Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znów coś knuje

123 postów w tym temacie

Ja też czekam na Diablo 3. Jedynke i dwójke przeszedłem z milion razy i wciąż mi się dobrze w to gra. Ta gra nie ma końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to w przyszłym roku jest 10 rocznica Baldurs Gate. Być może będzie z tej okazji wydana 3 część? Kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 11:21, Masze napisał:

Diablo 3!
@Petos 18
Co Baldur''s Gate ma wspólnego z Blizzardem? Chociaż oczywiście fajnie, jakby powstało... :)


Tak, tylko nie od Blizzarda :-). Blizz skończył się na ... wiadomo na czym :-). Teraz to już sama komercha. :-D
Nie dla niego tak wielką legendę kontynuować. Wystarczy, że Bethesda (fuj :-)) właśnie obraca w niwecz jedną z nich. :-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry Blizzarda, dla mnie, są świetne, więc cokolwiek to będzie i tak zapewne będzie to coś wspaniałego =D Ludzie zbierajcie kasę, bo niedługo zaleje nas fala nowinek i będzie gadanie, że kasy nie ma =P Wakacje są - to w pole! =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chca trzeciej części Diablo, wiec Blizzard nie może tak poprostu robić jej w nieskończoność nie podajac przy tym żadnych informacji. Więc moim skromnym zdaniem chodzi właśnie o Diablo III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowicie,bedzie to Diablo3,ale tryb rozgrywki MMO.osadzone w dwoch swiatach:niebo i pieklo.dwa lata temu czytalem o tworzonej sciezce dzwiekowej do nowego produktu Blizzard`a,tworzonego w Pradze,przez tego samego kompozytora co w D2.kilka miesiecy temu czytalem o ich nowej produkcji MMO,o calkiem innej rozgrywce niz w WoW`ie....nowatorskiej,osadzonej wlasnie tak jak pisalem wyzej; piekle i niebie.miejmy tylko nadzieje,ze nie bedzie to platny produkt,produkt z abonamentem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Coś wielkiego" ?
To to samo co "nowatorskie rozwiązania, nowa generacja.. "?
Wiadomo, gra bedzie fajna, ale nie fajowa. raczej nie Diablo III, bo co niby mozna nowego wstawic w takiego starocia i sie podniecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie Diablo III to zwalniam sie z roboty, biore pożyczke i kupuje prowiant oraz piwo w zpasie na co najmniej pół roku :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia jest kilka opcji, mianowicie :
-Trzecia grupa Blizzarda pracuje nad czymś całkiem nowym ( najbardziej prawdopodobne )
-Trzecia grupa pracuje nad nowymi patchami/usprawnieniem Battle.netu etc.
-Pracują nad Diablo III (mało prawdopodobne jeśli chodzi o tą wypowiedź)
-Cała ta wypowiedź to podpucha
-Być może (z bardzo dużym naciskiem na "być może") to grupa rezerwowa.

Nic mądrzejszego się nie nasuwa, ale jeszcze chodzi mi po głowie dodatek do SC II ale to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:48, Adam12345678 napisał:

Nic mądrzejszego się nie nasuwa, ale jeszcze chodzi mi po głowie dodatek do SC II ale to niemożliwe...

Prace nad dodatkiem zaczynają po skończeniu podstawy. Na obecnym etapie SC II wymaga jeszcze masy zmian, zarówno w balansie jak i umiejętnościach. Potrzeba czasu, aby np. stwierdzić jakie nowe jednostki danej armii byłyby potrzebne, zmiany w balansie, rozgrywce, więc nie ma szans aby dodatek już teraz robili. Kto wie, może próbują reanimować projekt SC: Ghost? Tylko, że wtedy to by była zupełnie nowa gra na nowym enginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że może to być MMO Diablo na next-gen''owe konsole (blizzard szukał programistów do next-gen mmo jakiś czas temu), gdyby to było właśnie diablo było by czymś w stylu Age of Conan, czyli mmo nastawionym na combat - na konsoli super by się w taki tytuł grało, do tego rynek mmo konsol nie jest tak nasycony jak pc''towy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:35, varenthin napisał:

hmm po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że może to być MMO Diablo na next-gen''owe konsole
(blizzard szukał programistów do next-gen mmo jakiś czas temu)


Ale potem zaprzeczyli jakoby było to nowe MMO. Czyli raczej będzie drugi dodatek do WoWa (nie należy się sugerowac, tym że pisze "nextgen").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować