Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 07:18, Grasan napisał:

Pytam bo mi nie działała, ale już działa x D


To typowe dla tej strony ;) Zresztą nawet jak ona działa to zwykle jest tak że zanim się załaduje to można sobie spokojnie iść do kuchni herbatę zaparzyć, a czasami nawet ją jeszcze wypić :P I to nie na najwolniejszym necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 05:56, Grasan napisał:

A tak btw. czy paladynowi wypada walczyć na arenie?


A czemu nie? Zdobywasz sławę, pieniądzę. A jak chcesz być moralny to możesz sobie postawić za cel wyplewienia zła które walczy na arenie za pieniądze, zabijając ich właśnie na Arenie ; P W imię dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 05:56, Grasan napisał:

A tak btw. czy paladynowi wypada walczyć na arenie?


Na upartego możesz walczyć, ale moim zdaniem nie godzi się to z honorami paladyna. ;-) To właśnie uwielbiam w tej grze - mogę rano wstać, pochodzić godzinę po mieście, wyjść poza mury i pozrywać roślinki, ustrzelić dwa jelenie... Wrócić do domku i zajadać mięso, czytając książkę. ;-) A z modem Portable Campsite to już zupełny odlot.
Wiem, że większość z tych rzeczy wykonuje się na siłę, ale jednak ma to klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:10, DJ Szlafrok napisał:

Na upartego możesz walczyć, ale moim zdaniem nie godzi się to z honorami paladyna. ;-)


Ja tam w grze stoję po dobrej stronie i na arenie nie walczę ;)

Dnia 29.06.2008 o 14:10, DJ Szlafrok napisał:

To właśnie uwielbiam w tej grze - mogę rano wstać, pochodzić godzinę po mieście, wyjść
poza mury i pozrywać roślinki, ustrzelić dwa jelenie... Wrócić do domku i zajadać mięso,
czytając książkę. ;-)


Prawda, ale na dłuższą metę tak się nie da żyć ;P Szkoda tylko że jak się czyta książkę to czas w grze się zatrzymuje, bo tak można by było ja sobie poczytać czekając na kogoś lub będąc wampirem byłby to dobry sposób spędzania dnia ;]

>A z modem Portable Campsite to już zupełny odlot.

Dnia 29.06.2008 o 14:10, DJ Szlafrok napisał:

Wiem, że większość z tych rzeczy wykonuje się na siłę, ale jednak ma to klimacik.


A to chyba ten mod co pozwala rozbić obóz? Pamiętam jak raz kilka minut męczyłem się żeby rozłożyć śpiwór jakoś w miarę normalnie i w namiocie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:44, Mixon1988 napisał:

A to chyba ten mod co pozwala rozbić obóz? Pamiętam jak raz kilka minut męczyłem się żeby rozłożyć śpiwór jakoś w miarę normalnie i w namiocie xD


Fakt, trochę nieintuicyjne jest rozbijanie tego obozu, ale po prostu uwielbiałem to. Świetna sprawa - wieczorem, kiedy widać pierwsze gwiazdy, a w około słychać świerszcze, szukam przytulnego miejsca i rozbijam obóz - obowiązkowo z wszystkimi jego częściami (przypominam - namiot, ognisko, śpiwór, krzesełko/stołek i torba, do której zawsze wkładałem żywność ;-) ). Zwyczajnie lubię się tak rozmarzyć i mimo, że mały ma to związek z akcją, to jednak bardzo często tak robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:10, DJ Szlafrok napisał:

> A tak btw. czy paladynowi wypada walczyć na arenie?

Na upartego możesz walczyć, ale moim zdaniem nie godzi się to z honorami paladyna. ;-)
To właśnie uwielbiam w tej grze - mogę rano wstać, pochodzić godzinę po mieście, wyjść
poza mury i pozrywać roślinki, ustrzelić dwa jelenie... Wrócić do domku i zajadać mięso,
czytając książkę. ;-) A z modem Portable Campsite to już zupełny odlot.
Wiem, że większość z tych rzeczy wykonuje się na siłę, ale jednak ma to klimacik.


Pff już sobie poradziłem z kasą... po 10 lvl już dużo dosyć się ma okazji by zdobyć to i owo grosza :]. Najlepiej jak pójdę na jakieś łowy to mi przyniesie korzyści - oczywiście na wampiry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich stałocieplnych, którzy narzekają na prędkość działania portalu Adamantytowa Wieża - Strona działa bardzo szybko, co spowodowane jest chyba jej wyludnieniem. W każdym razie, najlepiej ją przeglądać w nocy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 02:54, Meledictum napisał:

Dla wszystkich stałocieplnych, którzy narzekają na prędkość działania portalu Adamantytowa
Wieża - Strona działa bardzo szybko, co spowodowane jest chyba jej wyludnieniem. W każdym
razie, najlepiej ją przeglądać w nocy. xD


Korzystanie z AW w sprawach dotyczących Obliviona jest dla mnie niezrozumiałe. Nie dość, że mamy tą głupią strzałkę to jeszcze lokacje się na mapie przed zadaniami zaznaczają. Ja rozumiem - w razie kłopotów z Morrowindem tak, ale jaki kłopot można mieć z Oblivionem?;p

PS: Chyba, że ktoś wchodzi czytać newsy, które pojawiają się raz na pół roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsy nie pojawiają się raz na pół roku (raczej kwartalniki xD) ale najbardziej rozbudowany dział to ten z grobowcami http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=837&Itemid=698 - nie ma co, szybko go robią... nie mówię że lenie czy coś ale jeszcze niedawno widniał tam napis: "za niedługo pojawią się dokładne opisy wszystkich grobowców" :d a jedyne co na razie można tam zobaczyć to trzy kropeczki o takie "..." :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dlaczego w górnym lewym rogu ekranu jest miejsce jak na nie wjadę i kliknę to robi mi w grze "pauzę". Wkurza mnie to bo w wirze walki nie zawsze pamietam o tym. Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Oblivionem. Kupiłem grę, w której był też dołączony patch polonizujący grę. Tylko że ta polonizacja spolszczyła tylko parę przycisków w menu, parę słówek w ekranie postaci intro gry i tyle. Nie umiem na tyle angielskiego żeby zrozumieć wszystko co tam mówią a z poradnikami trochę głupio się gra. Czy wie ktoś jak sprawić by wszystkie teksty były spolszczone? Nie wydaje mi się żeby wypuścili tylko takie spolszczenie, które właściwie nic nie tłumaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:45, EnemyInside napisał:

Mam pewien problem z Oblivionem. Kupiłem grę, w której był też dołączony patch polonizujący
grę. Tylko że ta polonizacja spolszczyła tylko parę przycisków w menu, parę słówek w
ekranie postaci intro gry i tyle. Nie umiem na tyle angielskiego żeby zrozumieć wszystko
co tam mówią a z poradnikami trochę głupio się gra. Czy wie ktoś jak sprawić by wszystkie
teksty były spolszczone? Nie wydaje mi się żeby wypuścili tylko takie spolszczenie, które
właściwie nic nie tłumaczy :/

Droga sierotko. Uruchamiasz główne cdmenu(czyli to co się wyświetlan a pulpicie,i masz tam opcje uruchomic gre, ustawic grafike itp). Klikasz na "PLIKI" i zaznaczasz "ptaszkiem" plik polonizjący(chyba domyslisz się po nazwie który to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chyba postać podkaleczyłem - chciałem grać jeno samym wojownikiem, wielkim, mężnym, ale przeszedłem Gildię Wojowników oraz Arenę i wziąłem się za Mroczne Bractwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:27, Paułak napisał:

Hmm, dlaczego kiedy sprzedaję jakieś przedmioty kupcowi jego złoto się nie zmniejsza.
Czy to jakiś bug czy co?


Kwota, która stoi przy każdym z kupców, nie jest ilością złota, którą kupiec posiada, ale maksymalną kwotą za jaką możesz coś temu kupcowi sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:27, Paułak napisał:

Hmm, dlaczego kiedy sprzedaję jakieś przedmioty kupcowi jego złoto się nie zmniejsza.
Czy to jakiś bug czy co?


Odpowiedz juz uzyskales. Swoja droga jest to jak dla mnie bezsensownie rozwiazane. W pozniejszym etapie ma sie przedmioty warte np. 5000 ale mozna je sprzedac za np. 800 bo tyle kupiec moze dac...
Poszukaj wiec jak najszybciej kupca z jak najwieksza sakiewka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że jak masz poziom mistrzowski w Handlu to każdemu kupcowi zwiększa się budżet o 500 septimów.W gildii złodzieji najlepszy kupiec ma 1000 septimów,polecam.

Pozdrawiam,mam nadzieję że pomogłem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować