HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 11:58, Jester napisał:

I szczerze wspolczuje tym, ktorzy zapomnieli jak to jest byc dzieckiem. Musza byc strasznie skwaszeni.


I tutaj ja się zgadzam w całej rozciągłości.
Dziwię się krytyce Arxela... Obejrzyj może bajkę i zobacz czy będzie się tak podobała jak w dzieciństwie, jeśli nie może faktycznie wyrosłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... jestem bardzo poważnym człowiekiem... Człowieku, czy Ty rozumiesz, że mi się to nie podobało? Nie widziałem w tym nic fajnego (no dobra w "300" płakałem... ze śmiechu, serio!). Ale to oczywiście znaczy, że jestem skwaszonym, poważnym człowiekiem? Hm... chyba bardzo poważny człowiek nie ogląda kreskówek (ja oglądam) nie lubi gier dla dzieci (no co? Taki Kirby wymiata(. No cóż, ja teraz współczuje Tobie, że patrzysz na świat przez przymat taki a nie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 12:32, PAPISHON napisał:

Tak, tak... jestem bardzo poważnym człowiekiem... Człowieku, czy Ty rozumiesz, że mi się to
nie podobało?


A czy ja pisalem o Tobie? Wskaz, gdzie napisalem o Tobie? Jesli uwazasz, ze pisalem o Tobie to najwyrazniej jestes skwaszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 12:38, Jester napisał:

A czy ja pisalem o Tobie? Wskaz, gdzie napisalem o Tobie? Jesli uwazasz, ze pisalem o Tobie
to najwyrazniej jestes skwaszony.

Naprawdę?! Oh dziękuję, co za komplement. Naprawdę jestem tak zachwycony jak Tom Hanks po dostaniu drugiego Oskara pod rząd.

A tak serio. Odpisywałeś na mój post, pisałeś to do mnie, cytowałeś moją wypowiedź, więc jak trudno się domyślić wypowiedż była do mnie... chyba, że jestem jakiś nienormalny.

Hm.. skwaszony? Nie, przepraszam ja cytryn nie jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 09:29, Arxel napisał:

Dziwię się, że niektórzy tak bronią "transformersów"... Ja w pełni zgadzam się z Rickiem, że
same efekty to nie wszystko. Fabuła jest tak idiotyczna, że aż głowa boli


Co jest tak idiotycznego w fabule? Podsumujmy- dawno temu na ziemię przybył Megatron w poszukiwaniu wszechiskry, ale cos mu nie wyszło. Teraz przybywa reszta Decepticonów, a także Autoboty próbujące powstrzymać te pierwsze. Do wszystkiego przez przypadek wmieszany zostaje chłopak z panną i żond hamerykański. Nic szczególnie głupiego tu nie widzę...

Dnia 21.09.2007 o 09:29, Arxel napisał:

no serio, przecież
każdy choć trochę obiektywnie myślący człowiek musi to przyznać. Ktoś wspomniał o humorze -
podajcie choć jeden humorystyczny moment, w którym użyty humor nie stał na poziomie "żenujący".


Tutaj było dobre, chociażby jak kazał im się schować, a oprócz tego masa innych momentów, ja sie tam roześmiałem dobre kilka razy :D http://www.youtube.com/watch?v=ZTo2lG-IYYY
Zresztą cała ta scena to mój ulubiony chyba fragment filmu :P

>Główny bohater strasznie

Dnia 21.09.2007 o 09:29, Arxel napisał:

wkurzający


Ja tam go polubiłem :P

Dnia 21.09.2007 o 09:29, Arxel napisał:

motyw z piękną dziewczyną zakochującą się w nieudaczniku ograny do granic wytrzymałości


True, ale można przeboleć, mnie to nie raziło.

>szkiełku od okularów, które to następnie okulary

Dnia 21.09.2007 o 09:29, Arxel napisał:

bez szwanku przeżywają kilkadziesiąt lat...


To było głupie, true. Też sie zastanawiałem jak one znalazły się w rękach Sama ;]

>ale to nie znaczy, że jak wejdę do kina, usiądę w fotelu,

Dnia 21.09.2007 o 09:29, Arxel napisał:

światła zgasną i na ekranie pojawią się ONI, to przesłonią mi wszystko inne, włącznie z wadami
filmu. :)


Film ma imo jedną poważną wadę, którą już wymieniłem. Za to reszta imo nadrabia, i tak ogladało mi się świetnie. Biorąc pod uwagę sukces filmu, porównałbym Cię do tych kilku, którzy narzekali na lotra.
pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 12:45, PAPISHON napisał:

A tak serio. Odpisywałeś na mój post, pisałeś to do mnie, cytowałeś moją wypowiedź, więc jak
trudno się domyślić wypowiedż była do mnie... chyba, że jestem jakiś nienormalny.


No to juz Twoj problem skoro wszystko odbierasz osobiscie. Jak sam zauwazyles, ustosunkowalem sie do Twojego komentarza. Nie pisalem o Tobie.

Nie napisalem: "PAPISHON jest skwaszony"

Napisalem w kontekscie ogolnym. O wszystkich. Nie o Tobie w szczegolnosci. Nie potrafisz widze rozroznic dwoch tak istotnych rzeczy a pozniej sie klocisz. Postawilem teze. I poki co sam jestes jej odpowiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 12:59, Budo napisał:

ja sie tam roześmiałem dobre kilka razy :D


Panów zapewne zraził tekst "poziom hormonów chłopaka wskazuje, że chce on grzać dziewczynę...'''' :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, no to też było dobre. Takich pojedyńczych tekstów było xx, mnie rozwaliło "This car is sensitive!!" Jak Bumblebee wywalił ich z ee.. "siebie" w tym tunelu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę śmiała ta teza xD

Skoro nie chciałeś mnie...hm... obrazić to po jakiego odpisywałeś na mojego posta? Mogłeś sobie odpisać na inny, a to czy jestem skwaszony, czy nie... nie jest napewno Twoją sprawą. Do tego dochodzi to, że wogóle mnie nie znasz i oceniasz na podstawe aż... 2 postów. Cóż, może mam zły dzień? Może naprawdę mi się film nie podobał? Ale to chyba nie jest powód aby mnie nazywać skwaszonym człowiekiem.

Tak odebrałem to osobiście, ale to tylko Twoja wina... mogłeś nie odpisywać na mojego posta, gdybyś odpisał komuś innego całej szopki by nie było.

Nie mówię, że to była tylko Twoja wina, więcej tu mojej winy, no ale przepraszam, chyba to jest moja sprawa, czy biorę sobie pewne rzeczy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 13:08, PAPISHON napisał:

Nie mówię, że to była tylko Twoja wina, więcej tu mojej winy, no ale przepraszam, chyba to
jest moja sprawa, czy biorę sobie pewne rzeczy do siebie.


No przeciez napisalem, ze to Twoj problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 13:09, Jester napisał:

No przeciez napisalem, ze to Twoj problem :)

No raczej :) Należe do tej grupy ludzi, która nie rozumie, i jest nierozumiana :P


Dobra, żeby offtopa nie było. Dzisiaj na TVN (chyba każdy wie) leci film "Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia". Kino warte polecenia, choć książka o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Co prawda połowę z tych wymienionych filmów już widziałem, ale i tak będzie co oglądać.

Erton
Też dziękuję za propozycję, lubię dłuugie filmy wojenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:09, Rumcajs52 napisał:

A ja mógł bym napewno polecić film Komornik.

Świetne kino naprawde, dla tych co nie oglądają filmów dla efektów i strzelanin.


Komornik - świetny film, oglądałem 2 razy, ciekawie opowiedziana historia...

A w kinach najnowszy film Andrzeja Wajdy - Katyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Komornik jest wg mnie kiepski... zrobiony w ogóle bez polotu i bez jaj, jakiś taki szary, bury. Nie porwał mnie niczym, a ten motyw, że mu sie odmieniło bo ukazała mu się Matka Boska czy coś też trochę rozbawił. Dla mnie dość słaby film. Jak ktoś chce oglądać kino nie dla efektów, to niech ogląda dobre kino nie dla efektów- z polskich np Wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie kiedy Simpsonowie The movie bedzie na dvd badz na blu-ray bo jednak te spolszczenie dialogow nie bylo za dobrym pomyslem brak mi tu bylo dobrze znanych glosow np Homera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:11, Mateusz9214 napisał:

Czy ktos wie kiedy Simpsonowie The movie bedzie na dvd badz na blu-ray bo jednak te spolszczenie
dialogow nie bylo za dobrym pomyslem brak mi tu bylo dobrze znanych glosow np Homera

Była też wersja z napisami w kinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się