Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

Najlepszy rts!!!! [M]

192 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2005 o 18:01, PhaNtoM83 napisał:

A grał ktoś w "Knight and Merchans"? To jeden z lepszych klonów w jaki grałem. Polecam!


Jeden z lepszych klonów czego przepraszam :] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Flaguna, wogóle cała seria total war to jedna z jalepszych strategii i rts wszechczasów. Oprócz tego jeszcze WarCraft 3 plus dodatek, Warhammer 40k Dawn of War i WA i cała seria Comand&Conquer (Red Alert 1 i 2 , Tyberium Sun, Generals - pamięta je ktoś jeszcze?) i StarCraft( praktycznie kazda strategia panów z Blizzard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 19:34, General Sturnn napisał:

Comand&Conquer > (Red Alert 1 i 2 , Tyberium Sun, Generals - pamięta je ktoś jeszcze?)


Dla mnie to było jeszcze nie tak dawno ;). Ja bym się spytał kto pamięta Dune 2000 i Warcrafta I niedaleko po jego premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, chciałby mtylko zaznaczyć, że:
seria Total War to hybryda !!! gier RTS i turowych :].
No chyba, że ktos ma na myśli same bitwy - ale strategie to przecież nie czysta walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja bym się spytał kto pamięta Dune 2000 i Warcrafta

Dnia 15.03.2006 o 19:58, Backside napisał:

I niedaleko po jego premierze.


Ja, ja. Chyba chodzi o Dune II ( Dune 2000 jakoś mnie już nie wciągnęło, ale grałem tylko u znajomego)? Od niej zaczęło się moje wielogodzinne przesiadywanie nad grami:)
Warcraft 1 - ach co to było, ja wyszła 2 to poleciałem i kupiłem orginał. Były to czasy gdy większość ludzi uważała, że jak ktoś kupuje legalnie to jest idiotą ;)!
Najlepszy to chyba starcraft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiery War 1 a nawet 2 nie pamietam bo byłem za mały. W Diunę grałem u brata tak jak i w czerwony alarm. ach, to były czasy,ale dla mnie żądzi WarCraft 3 - nadal licze, że Roper i reszta nie spoczną na laurach i zrobia kontynuację tej gierki ( wiecie jakie nowe rasy beda w WoW: Burning Crusade? W Hordzie Krwawe Elfy a w Przymierzu Chuck Noris)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 20:06, Dymolion napisał:

Warcraft 1 - ach co to było, ja wyszła 2 to poleciałem i kupiłem orginał. Były to czasy gdy
większość ludzi uważała, że jak ktoś kupuje legalnie to jest idiotą ;)!
Najlepszy to chyba starcraft!


Mi jedna Wacrafta I nie przypadł, ąz tak bardzo do gustu, bo zacząłem grać w niego w sumie w czasie królowania War2 i mechanika prequelu byłą już przestarzała (zwłaszcza AI, gdy ogromna armia zatrzymywała się na drzewach i nie byłą w stanie przez całą grę ich obejść :D).

Ja również miałem oryginał War2: Beyond the Dark Portal (angielskie wydanie - beznadziejne swoją drogą), a potem, bodajże pod koniec lat ''90 kupiłem sobie wspaniałą wersję gry od CD Projektu. Pamietam do dziś, że kosztowała tylko 69zł, a zawierała Warcrafta 2 z dodatkiem, grubą angirlską instrukcję (wytłumaczenie mechnaiki gry krok po kroku, a także systemu rządzącego światem, historii z War1, historii War2 ze strony Przymierza i Hordy, każdą jednostkę i budynek od strony "historycznej") taką samą tylko polską oraz angielski przewodnik po magii w grze - cudo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 21:22, amster22 napisał:

kozacy- jedyny RTS w jakiego grałem(jeżeli jest to wogóle RTS). Mile go wspominam...


Jasne, że RTS :].
Jeśli naprawdę Ci siępodoba, to polecam znacznie lepszy produkt tej samej firmy pt. American Conquest - oferuje dwukrotnie większy limit jednostek, ciekawą tematykęhistoryczną i ogólnie jest dla mnie jakoś bardziej znadliwy :] (kosztuje 20zł, ale oryginały z pism można kupić na np. Allegro za 5zł)

Polecam także oficjalną stronę w/w gier - www.kozacy.sztab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 13:55, olki77 napisał:

Chyba był taki temat


O nie - była najlepsza gra strategiczna, co robi pewną różnicę :]
(choć oczywiscie na rynek zalany jest głównie rts''ami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować