HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 19:53, Sith66 napisał:

Ja też gdy usłyszałem o filmie Hitman pomyślałem właśnie o nim. A z nim oglądałem tylko "Transportera".

Ja obejrzałem kilka filmów z Jason''en Statham''em - większość to były Filmy Guy''a Ritchie, gdyż to chyba jeden z jego ulubionych aktorów. Lubię filmy Ritchiego tak jak i grę Jasona - przeważnie gra w filmach akcji z elementami charakterystycznego humoru Ritchiego - pewnie wiesz, że nazywa się go europejskim Tarrantino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnią sobotę nie mogłem zasnąc więc oglądałem telewizje. 5 min po północy włączyłem TVN i tam zaczynał się jakiś film więc zobaczyłem w telegazecie jaki ma tytuł. Nazywał się "Kolejny piątek". Jest to komedia opowiadająca o jednym dniu z życia dwóch czarnoskórych Amerykanów. Polecam wszytskim.
A tak z innej beczki to za najlepszy film jaki oglądałem cały czas uważam "300". Ten film to poprostu ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 10:11, edzio13 napisał:

A tak z innej beczki to za najlepszy film jaki oglądałem cały czas uważam "300". Ten film to
poprostu ideał!


LOL, no to nie mam pytań. Zresztą, byłem na Twoim GS-ie i się nie dziwię. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 12:13, Vojtas napisał:

> A tak z innej beczki to za najlepszy film jaki oglądałem cały czas uważam "300". Ten film
to
> poprostu ideał!

LOL, no to nie mam pytań. Zresztą, byłem na Twoim GS-ie i się nie dziwię. ;))


Ale czemu się nie dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> LOL, no to nie mam pytań. Zresztą, byłem na Twoim GS-ie i się nie dziwię. ;))

Dnia 19.09.2007 o 12:18, edzio13 napisał:

Ale czemu się nie dziwisz?


Bo byłem na Twoim GS-ie no i to tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 10:11, edzio13 napisał:

Ja w ostatnią sobotę nie mogłem zasnąc więc oglądałem telewizje. 5 min po północy włączyłem
TVN i tam zaczynał się jakiś film więc zobaczyłem w telegazecie jaki ma tytuł. Nazywał się
"Kolejny piątek". Jest to komedia opowiadająca o jednym dniu z życia dwóch czarnoskórych Amerykanów.
Polecam wszytskim.


Też oglądałem ten film ale w miejwięcej połowie inteligencja głównych bohaterów mnie załamała i wyłączyłem TV. Szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:05, Sebat1 napisał:

Też oglądałem ten film ale w miejwięcej połowie inteligencja głównych bohaterów mnie załamała
i wyłączyłem TV. Szczerze nie polecam.


Mi się wydaje, że w tym filmie właśnie o to chodziło aby główni bohaterowie nie grzeszyli inteligenją. No ale każdy lubi coś innego i ma inne podejście do różnych rzeczy. :)
A film naprawdę POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:33, Keroth napisał:

Jutro idę na ultimatum Bourne''a. Ciekawe czy mi się spodoba :).

To czekam na wrażenia. Jeśli czytałeś książkę i spodziewasz się wiernej adaptacji to się zawiedziesz. Uważam, ze film w sposób zerowy nawiązuje do książki, w której chodziło głównie o to, żeby pozbyć się Carlosa. W filmie... go nie ma =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:26, mała16 napisał:

> Jutro idę na ultimatum Bourne''a. Ciekawe czy mi się spodoba :).
To czekam na wrażenia. Jeśli czytałeś książkę i spodziewasz się wiernej adaptacji to się zawiedziesz.
Uważam, ze film w sposób zerowy nawiązuje do książki, w której chodziło głównie o to, żeby
pozbyć się Carlosa. W filmie... go nie ma =/



Podobno dobry, ale najbardziej eee uczieczkowy z trylogii Ludluma;p Jestem po przeczytaniu "zdrady bourne''a".
Jak to stwierdziła moja nauczycielka od j. polskiego "czytadełko takie" (recenzowałem tę książkę) mysle ze oddaje moje uczucia po jej przeczytaniu;p


Do tego pana, który uważa mnie za trolla: Twoj post też coś wnosił do dyskusji. Trzeba było formularz wysłać, a nie nas pouczać. a raczej kolegów-forumowiczów do których mam dwie uwagi:

Jedna- nie mówiłem o grożbiach moich;) Nie znam Cię i nie poznam, dlatego nie to miałem na myśli.

Do drugiego pana: Dla mnie filmy Wajdy są na pokaz (przynajmniej większość - nie oglądałem Katynia, rzekomo robiony nie pod publikę, idę 24.09), tzn. IMO ma w nich być jakiś przekaz, który jest rzekomo świetnie oddany etc. Nie podobają mi się te filmy, nie podoba mi się szopka robiona wokół niego, ale jest to moje zdanie i kończę offtopa. Pozdrawiam wszystkich w/w

A tak w ogóle: Ostatnio oglądałem Skazanych na Shawshank, spokojnie, od początku do końca. Genialny.

Hooligans - no cóż - mnie się podobał, ale starszym, poważniejszym/płci pięknej pewnie nie;p

aa i z ostatnio oglądanych to jeszcze Step Up - niby miałem nie oglądać, ale myślałem że bedzie gorszy, bardziej eee dziewczęcy. Jednak były nawet śmieszne momenty, obok historii miłosnej. Jak to w wiekszosci amerykanskich filmow koncowka byla beznadziejna, ale do tego sie juz przyzwyczailismy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:15, czad93 napisał:

Podobno dobry, ale najbardziej eee uczieczkowy z trylogii Ludluma;p Jestem po przeczytaniu
"zdrady bourne''a".

Dla mnie bez względu na to czy ''dobry'' czy nie zawód. Spodziewałam się większego związku z książką. No ale jak już Carlosa nie ma to makabra

Dnia 20.09.2007 o 18:15, czad93 napisał:

Hooligans - no cóż - mnie się podobał, ale starszym, poważniejszym/płci pięknej pewnie nie;p

Hmmm to sie powinieneś wycofać z tego zdania :P to jeden z najlepszych filmów jaki widziałam :P

Dnia 20.09.2007 o 18:15, czad93 napisał:

aa i z ostatnio oglądanych to jeszcze Step Up -

Step Up widziałam, ale nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie za romantyczny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:20, mała16 napisał:

> Podobno dobry, ale najbardziej eee uczieczkowy z trylogii Ludluma;p Jestem po przeczytaniu

> "zdrady bourne''a".
Dla mnie bez względu na to czy ''dobry'' czy nie zawód. Spodziewałam się większego związku
z książką. No ale jak już Carlosa nie ma to makabra

> Hooligans - no cóż - mnie się podobał, ale starszym, poważniejszym/płci pięknej pewnie
nie;p
Hmmm to sie powinieneś wycofać z tego zdania :P to jeden z najlepszych filmów jaki widziałam
:P

> aa i z ostatnio oglądanych to jeszcze Step Up -
Step Up widziałam, ale nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie za romantyczny xD



wychodzi, że jestem gejem;p ale nie jestem;p

Hooligans - mi się podobał bardzo, ale niewielu dziewczynom się bedzie podobać pewnie;p Jednak jedna scena jest zbyt sztuczna - Shannon widzac 50 co najmniej ;p chlopa lejacych sie kastetami i innymi deskami raczej nie zatrzymala by sie i nie wysiadla. -.-

Step Up - romantyczny taa był, ale fragmenty z małą dziewczynką na balecie były dobre;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 16:50, edzio13 napisał:

Mi się wydaje, że w tym filmie właśnie o to chodziło aby główni bohaterowie nie grzeszyli inteligenją.
No ale każdy lubi coś innego i ma inne podejście do różnych rzeczy. :)
A film naprawdę POLECAM!!


Poprostu nie lubie filmów w których główni bohaterowie robią z siebie debilów tylko po to żeby rozśmieszyć widza (często z marnym skutkiem choć nie zawsze ---> patrz Borat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:27, czad93 napisał:

wychodzi, że jestem gejem;p ale nie jestem;p

Wierze :P

Dnia 20.09.2007 o 18:27, czad93 napisał:

Hooligans - mi się podobał bardzo, ale niewielu dziewczynom się bedzie podobać pewnie;p Jednak
jedna scena jest zbyt sztuczna - Shannon widzac 50 co najmniej ;p chlopa lejacych sie kastetami
i innymi deskami raczej nie zatrzymala by sie i nie wysiadla. -.-

Mnie się też bardzo podobało :P Po prostu ekstra film no i masz rację, że ta scena była zbyt sztuczna. Jak już chcieli uśmiercić tego bohatera (jak mu tam było xD) to mogli inaczej troszeczkę...

Dnia 20.09.2007 o 18:27, czad93 napisał:

Step Up - romantyczny taa był, ale fragmenty z małą dziewczynką na balecie były dobre;D

No może i dobre, ale jakoś tak mam niechęć do tego typu filmów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się