Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 21:45, Konrad512 napisał:

Zamówiłem, wysłali mi wczoraj (pocztą), mam nadzieje że przyjdzie jutro :) BTW czy te kody
do gry i zniżka na GWEN już są w pudełku? Bo tu mowa o jakichś kodach rozsyłanych mailem...


w pudelku jest tylko plyta i kartka z "eye of the north bonus key"

na drugi dzien po odbiorze gry od kuriera dostaje sie maila z kluczem rejestracji elektronicznej (jak go wpiszesz na www.gram.pl/rejestracja to bedziesz mogl wydac 30WPLN przy zamowieniu gry (zamiast standardowych 20WPLN)

---

swoja droga to caly ten proces jest zbyt udziwniony

najpierw zamowilem gre i pre-release bonus packa; okazalo sie ze nie umozliwi mi to gry w evencie poprzedzajacym gre, wiec anulowalem zamowienie i zamowilem je osobno; po odbiorze pre-release bonus packa wpisalem klucz rejestracji elektronicznej, ale cena zamowionej gry sie nie obnizyla, wiec znowu musialem anulowac zamowienie i zamowic jeszcze raz; jak sie teraz okaze ze nie jestem w pierwszej 5000 to sie zdenerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:50, Arkadiusz napisał:

w pudelku jest tylko plyta i kartka z "eye of the north bonus key"


Do czego jest ten bonus key?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:09, Konrad512 napisał:

Do czego jest ten bonus key?


Do tego żeby go dodać do swojego konta GW. Potem, zwykle dwa dni po odebraniu przesyłki dostajesz mailem kod do rejestracji bonus packa na swoim koncie na gram.pl. W ten sposób uzyskujesz zniżkę na GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:09, Konrad512 napisał:

Do czego jest ten bonus key?

Do tego, dla czego kupujesz packa - żeby skorzystać z beta weekendu i otrzymać bonusowe bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:09, Konrad512 napisał:

> w pudelku jest tylko plyta i kartka z "eye of the north bonus key"

Do czego jest ten bonus key?


1) Dostep do Sneak Peak Weekend (mozesz pograc w gre miedzy 24-26sierpnia)
2) Trzy exclusive bronie
3) Dostep do wszystkich trzech czesci GW (10 godzin lub 14 dni, zalezy co sie predzej skonczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:11, Tasslehoff napisał:

Kiedy w końcu będzie wiadome kto jest w tej szczęśliwej liczbie 5000 ?


Jeżeli mam te `wypasione` (hehe) bronie to chyba jestem w gronie tych szczęśliwców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 19:13, Wiksac17 napisał:

> Kiedy w końcu będzie wiadome kto jest w tej szczęśliwej liczbie 5000 ?

Jeżeli mam te `wypasione` (hehe) bronie to chyba jestem w gronie tych szczęśliwców...


jezeli wydales 9,90 na bonus packa to oczywiste jest ze ''wypasione'' bronie (kazdy ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:07, lordfett napisał:

Mnie martwi nieco "planowana wysyłka: 31 sierpnia 2007" - czy jest szansa, że tego 31 paczki
już DOTRĄ, a nie będą wysłane?


a co gorsze 31 sierpnia to piątek, więc albo niech to wyślą w środę, albo zapłacą 50% więcej za dostawę w sobotę, albo przygotują jakiś naprawdę fajny prezent za spóźnioną paczkę (btw. podkładka pod mysz to nie jest fajny prezent :])


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o officjalne info od gram.pl
1.Ile paczek dostaniecie w pierwszej dostawie?
2.Ile macie zamowień na GWEN
3. Ilu ludzi bedzie to pakowało? tylu co przy nightfallu czy moze cos sie nauczyliscie??
4.Jaka kozysc mam z zamiwenia pre-order skoro dostaje paczke 3dni po premierze?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zestawy preorderowe sa już niedostępne, a czy nie można było dla tych, którzy się nie załapali, umożliwić kupna klucza preorderowego (bez zbędnych płyt, opakowań) i uzyskania go via internet, tak, jak to można zrobić w oficjalnym NCSoft Store (ja bym chętnie skorzystał, ale niestety nie mam karty kredytowej). CDProjett mógłby wykorzystać szerszy wachlarz możliwości uiszczania opłat, wtedy wszyscy mieliby dostęp do kluczy preorderowych (NCSoft dodaje je automatycznie do konta, CDProjekt przesyłałby je drogą mailową)
U nas zawsze są jakieś problemy, raz nie było zestawów kolekcjonerskich (prophecies), a to czegoś brakuje w zestawach kolekcjonerskich (factions), albo wogóle brakuje zestawów, albo nie można kupić specjalnego wydania gazety z minipetem.....(Czy to wina Kaczyńskich ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zastanawiam się nad zakupem GW:EotN (mam Nightfalla) i mam kilka pytań:
1. Czy grając w tą częśc można stworzyć nową postać, czy trzeba już ją mieć (jeśli tak to na mniej więcej którym levelu?).
2.Czy jest jeszcze szansa na zdobycie Pre-relase Bonus Packa? Jeśli nie na gram.pl to może np.w Empikach?

Z góry dzięki za odp. Pozdro dla forumowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz stworzyć nowej postaci w GW:EN, musisz już mieć istniejący 20lvl żeby w pełni korzystać z dodatku. Co do bonus packa... w normalnych sklepach sprzedają tylko zestawy bonus pack + nightfall. Może w sklepie gramowym się jeszcze pojawią, ale sneak peek weekend niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:51, zoltriks napisał:

A jeśli moja postać ma 17 level to nie mogę zgrać w Eye of the North?


Może i dasz radę, ale to rzeczy przygotowane dla 20 lvl więc lepiej te 3 poziomy nabić dla przyjemniejszego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:51, zoltriks napisał:

A jeśli moja postać ma 17 level to nie mogę zgrać w Eye of the North?


Z tego co mówiono, tylko postacie na 20lvu będą mogły przenieść się na północ Tyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to mała wpadka, bo zamówiłem jednocześnie packa i GW:EN, czyli wszystko dostanę w najlepszym wypadku 30. (nie wierzę), a w rzeczywistości pewnie w pierwszy tydzień września. W sumie słałem maila do gram.pl (korzystając z formularza na stronie) z pytaniem, co w tej sytuacji zrobić, ale zostałem jakby zignorowany. Nic, zdarza się. Mam tylko nadzieję, że nie stracę możliwości rejestracji packa i korzyści z niej wynikających (pewnie i tak te bronie beznadziejne będą, ale co tam, 9.99zł jakoś zniosę ;->).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować