HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Zaraz zaczyna się Nieoczekiwana zamiana miejc na TVN. Film jest stary ale bardzo jary. Polecam kazdemu, kto jeszcze nie widział - człowiek się śmieje od początku do końca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem (właśnie się skończyło) na TVP1 Chicago. I zastanawiam się za co oni dostali tyle Oscarów?
Oscar schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już opisywał, ale ja dziś byłem na Janie Pawle II.
Film bardzo dobry, ale to już chyba każdy wie. Kiedy mówili w TV przewczoraj i wczoraj, że wzruszające i tak dalej to jakoś nie wierzyłem za bardzo, ale się na sobie przekonałem.
Świetna gra aktorska, szczególnie Papieża. Jedynym minusem filmu, ale tak mały, że go nie widać jest to, że do wyboru Wojtyły na papieża są pokazywane tlyko najważniejsze wydarzenia np - 1 września 1939 - wybuch wojny i jakieś 15 minut filmu jak niemieckie wojska krocza po ulicach Krakowa itp - ciemny obraz - data - i znowu scena np 20. Jednak później po wyborze już wszystko się zmienia. Film naprawdę wzrusza, ale i w niektórych momentach śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE-nie spodziewajcie się zbyt wiele po filmie "Hostel"(właściwie nie spodziewajcie się niczego...).
Tarantino chyba wciąż zjada własny ogon ;) Ani się przestraszyć,ani pośmiać-no i akcja przewidywalna jak nie przymierzając w jakimś "M jak cośtam..." Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, dzisiaj dorwałem od znajomego najnowszy American Pie "The Band Camp", oblukałem ze trzy razy, i sam i z qplem, śmiesznie jest i film ogólny poziom trzyma. A Wy<jak ktoś oglądał ofkz> jakie macie opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:03, caramondl napisał:

hejka, dzisiaj dorwałem od znajomego najnowszy American Pie "The Band Camp", oblukałem ze trzy
razy, i sam i z qplem, śmiesznie jest i film ogólny poziom trzyma. A Wy<jak ktoś oglądał
ofkz> jakie macie opinie ?

A to w ogóle wyszło w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mogłes chociaz napisać "obejrzałem dzisiaj" a nie "dorwałem od znajomego". Teraz się módl aby moderator nie zobaczył propagowania piractwa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:09, HumanGhost napisał:

Ehh mogłes chociaz napisać "obejrzałem dzisiaj" a nie "dorwałem od znajomego". Teraz się módl
aby moderator nie zobaczył propagowania piractwa. ;-)

jakiego piractw, mam kola co sobie filmy kupuje orginalne< i to zazwyczaj zagranicą> a że z anglika stoimy b.dobrze, to po 2-3 obejrzeniu łapiemy tak z99% treści!!! A pożyczyc na parę godzinek orginała, to chyba można, nie??

PS- a ten znajomy ma prawie 50-tkę na karku, ale wszystki częci filmów ze Stifflerami ma.
PS - Uczy anglika w moim liceum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:04, paweusz napisał:

> hejka, dzisiaj dorwałem od znajomego najnowszy American Pie "The Band Camp", oblukałem
ze trzy
> razy, i sam i z qplem, śmiesznie jest i film ogólny poziom trzyma. A Wy<jak ktoś oglądał

> ofkz> jakie macie opinie ?
A to w ogóle wyszło w Polsce ?


nie wiem ale chyba nie ma, ale w niemczech zdaje się jest< i to po angielsku oraz niemiecku :::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:12, Adham napisał:

Pytanie: czy jest już Epoka Lodowcowa 2? A jeśli jest to na co lepiej iść: na nią czy na Czerwonego
Kapturka? Bo idę z klasą do kina i na razie wybieramy film...

W Gdańsku jest reklama, ze wchodzi 31 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:27, Igor FCBayern napisał:

> Pytanie: czy jest już Epoka Lodowcowa 2? A jeśli jest to na co lepiej iść: na nią czy
na Czerwonego
> Kapturka? Bo idę z klasą do kina i na razie wybieramy film...
W Gdańsku jest reklama, ze wchodzi 31 kwietnia


Tyle też wiem, bo mieszkam w Gdańsku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to blisko mnie. Ja w Słupsku :)
Myślisz, że IE2 bedzie w tym terminie? Mam nadzieje ze tak, bo to fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:32, Igor FCBayern napisał:

O to blisko mnie. Ja w Słupsku :)
Myślisz, że IE2 bedzie w tym terminie? Mam nadzieje ze tak, bo to fajny film.


Najlepiej gdyby był wcześniej :) A jak później to w wakacje, bo wtedy będzie czas do kina iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 14:38, andrzejptytus napisał:

OSTRZEŻENIE-nie spodziewajcie się zbyt wiele po filmie "Hostel"(właściwie nie spodziewajcie
się niczego...).
Tarantino chyba wciąż zjada własny ogon ;) Ani się przestraszyć,ani pośmiać-no i akcja przewidywalna
jak nie przymierzając w jakimś "M jak cośtam..." Zdecydowanie NIE POLECAM!!!


Zdecydowanie tak.Dzisiaj byłem i muszę powiedzieć że film nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.Jakbym miał postawić ocenę, to ten denny film dostałby odemnie 2-/6 (gdyby nie efekty dostałby odemnie 1).Fabuła bardzo przypomina mi film pt.: "Teksańska masakra piłą motorową"(jakoś tak leciało).Podsumowując, film ten był najdenniejszy ze wszystkich filmów jakie oglądałem.

Dziś zauważyłem jeszcze przed "hostelem" reklamę filmu "Oszukać przeznaczenie 3".Film zapowiada się bardzo ciekawie: przede wszystkim fabuła bardzo mi się spodobała (jak już wcześniej pisałem akcja filmu będzie toczyła się na kolejce górskiej).Bedę musiał się wybrać na ten film, aby zobaczyć czy będzie tak dobry jak dwie poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 19:48, szerszeń45 napisał:

Osobiście polecam thriller "the Butterfly Efect".


To jest thriller? Hmm jakoś nie widać po nim. Ale film moze się podobać, choć fabuła jest mocno naciągana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się