Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 22:41, Sztywny-pl napisał:

YahooPL, JaqbD - nie sprawdziłem, bo mi się Oblivion wysypał, ale zakładam że
konik tam będzie - więc wielkie dzięki :)

Spoko, jeśli chodzi o TES III lub IV zawsze mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są może jakieś fajne skiny dla naszego bohatera (male :P) jako pirat? Szukałem na "Nexusie", ale tam do strojów męskich nic nie ma ;/ A piraci w Oblivion wyglądają jak zwykli mieszczanie :)
A jeśli chodzi o dodatek to co polecacie? Bo wyszły dwa, który się opłaca? Słysząłem że jeden z nich jest do d... - pytanie który ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 14:03, marcin1930 napisał:

Są może jakieś fajne skiny dla naszego bohatera (male :P) jako pirat? Szukałem na "Nexusie",
ale tam do strojów męskich nic nie ma ;/ A piraci w Oblivion wyglądają jak zwykli mieszczanie
:)


Ja gram z perspektywy pierwszej osoby i wygląd naszego bohatera najmniej mnie obchodzi. Poza tym wątpie by ktoś zrobił takie skiny...

Dnia 03.01.2008 o 14:03, marcin1930 napisał:

A jeśli chodzi o dodatek to co polecacie? Bo wyszły dwa, który się opłaca? Słysząłem że jeden
z nich jest do d... - pytanie który ;)


Shivering Isle jest dodatkiem boskim i polecam go wszystkim.
Knights of the Nine jest dużo gorsze i można je sobie spokojnie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Knights of The Nine.O wiele fajniej mi się w niego grało.
BTW jestem przy takiej misji dla Szarego Lisa i muszę ukraść strzałę prawdy (czy jakoś tak, w każdym razie druga misja dla Szarego Lisa).Dosedłem do takich drzwi gdzie potrzebny jest klucz (było tam dwóch pzywoływaczy) i lispa.Nie wiem co dalej zrobić, gdzie znaleźć klucz.Liczę na pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 14:11, YahooPL napisał:

Shivering Isle jest dodatkiem boskim i polecam go wszystkim.
Knights of the Nine jest dużo gorsze i można je sobie spokojnie odpuścić

A ja sobie najpierw przejdę Knights of the Nine (zbroja Krzyżowca musi być! xD), a później dopiero zabiorę się za Shivering Isles.
Ok, wyleczyłem się z wampiryzmu i zainkasowałem 5000 sztuk złota :P

YahooPL, JaqbD: Cienistej niestety nie znalazłem przy tej fortecy, o której mówiliście. Chyba wrócę do tego miejsca, gdzie konik spadł, i poszukam na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:48, Master J napisał:

Ja osobiście polecam Knights of The Nine.O wiele fajniej mi się w niego grało.
BTW jestem przy takiej misji dla Szarego Lisa i muszę ukraść strzałę prawdy (czy jakoś tak,
w każdym razie druga misja dla Szarego Lisa).Dosedłem do takich drzwi gdzie potrzebny jest
klucz (było tam dwóch pzywoływaczy) i lispa.Nie wiem co dalej zrobić, gdzie znaleźć klucz.Liczę
na pomoc;)


Właśnie (5 minute temu) wykonałem tą misję :P Jeśli myślimy o tych samych wrotach to trzeba posiadać klucz od tego maga (zapomnij jak na razie że go zdobędziesz ;p), ja poszedłem w innym kierunku (cięzko to dokładnie opisać, gdyż błądziłem dobre 10 minut nim znalazłem właściwą drogę). Musisz w każdym razie pokonać kilka drzwi z mocnym zamkiem (na poziomie 3 lub 4 zapadek), więc polecam kupić sobie wiele wytrychów - ja kiedy już miałem ostatnie drzwi zoriętowałem się że nie mam już picków i musiałem ładować save''a i je oszczędzać. Kiedy już otworzysz powyższe wrota będziesz musiał zabić kilka stworów i samego maga (weź od niego klucz!), a ta strzała (nie cała, ale o tym dowiesz się jak ją odnajdziesz) leży we wnęce na drugim piętrze areny (na pewno znajdziesz ^^).

PS Misja nie jest trudna ale trochę się nachodzisz - chyba że masz szczęście i trafisz we właściwe przejście odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:07, marcin1930 napisał:

Jak działa kameleon? Bo np. u mnie i tak każdy mnie widzi, każdy atakuje - to po cholere mi
ten kameleon?


Kameleon daje niewidzialność tylko w pewnym stopniu, a nie całkowitą (choć graficznie nie ma różnicy). Może posłużyć jako wspomaganie skradania się, wtedy trudniej Cię będzie zauważyć niż bez niego. I nie wyłącza się po jakiejś akcji, tak jak niewidzialność. Kameleona używasz więc, gdy musisz gdzieś się zakraść, gdzie co chwilę będziesz manipulował jakimś przedmiotem (niewidzialność by się wyłączała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego gdy chcę złożyć ofiarę pod posągiem (pod tym co jest misja z umbrą) jest napisane że ten złośliwy do zadania potrzebuje lepszego czy silniejszego czempiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:34, klaser2 napisał:

czego gdy chcę złożyć ofiarę pod posągiem (pod tym co jest misja z umbrą) jest napisane że
ten złośliwy do zadania potrzebuje lepszego czy silniejszego czempiona?

Trza mieć wyższy lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:34, klaser2 napisał:

czego gdy chcę złożyć ofiarę pod posągiem (pod tym co jest misja z umbrą) jest napisane że
ten złośliwy do zadania potrzebuje lepszego czy silniejszego czempiona?

Musisz mieć wyższy level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednak statuę można otworzyć tylko w jeden sposób - trafiając w mały przycisk, określoną strzałą, stojąc w określonym miejscu. Odwróć się od statuy, i spójrz w górę na daleki kraniec pokoju - zobaczysz niewielką półkę z upragnionym miejscem do wystrzelenia strzały. Stojąc plecami do statuy, odwróć się w lewo i idź prosto aż natrafisz na niebieski przycisk w ścianie." Gdzie jest ten niebieski przycisk? Zrobi ktoś screena? Jest to misja Największy skok czyli chyba ostatnia w gildi złodzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screena nie zrobię, ale myślę, że dobrze wytłumaczę.
Stojąc tyłem do statuetki idź wzdłuż lewej ściany - aż dojdziesz do "drzwi". Otwierasz je i zaraz po lewo masz guzik.
Gdy to nie pomoże (czasem nie otwiera - błąd) musisz wskoczyć tam wyskakując z miejsca, gdzie są kraty, które mają się podnieść, na niższą, malutką półkę. Z butami +50 akrobatyki nie będzie problemu z wskoczeniem na nią a później na półkę, skąd trzeba oddać strzał.
Próbuj, mi się udało za 5 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:22, krzyś siera napisał:

gdy wychodzę z domu zaczyna mi się w tajemnicz sposób spadać życie.POMOCY!!!

Prawdopodobne, że jesteś wampirem w II lub III fazie wampiryzmu, kiedy słońce zadaje obrażenia.
Aby się tego pozbyć, musisz włamać się w nocy do jakiegoś domu i wyssać krew z śpiącego delikwenta. Po tym masz spokój ze słońcem przez 24 h - gdy wyświetli ci się kolejny "wampiryczny" sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:22, krzyś siera napisał:

gdy wychodzę z domu zaczyna mi się w tajemnicz sposób spadać życie.POMOCY!!!


Może zaraziłeś się wampiryzmem? Wtedy od przebywania na otwartej przestrzeni w dzień tracisz życie, szybciej na wyższych stadiach wampiryzmu. W nocy można bezpiecznie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:37, krzyś siera napisał:

da się go wyleczyć

Oczywiście. Jest to jednak kupa roboty i nie będę się tu rozpisywał. Wejdź tutaj:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=684&Itemid=951
Adamantytowa wieża, artykuł o wampiryzmie i o uleczeniu (nie radzę korzystać z kodów, bo gra się sypie).
Pamiętaj - nie możesz później stać się wampirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:01, buras napisał:

> Ja nie jestem zarejestrowany na stronie i mogę ściagać bez problemu. Prawdę mówiąc byłem
na
> niej pierwszy raz...

Niby tak ... ale jesli mod ktorego zasysasz ma wiecej niz 2 MB to konieczne jest zarejestrowanie
:)

zna ktoś bogatych ludzi których można okraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować