Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 10:43, Master J napisał:

O jeszcze jedno:D Czy w całym świecie gry (dodatki też) znajduje się jakaś arena poza tą w
Cesarskim Mieście?


W podstawce nie ma, w dodatkach... nie grałem w nie, więc nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:12, Meledictum napisał:

Moim zdaniem strój leży lepiej na "jaszczurce" (co to, jakieś mody na nowe rasy masz poinstalowane?)
niż na którejś z tych obleśnych małp. Chociaż z drugiej strony - dzięki kapturowi u małpek
nie widać ryja. (swoją drogą, czy to nie przesada, żeby mieć w grze sześć [SIC!] rodzajów małp,
w tym nawet jakieś szare Dunmer i spiczasto uszne mutacje?)

Jakie małpy? O ile wiem nasze zoo ograniczało się na razie do jaszczurek i kotów :P

Dnia 31.12.2007 o 00:12, Meledictum napisał:

Jeżeli chcesz grać złodziejem --> Argonianin Male (wysokie Agility, +10 do security).

A jak mam taki problem: kiedy używam wytrychów nie ma głosu (niby nic, ale nie ma przyjemności z grania), a kiedy rozmawiam z jakąś postacią również nie ma głosu - co jest? Jak to naprawić? Jak robię nową postać wszystko jest ok, ale na tej "starej" się za chiny naprawić nie chce :/


PS Jaszczurka po ubraniu maski (jednego z kilku elementów stroju) nie ma ogona (hurra!) ale pysk nadal prześwituje przez co jest to trochę nieładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 31.12.2007 o 11:55, marcin1930 napisał:

Jakie małpy? O ile wiem nasze zoo ograniczało się na razie do jaszczurek i kotów :P


I sześciu rodzajów małp (Altmer, Dunmer, imperial, Redgard, Nord, Bosmer). Do tego zielone "cosie", które nie rpzypominają niczego co do tej pory widziałem (ork). xP Jaszczurek nie stwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:05, Meledictum napisał:

I sześciu rodzajów małp (Altmer, Dunmer, imperial, Redgard, Nord, Bosmer). Do tego zielone
"cosie", które nie rpzypominają niczego co do tej pory widziałem (ork). xP


Wnioskuję w takim razie że grasz Argonianinem :) A jeśli również nie lubisz kotów to dlaczego? Są idealne jako złodzieje i w ogóle :P Ja nie lubie ich z powodu "niedopracowanego pyska" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:35, marcin1930 napisał:

> I sześciu rodzajów małp (Altmer, Dunmer, imperial, Redgard, Nord, Bosmer). Do tego zielone

> "cosie", które nie rpzypominają niczego co do tej pory widziałem (ork). xP
>

Wnioskuję w takim razie że grasz Argonianinem

Widać na Avatarku ;)

Dnia 31.12.2007 o 12:35, marcin1930 napisał:

:) A jeśli również nie lubisz kotów to dlaczego?

Ja również ich nie lubię. Nie podoba mi się styl gry nimi, oraz wygląd.

Dnia 31.12.2007 o 12:35, marcin1930 napisał:

Są idealne jako złodzieje i w ogóle :P Ja nie lubie ich z powodu "niedopracowanego pyska" :)

Ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się Mroczne Bractwo od Gildi Złodzieji? Gdzie opłaca się iść, jakie są tego plusy i czy można być i w tym, i w tym?

PS Dobra, gram tą jaszczurką jako złodziej ;)

@Meledictum
Jaką klasą grasz? Złodziejem? Jeśli tak to czemu jest to kobieta? Sam twierdzisz że Male jest o wiele lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczne Bractwo zajmuje się zabójstwami, a gildia kradzieżą, plusem u bractwa jest nieśmiertelny konik, duża liczba magicznych przedmiotów, a w złodziejaszkach wszystko jest niezłe najlepsza według mnie jest maska Gray Foxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:59, Earthshaker napisał:

Mroczne Bractwo zajmuje się zabójstwami, a gildia kradzieżą, plusem u bractwa jest nieśmiertelny
konik, duża liczba magicznych przedmiotów, a w złodziejaszkach wszystko jest niezłe najlepsza
według mnie jest maska Gray Foxa.


A możesz powiedzieć coś dokładniejszego? To dość poważna decyzja i trochę roboty, więc wolę podjąć ją dobrze :) Na czym polegają zadania np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:51, marcin1930 napisał:

Czym różni się Mroczne Bractwo od Gildi Złodzieji? Gdzie opłaca się iść, jakie są tego plusy
i czy można być i w tym, i w tym?

Gildia złodziei zajmuje się cichymi kradzieżami, tak że nie wiadomo kto to zrobił, robieniu ludzi w balona, na koniec maska Szarego Lisa, tzn. Gdy ją założysz nikt nie wie że jesteś postacią tylko myśli żeś Szary Lis, po jej zdjęciu nikt nic nie pamięta. Mroczne Bractwo ma nieśmiertelnego konia, czarnego z czerwoną grzywą, zajmują się skutecznym śmiertelnym ciosem, efektownymi zabójstwami.

Dnia 31.12.2007 o 14:51, marcin1930 napisał:


PS Dobra, gram tą jaszczurką jako złodziej ;)

Lepiej kocurem ;)

Dnia 31.12.2007 o 14:51, marcin1930 napisał:


@Meledictum
Jaką klasą grasz? Złodziejem? Jeśli tak to czemu jest to kobieta? Sam twierdzisz że Male jest
o wiele lepszy :P

Podoba mu się dziewczyna to niech nią gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 15:01, marcin1930 napisał:

A możesz powiedzieć coś dokładniejszego? To dość poważna decyzja i trochę roboty, więc wolę
podjąć ją dobrze :) Na czym polegają zadania np.?


Grałeś w Thiefa ? Tu za skradanie odpowiadał ten sam facet ;)
Ale co do zadań: dzielą się na
a) swobodne "łowy" - włamujemy się do domów, kradniemy stuff i sprzedajemy u paserów - świetna zabawa i możliwość łatwego dorobienia się
b) misje "specjalne" czyli misje typu "ukradnij xxx", itp.

A mroczne bractwo nawiedziło mnie, owszem ale do nich nie dołączyłem więc nie wiem jak tam jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy jeszcze pamiętać ze będąc w Gildi Złodzieji nie możemy okradać biedaków ani ich domów,bo to wiąże się z zawieszeniem i aby móc wrócić do zadan w guildi trzeba zapłacić kare(nie pamietam ile).Ogólnie w guildi złodzieji całkiem fajnie się gra ale w Mrocznym Bractwie lepiej.Misje Mrocznego Bractwa mają super klimat.Mniej więcej to wygląda tak:dostajesz zlecenie na zabicie kogoś,wykonujesz wracasz do tajemnej bazy dostajesz sporo kasy i zazwyczaj bardzo fajny przedmiocik najczęściej magiczny :).Misje w Bractwie nie polegaja na zwyczajnym zamordowaniu kogoś,są bardziej ambitne.Jedna szczególnie utkwila mi w pamięci :) ale jej nie zdradze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:26, Mateuszes91 napisał:

Należy jeszcze pamiętać ze będąc w Gildi Złodzieji nie możemy okradać biedaków ani ich domów,bo
to wiąże się z zawieszeniem i aby móc wrócić do zadan w guildi trzeba zapłacić kare(nie pamietam
ile).Ogólnie w guildi złodzieji całkiem fajnie się gra ale w Mrocznym Bractwie lepiej.Misje
Mrocznego Bractwa mają super klimat.Mniej więcej to wygląda tak:dostajesz zlecenie na zabicie
kogoś,wykonujesz wracasz do tajemnej bazy dostajesz sporo kasy i zazwyczaj bardzo fajny przedmiocik
najczęściej magiczny :).Misje w Bractwie nie polegaja na zwyczajnym zamordowaniu kogoś,są bardziej
ambitne.Jedna szczególnie utkwila mi w pamięci :) ale jej nie zdradze :D

Trudno żeby biedacy mieli potężne zbroje, bronie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:18, e.t napisał:

Jak szybko dołączyć do mrocznego bractwa bo mam nową postać czy trzeba zabijać niewinnych ludzi.

Zabij kogoś, jakąś niewinną osobę. Podczas snu odwiedzi Cię Lucien Lachance, pogadaj z nim i podejmij sie misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:02, Grond napisał:

Hmmm... Ja to mam wesoło bo zabiłem tego Lachance ^^

Pod koniec służby u bractwa jest to możliwe. Wcześniej nie da się go zabić (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:09, Grond napisał:

Da się. Jak mnie zboczeniec zaskoczył w środku nocy w lesie to zabiłem. Tylko pojawił się wpis,
że już nie mogę dołączyć do Mrocznego Bractwa. Tyle.

Ach, no przecież! Straciłeś kupę fajnych itemków. Ja tam zawsze akceptuję jego propozycję, czy to gram moim "inkwizytorem", czy wojownikiem, czy czarodziejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:09, Grond napisał:

Da się. Jak mnie zboczeniec zaskoczył w środku nocy w lesie to zabiłem. Tylko pojawił się wpis,
że już nie mogę dołączyć do Mrocznego Bractwa. Tyle.

Oj... Żałuj tego co zrobiłeś Synu Marnotrawny ;) Bez urazy. Straciłeś dużo cennych i fajnych przedmiotów przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować