HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2014 o 21:37, kerkas napisał:

Chyba się nie doczekamy tych wyników plebiscytu ?

Napiszę do ciebie jeszcze dziś maila odnośnie tej sprawy.

Dnia 28.03.2014 o 21:37, kerkas napisał:

i szczerze mówiąc jestem rozczarowany może zorganizowałbyś taki konkurs na gram.pl ?.

Tzn czym byłeś rozczarowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 16:58, zerohunter napisał:

Jakiś dobry film o 2 WŚ potrzebuję, tylko nie coś w stylu Szeregowiec Ryan, ale ruchy
wojsk, najważniejsze bitwy, daty, taki ogólny pogląd.


O jeden most za daleko, może też Patton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 19:10, zerohunter napisał:

drugi natomiast dzieję się w ''44.

A to już nie II WŚ? :D
Mimo wszystko możesz spróbować zapoznać się z "mostem", bo to jest film pokazujący bardzo szeroko operację wojskową, a nie małą historię grupki żołnierzy jak "Szeregowiec Ryan" na przykład. Co do Pattona to owszem, film skupia się na jego postaci, ale w kontekście jego szlaku po frontach wojny, z bitwami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun z mojej strony dla Polsatu. Co tam się porobiło w tej stacji to ja nie wiem. Ostatnio w poniedziałki byli Avengers, 127 godzin (tego akurat nie obejrzałem i to był wtorek), John Carter, X-Men: Pierwsza klasa, dzisiaj była Drużyna A, a za tydzień Geneza Planety Małp. Takiej serii premier w ogólnodostępnej stacji to chyba w ogóle nie kojarzę w polskiej tv, ani na TVNie, ani tym bardziej w TVP. Chyba Solorz dużo zarobił dzięki Polkomtelowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysta inwestycja. Głośne filmy przynoszą krociowe zyski z reklam. Polsat wydał, to i Polsat zarobi na tym kilkukrotnie więcej. Konkurencyjna ramówka w stosunku do HBO czy Canalu+ to już szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 20:47, kerkas napisał:

Zasady są proste na każdą dekadę wybieramy 10 najlepszych filmów.
Za wyjątkiem lat 20. bo tu będzie okres od początku kina tj. 1985 r. do 1929 r.


Ja podam tylko piątkę:
1. Spokojna ulica (1917) - z Ch. Chaplinem
2. Brzdąc (1921) - z Ch. Chaplinem
3. Gorączka złota (1925) - z Ch. Chaplinem
4. Jeszcze wyżej (1923) - z Haroldem Lloydem
5. Generał (1927) - z Busterem Keatonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 16:05, Tyler_D napisał:

> Chyba się nie doczekamy tych wyników plebiscytu ?
Napiszę do ciebie jeszcze dziś maila odnośnie tej sprawy.


o.k. dzięki.

Dnia 31.03.2014 o 16:05, Tyler_D napisał:

> i szczerze mówiąc jestem rozczarowany może zorganizowałbyś taki konkurs na gram.pl
?.
Tzn czym byłeś rozczarowany?


Tym
http://www.youtube.com/watch?v=ilNqwdJolcI

Dlatego zorganizowałem swój plebiscyt
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=32751

Mam nadzieję że się przyłączysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 16:58, zerohunter napisał:

Jakiś dobry film o 2 WŚ potrzebuję, tylko nie coś w stylu Szeregowiec Ryan, ale ruchy
wojsk, najważniejsze bitwy, daty, taki ogólny pogląd.


Battle of Britain (1969)

Longest Day (1962)

Tora! Tora! Tora! (1970)

Battle Of Midway (1976)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 10:55, Transylvanian_Hunger napisał:

Przesadzili z obsadą i imionami postaci ;D Gdyby dali etatowych aktorów Smarzowskiego jak Braciaka, Jakubika, Diędziela to myślę, że sporo osób mogłoby się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 13:55, mati285 napisał:

Przesadzili z obsadą i imionami postaci ;D Gdyby dali etatowych aktorów Smarzowskiego
jak Braciaka, Jakubika, Diędziela to myślę, że sporo osób mogłoby się nabrać.

Jak zobaczyłem, że rolę główną ma zagrać Piotr Cyrwus to nie było już żadnych wątpliwości.
Sam cenię sobie twórczość Smarzowskiego (chyba obecnie jedyny polski reżyser, którego filmy oglądam) i tu masz rację - ma swoich wybranych aktorów. W sumie to rzadkość w polskim kinie, większość dobiera aktorów którzy w danym momencie są na tabloidach i non stop widać ich w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to nieźle [ nie śledziłem tej sprawy że tak powiem ] ale nie zapominajmy, że to Polsat królował [ króluje nadal? ] jeżeli chodzi o częstość i długość reklam podczas seansów rzekomo ''filmowych''. Wiadomo że w takiej stacji reklamy być muszą ale ... no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 15:54, Tyler_D napisał:

Wygląda to nieźle [ nie śledziłem tej sprawy że tak powiem ] ale nie zapominajmy, że
to Polsat królował [ króluje nadal? ] jeżeli chodzi o częstość i długość reklam podczas
seansów rzekomo ''filmowych''. Wiadomo że w takiej stacji reklamy być muszą ale ... no
właśnie.

Co prawda długość reklam nadal pozostawia sporo do życzenia (trwają jakieś 15 minut), ale za to jakby rzadziej je ostatnio puszczali, chyba tylko 2-3 razy przerywają film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jestem mega zaskoczony zakończeniem. Spodziewałem typowego, cukierkowatego zwieńczenia, a tu takie coś. Mimo dość sporego niezadowolenia fanów, ja jestem zachwycony. O ile ostatnio miałem już trochę dosyć tej serii (kiedyś mój top najlepszych seriali ever), to po finale już teraz zaczynam tęsknić za ekipą himym. Scenarzyście Dextera powinni się uczyć jak się robi zakończenie wielkiego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się