HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dziwny ten Thor, do połowy nawet przyjemnie się oglądało, a potem jakoś na szybkiego to zrobili, ale dzięki temu zainteresowała mnie mitologia nordycka, może wypożyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 19:55, zerohunter napisał:

Dziwny ten Thor, do połowy nawet przyjemnie się oglądało, a potem jakoś na szybkiego
to zrobili, ale dzięki temu zainteresowała mnie mitologia nordycka, może wypożyczę.


Uważam że jak na filmy w uniwersum Marvel''a, Thor trzyma poziom. Jak się obejrzy Kapitana Amerykę to wszystko zacznie się ładnie układać. Podsumowaniem ma być The Avengers, film na który bardzo czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 09:23, HumanGhost napisał:

Pierwszy raz oglądałem Doom, wczoraj wieczorem. Rany, ale dno. Gra aktorska na poziomie
deski podłogowej. A jeśli film miał straszyć to nie spełnił swojego zadania. Odradzam
oglądanie, strata czasu.

Oj tam, oj tam. Film klasy D, ale swój urok ma, nie pogadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 09:23, HumanGhost napisał:

Pierwszy raz oglądałem Doom, wczoraj wieczorem. Rany, ale dno. Gra aktorska na poziomie
deski podłogowej. A jeśli film miał straszyć to nie spełnił swojego zadania. Odradzam
oglądanie, strata czasu.

"Ghosts of Mars" polecam. Od "dooma" jest dużo bardziej doomowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 01:31, hans_olo napisał:

"Ghosts of Mars" polecam. Od "dooma" jest dużo bardziej doomowy :D.


Oglądałem to juz dawno. Hehe ten mnie nawet miejscami rozbawił. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 07:31, Alienspectre napisał:

Na pewno jakiś tam ma. Szczególnie dzięki scenie widzianej z pierwszej osoby ^^


O tak, ta scena spowodowała, że tarzałem się się po ziemi ze śmiechu. Gdy oglądałem ten film po raz pierwszy.
Gdy oglądałem go po raz drugi... Nie zdołałem dotrwać do tej sceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 16:12, zerohunter napisał:

Po prawdzie to Thor nie jest od Marvela;]

A Disney kręci już jakiegoś następnego Trona?


Nie napisałem że Thor jest od Marvel''a ale akcja dzieje się w uniwersum Marvel''a ;p Taka mała różnica.
Nie wiem czy Disney kręci ale uważam, że kolejna część powstanie bo w internecie widziałem już takie małe smaczki które by na to wskazywały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 16:12, zerohunter napisał:

Po prawdzie to Thor nie jest od Marvela;]


Po prawdzie to Thor jak i cała reszta filmów jest akurat od Paramount + Marvel Studios bo Disney nie ma praw do filmowych adaptacji, ma licencje tylko na filmy animowane i to tez nie wszystkie [disney już miał marvela w momencie powstawania np serii Hulk vs...]

A samo Marvel Studios zostaje jak było przed fuzją z Disneyem [wbrew pozorom marvel nie wyprzedał się tak 100%, chociaż animowane licencje poszły psu w dupę po tej fuzji w 2009]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwy Warszawskiej co prawda nie oglądałem [ i nie zamierzam w najbliższym czasie o ile w ogóle ale odniosę się do tego tekstu ...

Dnia 17.10.2011 o 06:59, kerkas napisał:

Autentyk
Pytanie reportera do młodego człowieka.
- Obejrzy Pan produkcję 1920 Bitwa Warszawska ?.
- A co to za film ?
- Wojenny , Polacy walczą z Bolszewikami
- przegrywają ?
- Nie wygrywają
- To na bank obejrzę.

Skoro tak się sprawy mają to ja nie wiem czy akurat to jest dobry powód by się radować - tu wychodzi nasza narodowa [?] cecha jaką jest bycie dumnym z bycia Polakiem ale tylko jak nam jest to pasuje. Choćby dobrym przykładem są sportowcy - jak Małysz wygrywał to "każdy" Polak znał się na tym sporcie, każdy mu kibicował, wspierał [ pomijając fakt że pewnie nawet więcej jak połowa niezbyt kuma zasady tego sportu [ i innych także ] no ale PRZECIEŻ TO NASZ WIĘC MUSIMY kibicować prawda? ] i w ogóle. To samo było / jest z Kubicą, piłkarzami, siatkarzami czy innymi. W sporcie, w filmach, w muzyce ... wszędzie. Zresztą co ... pójdzie sobie taki jeden z drugim, zobaczy ten film i co? Myślisz że tam nagle go olśni i będzie historycznym erudytą i w ogóle? To ja już bym wolał byśmy hodowali mniej takich filmów a lepszych i by ludzie je oglądali świadomie a nie traktowali jak kolejny rozpieprz na dużym ekranie w którym biało czerwoni jak zwykle zwyciężają ostatkami sił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może. Ale z drugiej strony czy to jakoś bardzo wiele zmienia? Nie sądzę. Nadal oglądamy coś tylko pod wpływem reklamy i medialnej nagonki swego rodzaju. Można przecież czysto teoretycznie zrobić dobry film w którym przegrywamy jak i taki w którym wygrywamy. Tylko my chyba jako naród jesteśmy przyzwyczajeni do tego żeby wszystko wszystkim i wszędzie wypominać i smutać jaki to nas los ciężki był i w ogóle ... a dobrego kina jak nie było tak nie ma a jak już jest to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się