) ) w towarzystwie Braci, którzy zemścili się na Lucienie, ale i tak wiele z tego nie ma.

Dnia 31.12.2007 o 19:51, ShaDoW Energy napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Klaser2
o pod konie zostaje zabity za zdradę


Z okazji nowego roku życzę Ci nowej klawiatury, która będzie automatycznie uzupełniała tekst. Niestety, według mojej wiadomości takowych nie produkują, toteż postaraj się troszkę podczas pisania postów, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ja mam taki poblem.Chodzi o to że mam zbroję Wielkiego Krzyżowca a chciałbym wykonać questy dla Gildii Złodzieji nie tracąc jej, w sensie że nie będę musiał znowu iść na tą nudną pielgrzymkę do kaplic Dziewięciorga.Jest jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 21:45, Master J napisał:

No bo ja mam taki poblem.Chodzi o to że mam zbroję Wielkiego Krzyżowca a chciałbym wykonać
questy dla Gildii Złodzieji nie tracąc jej, w sensie że nie będę musiał znowu iść na tą nudną
pielgrzymkę do kaplic Dziewięciorga.Jest jakiś sposób?

Niestety nie ma, chyba że stracisz zbroję, i na nowo się oczyścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:48, Meledictum napisał:

Zabijać nie można tylko w czasie wykonywania questu dla Gildii Złodziei.


Aha, czyli po problemie :) Jeszcze z ciekawości:
a) Da się poprzez konsole zmienić imię swojego bohatera?
b) ~ zmienić rasę swojego herosa? (otworzyć okienko tworzenia bohatera czy coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:41, marcin1930 napisał:

a) Da się poprzez konsole zmienić imię swojego bohatera?


Nic mi o takim czymś nie wiadomo ale moze poniższe kody dają taką opcję :P

Dnia 01.01.2008 o 13:41, marcin1930 napisał:

b) ~ zmienić rasę swojego herosa? (otworzyć okienko tworzenia bohatera czy coś)


showracemenu ~ wywołuje panel rasy, umożliwiający wprowadzenie modyfikacji w obrębie rasy postaci [działa poprawnie tylko raz, każde następne wywołanie może powodować poważne błędy i wyrzucenie do windowsa]

showclassmenu ~ wywołuje panel klasy, umożliwiający wprowadzenie modyfikacji w obrębie klasy postaci [działa poprawnie tylko raz, każde następne wywołanie może powodować poważne błędy i wyrzucenie do windowsa]

showbirthsignmenu ~ wywołuje panel znaku zodiaku, umożliwiający wprowadzenie modyfikacji w obrębie znaku postaci [działa poprawnie tylko raz, każde następne wywołanie może powodować poważne błędy i wyrzucenie do windowsa]

sexchange ~ zmienia płeć postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:46, YahooPL napisał:

showracemenu ~ wywołuje panel rasy, umożliwiający wprowadzenie modyfikacji w obrębie
rasy postaci [działa poprawnie tylko raz, każde następne wywołanie może powodować poważne błędy
i wyrzucenie do windowsa]

showclassmenu ~ wywołuje panel klasy, umożliwiający wprowadzenie modyfikacji w obrębie
klasy postaci [działa poprawnie tylko raz, każde następne wywołanie może powodować poważne
błędy i wyrzucenie do windowsa]

showbirthsignmenu ~ wywołuje panel znaku zodiaku, umożliwiający wprowadzenie modyfikacji
w obrębie znaku postaci [działa poprawnie tylko raz, każde następne wywołanie może powodować
poważne błędy i wyrzucenie do windowsa]

sexchange ~ zmienia płeć postaci


Dzięki, o to chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jak jest z umiejętnościami? Niektóre rasy mają bonusy do danych rzeczy, jak zmienię klasę poprzez konsolęgra policzy to tak jak gdybym od początku grał daną [zmienioną] rasą? Nie strace moich wyników itp.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nigdy nie bawiłem się konsolą więc nie wiem. Jeśli stracisz swoje wyniki to możesz je odrobisz również za pomocą konsoli.

player.setav attribute X ~ zmienia wartość atrybutu podanego w attribute na tę podaną w X.

Lista atrybutów z tlumaczenie masz tutaj:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=659&Itemid=575

modpcs skill X ~ podnosi wartość umiejętności podanej w skill o liczbę podaną w X.

Lista umiejętnosci wraz z tłumaczeniem:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=620&Itemid=554

Nazwę skilli i atrybutów musisz oczywiści podawać po angielsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:00, klaser2 napisał:

gdzie można znaleźć umbre??


Musisz wykonać misję dla Clavicusa Złośliwego bo w niej pojawia się umbra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:06, YahooPL napisał:

> gdzie można znaleźć umbre??

Musisz wykonać misję dla Clavicusa Złośliwego bo w niej pojawia się umbra ...

a gdzie on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować