HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 14:52, Jarys napisał:

> Fajny jest nowy serial na Polsacie "Skazany na śmierć", jakby ktoś nie wiedział to też
akcja
> w więzieniu.
Właśnie o nim słyszałem - podobno o gościu, który dał się specjalnie zamknąć żeby uciec z więzienia
ze swoim przyjacielem.

Niestety ominął mnie pierwszy odcinek ;( Najbardziej zaintrygował mnie motyw z reklamy pokazujący człowieka który wytatuował sobie projekt więzienia, cóż dziwne ale pewnie miało to swój sens ;-) chociaż ja raczej nie zrobiłbym sobie tatuażu z projektu ogrodu który wykreśliłem xD

Dnia 31.01.2007 o 14:52, Jarys napisał:

Niestety nie mam Polsatu a tak chciałem żonie zrobić na złość i zacząć oglądać seriale ;)

Nie wiedziałem, że na mapie Polski są jeszcze takie białe plamy, mi szroni TVN ale brak Polsatu to mnie zaskoczyłeś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:14, sodolis napisał:

Nie wiedziałem, że na mapie Polski są jeszcze takie białe plamy, mi szroni TVN ale brak Polsatu
to mnie zaskoczyłeś;-)

To raczej z mojego lenistwa - mam Cyfrę+ a na tej platformie jak wiadomo Polsatu nie uświadczysz, na antenie pokojowej też nie idzie go złapać a na dach mi się nie chce wychodzić coby nóżki nie skręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:14, sodolis napisał:

Niestety ominął mnie pierwszy odcinek ;(

Chyba pierwsze dwa...

Dnia 31.01.2007 o 16:14, sodolis napisał:

Najbardziej zaintrygował mnie motyw z reklamy pokazujący
człowieka który wytatuował sobie projekt więzienia,

Główny bohater ;]

Dnia 31.01.2007 o 16:14, sodolis napisał:

cóż dziwne ale pewnie miało to swój sens

Oj ma, ma :D

Dnia 31.01.2007 o 16:14, sodolis napisał:

;-) chociaż ja raczej nie zrobiłbym sobie tatuażu z projektu ogrodu który wykreśliłem xD

Bo nie masz takiej motywacji jak on. Jak zaczniesz oglądać film to zrozumiesz (chyba że czytałeś coś o nim, to na pewno już wiez o co chodzi).

Dnia 31.01.2007 o 16:14, sodolis napisał:

Nie wiedziałem, że na mapie Polski są jeszcze takie białe plamy, mi szroni TVN ale brak Polsatu
to mnie zaskoczyłeś;-)

Hehe, przypomniałeś mi czasy kiedy jedynymi programami jakie miałem były: TVP1, TVP2 i TVP3 (regionalna). To były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:33, windows00 napisał:

> Niestety ominął mnie pierwszy odcinek ;(
Chyba pierwsze dwa...

To muszę chyba na odpowiednim wątku poprosić o spoilera dwóch odcinków ;) i szybko nadrobić zaległości, bo ile może być odcinków o ucieczce z więzienia z pięć xD (pytanie retoryczne) hop przez płot i w długą ;-)

Dnia 31.01.2007 o 16:33, windows00 napisał:

Hehe, przypomniałeś mi czasy kiedy jedynymi programami jakie miałem były: TVP1, TVP2 i TVP3
(regionalna). To były czasy :)

Dobrze że nie tylko ja jestem tutaj taki stary, żeby te czasy pamiętać ;-P

PS. Ale Ty leniwy jesteś xD patrzyłem na twój sajt mógłbyś przynajmniej tapetę z instalatora windowsa wrzucić na podkład ;-D

Jarys przynajmniej nie tracisz nerwów na 15 minutowych blokach reklamowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 31.01.2007 o 12:43, merek46764 napisał:

Fajny jest nowy serial na Polsacie "Skazany na śmierć", jakby ktoś nie wiedział to też akcja
w więzieniu.


Wiem, oglądałem :) Chociaż motyw z tatuażem głównego bohatera jakoś mnie nie przekonuje i wydaje się absurdalny :P Poza tym główny aktor jakiś taki marny... ale zapowiada się ciekawie.

Podejrzewam, że dzisiejsza propozycja TV4 jest spowodowana właśnie kampanią Polsatu z Prison Break (podobno zanotowali aż 7 mln widzów w niedzielę!) - ludzie chcą oglądać filmy o więzeniu :] Jeszcze dodatkowo TVN puszcza dzisiaj "Komorę" - co prawda nie o samym ośrodku więziennym, ale i tak bohater siedzi w zamknięciu i czeka na wyrok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przeglądaliście program, szczególnie Darnok, ale za tydzień mamy drugą część Szklanej Pułapki. :D
Heh, przyznam, że nie widziałem, ale pewnie jak to zwykle bywa to nie to samo co jedyneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:38, Vaxinar napisał:

Nie wiem czy przeglądaliście program, szczególnie Darnok, ale za tydzień mamy drugą część Szklanej
Pułapki. :D
Heh, przyznam, że nie widziałem, ale pewnie jak to zwykle bywa to nie to samo co jedyneczka.

a nie długo czwóreczka:) co do PB ja tam oglądam już 2 sezon i powiem wam, że wiele tracicie nie oglądając tego serialu w Maj privejt ranking jest na 2 zaszczytnym miejscu, ofkors po LOST:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:52, Lucas016 napisał:

co do PB ja tam oglądam już 2 sezon i powiem wam, że wiele tracicie nie oglądając tego serialu


To było do mnie? :/ Bo chyba nie wiem co to jest jest "PB".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:38, Vaxinar napisał:

Nie wiem czy przeglądaliście program,

Ja trochę przeglądałem. I z przyjemnością zauważyłem w piątek na Polsacie (niestety nie dla Jarysa :) "Dzień świstaka". Myślę, że zdecydowana większość ze stałych uczestników tego wątku już ten film widziała, ale jeśli ktoś jeszcze tego nie uczynił, to ma niepowtarzalną okazję.
Z czystym sumieniem reklamuję. Jedna z lepszych komedii romantycznych z udziałem Andie MacDowell (która niedawno była w Polsce) i Billa Murray''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:56, Vaxinar napisał:

To było do mnie? :/ Bo chyba nie wiem co to jest jest "PB".

nie to było ogólnie do wszystkich, bo widzę że rozmawialiście o nim PB- Prison Break

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:56, Vaxinar napisał:

To było do mnie? :/ Bo chyba nie wiem co to jest jest "PB".


Fani jakim jest Lucas016 nie uznają polskiego tłumaczenia Prison Break(pod tym tematem więcej informacji) PB to polski Skazany na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli będę w domu oglądnę Stan zagrożenia(niedawno leciało Patriot Games),chociaż bardziej mnie interesuje sobotnie film na TVN "Rzeka Tajemnic",którego jeszcze nie oglądałem,a wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj stary - cała seria (prawie) jest z tego co wiem o przygotowaniu i ucieczce; intryga i powiązania postaci w filmie (ich motywacje itp) są naprawdę niexle rozbudowane :) ktoś miał łeb aby tak scenariusz napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:11, Martimat napisał:

oj stary - cała seria (prawie) jest z tego co wiem o przygotowaniu i ucieczce; intryga i powiązania
postaci w filmie (ich motywacje itp) są naprawdę niexle rozbudowane :) ktoś miał łeb aby tak
scenariusz napisać :D

dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie zdanie ne temat tego noworeklamowanego filmu polskiego "Świadek Koronny"?
Artur Żmijewski jakoś mnie nie przekonuje, ale film może się dobrym kryminałem, a mamy ich polskich bardzo mało jeżeli chodzi o czasy współczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam film "Deja Vu", jest poprostu zaje...fajny :)
NIeda się go dobrze opisać..treba się wybrać i zobaczyć.
Mówi o komiarzu która próbuje zmienić przeszłość aby uratowąć prom z załgą marynarki wojennej.
Polecam goraco.

A dla famów tańca trzy filmy: (wszystkie zwiazane z tematyka hiphop, no może Step Up troche nie )
1) Step Up - jak taniec zmienia człowieka
2) You Got Served - bitwy taneczne
3) Honey - szkoła tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:11, Martimat napisał:

oj stary - cała seria (prawie) jest z tego co wiem o przygotowaniu i ucieczce; intryga i powiązania
postaci w filmie (ich motywacje itp) są naprawdę niexle rozbudowane :) ktoś miał łeb aby tak
scenariusz napisać :D

Ja nie chce do gipsu a tak chyba się skończy montowanie anteny na dachu - tak strasznie zachwalacie ten serial, że chyba się skuszę. Jak rozumiem dwa odcinki już mnie minęły :(

W tej chwili na TVN zaczęła się Komora z Chrisem O`Donnellem i Genem Hackmanem. Osobiście ten film bardzo mi się podobał ze względu na rolę Hackmana - jestem wielkim fanem jego aktorstwa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponownie obejrzałem sobie na dvd "Być jak John Malkovich". Jak dla mnie lektura obowiązkowa, skłonna do refleksji. Tylko coś w niej mało komedii, a mówili że film komediowy, hmm....W ogóle miło obejrzeć Malkovicha z ciekawego punktu widzenia. W dodatku jeśli to jeden z moich ulubionych aktorów. Szczerze polecam film, każdy znajdzie w nim coś dla siebie i wyciągnie własne, osobiste wnioski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 21:46, el-coyote napisał:

Tylko coś w niej mało komedii, a mówili że film komediowy, hmm...


Ech, nie każdy film komediowy to śmiech do rozpuku i łez. W "Być jak..." jest pełno zabawnych momentów. Już sam pomysł jest nietuzinkowy. Jeden z najbardziej zakręconych scenariuszy ostatnich lat. Autor musiał być pewnie po kilku głębszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się