Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

1.Gdzie mogę znaleźć magiczny,szklany hełm w wodach anvil ale tylko chce zaznaczenie na mapce.
2.Obejrzałem filmik jak nie zimesko się wzbogadzić na placu talosa tylko że nastawienie doriana wzrasta jedynie do 83 a nie do 94 czy ten bug jest możliwy jedynie na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:50, e.t napisał:

1.Gdzie mogę znaleźć magiczny,szklany hełm w wodach anvil ale tylko chce zaznaczenie na mapce.


Pierwsze słyszę. jak nazywa się misja i od kogo ona jest ???

Dnia 01.01.2008 o 18:50, e.t napisał:

2.Obejrzałem filmik jak nie zimesko się wzbogadzić na placu talosa tylko że nastawienie doriana
wzrasta jedynie do 83 a nie do 94 czy ten bug jest możliwy jedynie na konsolach.


Też tak miałem. Nie jesteś sam. Chodzi pewnie o to by mieć wyższą Osobowość, ale wątpię. Poza tym po co ci tyle siana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:50, e.t napisał:

1.Gdzie mogę znaleźć magiczny,szklany hełm w wodach anvil ale tylko chce zaznaczenie na mapce.

Kieruj się na zachód od wysepki niedaleko Anvil - hełm jest pod wodą:P
klaser2

Dnia 01.01.2008 o 18:50, e.t napisał:

na youtube nie pamiętam linku w pewnym filmie jest inny kompas są akrobacje...

Jak znajdziesz to pogadamy...

Dnia 01.01.2008 o 18:50, e.t napisał:

są minotaury czy pojawiają się one p okilku walkach czy też inna wersja

Gdy zostaniesz mistrzem areny będziesz mógł walczyć ze zwierzętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:10, Forgotten napisał:

> 1.Gdzie mogę znaleźć magiczny,szklany hełm w wodach anvil ale tylko chce zaznaczenie na
mapce.
Kieruj się na zachód od wysepki niedaleko Anvil - hełm jest pod wodą:P
klaser2
> na youtube nie pamiętam linku w pewnym filmie jest inny kompas są akrobacje...
Jak znajdziesz to pogadamy...
> są minotaury czy pojawiają się one p okilku walkach czy też inna wersja
Gdy zostaniesz mistrzem areny będziesz mógł walczyć ze zwierzętami...

to wiem ale na początku są gobliny i wilki a kiedy śą minotaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:19, klaser2 napisał:

to wiem ale na początku są gobliny i wilki a kiedy śą minotaury

Pierwszego mino spotkałem na 11 lvl w jakimś gąszczu (gaj jakiegoś tam :P) na południe od IC.
Spotkanie z nim nie należało do najprzyjemniejszych i musiałem nacisnąć F9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mino, to najlepsza taktyka to "spierniczaj i strzelaj z łuku", "wal z czarów" (ale trzeba je mieć mocne ;)), ale taktyka dla wojaka: "krótkie cięcia i odskoki" - dobrze mieć jeszcze magiczną broń i będzie "git" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:14, gogiell napisał:

Co do mino, to najlepsza taktyka to "spierniczaj i strzelaj z łuku", "wal z czarów" (ale trzeba
je mieć mocne ;)), ale taktyka dla wojaka: "krótkie cięcia i odskoki" - dobrze mieć jeszcze
magiczną broń i będzie "git" ;)

Najlepsze jest to, że moja postać to zabójca, który był nastawiony nie na walenie z łuku, podcinanie gardeł (xD), ale na walkę wręcz :). Wyobraź sobie co się tam działo. Ja go leje po papie bezskutecznie a ona mnie z młota 5 razy i gleba... :). Nawet zapomniałem potiona wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podać dobrą stronę o Oblivionie w której jest zawarty cały ekwipunek z gry oraz jego uiejscowienie, u którego handlarza, jak zdobyć itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:09, Master J napisał:

Czy mógłby mi ktoś podać dobrą stronę o Oblivionie w której jest zawarty cały ekwipunek z gry
oraz jego uiejscowienie, u którego handlarza, jak zdobyć itp.?

Nie spotkałem się z taką stronka.
Ekwipunek w Obli jest generowany na podstawie twojego poziomu doświadczenia. Nie znajdziesz od razu full daedrycznej zbroi na 1 lvl. Po prostu jej nie będzie (chyba, że jest NPC, którego możesz zabić i ma taką zbroję).
Najbliżej tego o czym mówisz jest stronka:
www.elderscrolls.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:09, Master J napisał:

Czy mógłby mi ktoś podać dobrą stronę o Oblivionie w której jest zawarty cały ekwipunek z gry
oraz jego uiejscowienie, u którego handlarza, jak zdobyć itp.?

Na Adamantytowej wieży jest jedynie level scaling, jakie przedmioty na jakim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos patent na sypiacego sie Oblivka pod Vista x64 ? Totalna losowka ... raz 3h dziala i nic, a czasem w ciagu 10 min, dwa razy do pulpitu sie wysypie. Tylko bez propozycji reinstalacji prosze :)
Stery zmieniane, gra przeinstalowana, gola czy z modami, z zainstalowanymi dodatkami czy bez ... no i tylko Oblivion mi sie sypie. Wsio inne dziala jak trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 01:40, buras napisał:

Ma ktos patent na sypiacego sie Oblivka pod Vista x64 ? Totalna losowka ... raz 3h dziala i
nic, a czasem w ciagu 10 min, dwa razy do pulpitu sie wysypie. Tylko bez propozycji reinstalacji
prosze :)
Stery zmieniane, gra przeinstalowana, gola czy z modami, z zainstalowanymi dodatkami czy bez
... no i tylko Oblivion mi sie sypie. Wsio inne dziala jak trzeba ...


Załamię Cię, ale: przyzwyczaj się! Ten typ tak ma. Na początku ta gra też mi się cały czas zawieszała, ale potem przestała się zawieszać.. aż tak często. Widocznie z upływem czasu weszły jakieś sterowniki, które akurat dobrze z tą grą działały, ale zawieszenia zdarzają się ciągle. Jeżeli chcesz grać w Morrowinda albo Obliviona, to niestety musisz liczyć się z okazjonalnymi zawiasami i wyskokami do Windowsa. Dla tych gier nie istnieje coś takiego, jak optymalny sprzęt, albo optymalne sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:37, Splocky napisał:

> Ma ktos patent na sypiacego sie Oblivka pod Vista x64 ? Totalna losowka ... raz 3h dziala
i
> nic, a czasem w ciagu 10 min, dwa razy do pulpitu sie wysypie. Tylko bez propozycji reinstalacji

> prosze :)
> Stery zmieniane, gra przeinstalowana, gola czy z modami, z zainstalowanymi dodatkami czy
bez
> ... no i tylko Oblivion mi sie sypie. Wsio inne dziala jak trzeba ...

Załamię Cię, ale: przyzwyczaj się! Ten typ tak ma. Na początku ta gra też mi się cały czas
zawieszała, ale potem przestała się zawieszać.. aż tak często. Widocznie z upływem czasu weszły
jakieś sterowniki, które akurat dobrze z tą grą działały, ale zawieszenia zdarzają się ciągle.
Jeżeli chcesz grać w Morrowinda albo Obliviona, to niestety musisz liczyć się z okazjonalnymi
zawiasami i wyskokami do Windowsa. Dla tych gier nie istnieje coś takiego, jak optymalny sprzęt,
albo optymalne sterowniki.


Czy ja wiem? Mnie w ogóle Oblivion nie wywalał do windy. Za to Morrowind tak i to często. W Oblivionie przynajmniej jest bardzo częsty autosave, więc utrata większych postępów w grze nie jest zbytnio możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:49, kamceg napisał:

Czy ja wiem? Mnie w ogóle Oblivion nie wywalał do windy. Za to Morrowind tak i to często. W
Oblivionie przynajmniej jest bardzo częsty autosave, więc utrata większych postępów w grze
nie jest zbytnio możliwa.


Też nie mam najmniejszych problemów z techniczną warstwą gry. Nie wywala, nie wiesza się. Cud malina po tym co przeżywaliśmy grając w Morrowinda. Przynajmniej w tym aspekcie twócy nie dali ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja miałem Redgarda na 17 lev. i (Mistrz Areny, Mistrz Gildii Wojowników, Boski Krzyżowiec itp.) - i go "wywaliłem" i gram teraz zabójcą - ech, na trudne potworki najlepiej dołączyć... do gildii magów ;) - po dostaniu się na Tajemny Uniwersytet (nie trzeba mieć nawet żadnych umiejętności magicznych ;)) dostajemy kostur - jeżeli wybierzemy "zniszczenie" dostaniemy kostur zadający 80 obrażeń od ... (sami wybieramy)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:33, Master J napisał:

Jak kogoś kąsać jako wampir?


Nie grałem wampirem ale z tego co wiem to nie można. Tryb wampira można włączyć tylko jako walkę ręcz, ale bezpośredniego wysysania krwi nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować