Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 10:23, tosz napisał:

czy zna ktoś darmowy program do wypalania i kopiowania płyt DVD i CD pod windows 7 ?
( najlepiej po polsku )


WINX DVD COPY - jest dostępny na krążku PC World Computer 11/2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 10:32, TetraGramaton napisał:

> czy zna ktoś darmowy program do wypalania i kopiowania płyt DVD i CD pod windows
7 ?
> ( najlepiej po polsku )

WINX DVD COPY - jest dostępny na krążku PC World Computer 11/2009.

ale mten program kopiuje tylko DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 07:44, Misquamaqus napisał:

Rozumiemy sie.
Plik wymiany juz odrzucilem dawno.
Nie ma sensu wrzucac swapa do ramu na sile, skoro jest tam zawsze.

a kto do ramu widocznego przez system swapa wrzuca:D przeciez mowa jest cały czas o tym obszarze niewidocznym przez 32 bit, 750 mega ramu,na niego swap można dać co polepszy znacznie odczyt danych aniżeli z dysku ,..nie ważne nie ma sensu ciągnąć tego tematu,odpowiedziałem forumowiczowi jak może to wykorzystac i temat zamknięty.
tosz-zajrzyj na dobreprogramy.pl tam masz free do wypalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 14:49, tosz napisał:

> > czy zna ktoś darmowy program do wypalania i kopiowania płyt DVD i CD pod windows

> 7 ?
> > ( najlepiej po polsku )
>
> WINX DVD COPY - jest dostępny na krążku PC World Computer 11/2009.
>
ale mten program kopiuje tylko DVD


Chcesz darmowy kombajn do wypalania? Zainteresuj się Ashampoo Burning Studio 2009. Pod siódemką śmiga aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nero byl dobry do ver 6 pozniej wlasnie kombajn zrobili i juz go od dawna nie uzywam,- ashampoo 2010 w tej chwili mam i jest bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:41, Witcher1990 napisał:

To to chyba nawet na xpku mi nie bardzo chciało chodzić;/

U mnie na XP śmigało pięknie

Dnia 22.12.2009 o 18:41, Witcher1990 napisał:

Do dvd to lepiej WMP albo MPC

A kto powiedział, że do DVD? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest jakis program z ktorym sa problemy to zaznaczamy we wlasciwosciach pliku -uruchom jako administrator. mozna zaznaczyc jeszcze zgodnosc xp sp3. i musi odpalic,nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 20:41, Morte napisał:

o jakich konkretnie grach piszesz? pytam z ciekawości bo u mnie stare gry śmigają bez problemów

To świetnie, że u Ciebie śmigają. Chodzi o to jednak na jakim procencie kompów działają, a na jakim sprawiają problemy. Znam komputery, na których wszystkie wymienione przez Ciebie gry nie uruchomiły się wcale i wiele takich na których działa tylko część. Może z czasem się to poprawi, ale tego nikt nie wie.

Dnia 10.12.2009 o 20:41, Morte napisał:

jeśli ktoś ma kase to proszę sie nie zastanawiać tylko kupować win 7 i "wyrzucić " XP do kosza ,ten system
już jest historią

Historią to on będzie mniej więcej w roku 2016-18. Wcześniej nie. Jest i jeszcze długo będzie mnóstwo urządzeń dla których wymagania minimalne XP będą akceptowalne, a Win7 nieakceptowalne. Prawdopodobnie będzie się ten system instalowało jeszcze przez bardzo długi czas na netbookach, komórkach i różnorakich boxach. XP jako pierwszy system ustanowił też nieformalny standard uruchamiania powłoki GUI z urządzeń przenośnych takich jak CD/DVD czy USB (Portable edition/Portable Builder), przy okazji pozwalając też na ścięcie wymagań pamięciowych do zakresu 50-120 MB RAM. Oznacza to, że również Win7, który nie wprowadza żadnego nowego formatu systemu plików będzie mógł z powodzeniem używać jądra XP do odpalania swojego trybu naprawczego. Dzięki tym cechom XP nie zniknie jeszcze przez bardzo długi czas - nawet jeżeli Win7 będzie miał swoje możliwości edycji portable.

>to są parametry minimalne by w miarę swobodnie pracować,(bez gier, no chyba że tych starszych)
Win7 potrzebuje sporo więcej pamięci dla jądra, jeszcze więcej dla usług. Co prawda nie tyle co Vista, ale i tak jest to wzrost.
Co z tego, że uruchomisz system, skoro do odpalenia nawet przeglądarki potrzeba już dodatkowo od 50 MB ramu w górę? Jeżeli będziesz miał kompa, który wraz z przeglądarką nie zmieści się fizycznym ramie, to powodzenia. Nawet internetu sobie nie przeglądniesz bo Twoja irytacja sięgnie sufitu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam komputer z windows 7 od wczoraj, i dzisia jwyskoczył mi komunikat: wydajność twojego komputera jest niska (komputer mam bardzo dbry cgoćby: Radeon 5700) być może trzeba zmienić ukaład kolorów (czy jakoś tak) , żeby sprawdzić co i jak kliknąłem i coś się chyba zmieniło. Jak to zmienic z powrotem, bo trochę się w tym windowsie nie orientuje....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie tak: Prawy Przycisk Myszy --> Personalizuj --> Ustawienia Ekranu i tam powinna być głębia koloru. Ustaw na najwyższą i powinno być gites :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 15:36, Czarek188 napisał:

To będzie tak: Prawy Przycisk Myszy --> Personalizuj --> Ustawienia Ekranu i tam
powinna być głębia koloru. Ustaw na najwyższą i powinno być gites :P


Biorę zmień ustawienia ekranu i jest tam: ekran, rozdzielczość, orientacja, ustawienia zaawansowane, zmień wielkość tekstu i innych elementów, które ustawienie należy wybrać i ustawienia zaawansowane. %-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować