Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Kurcze ja mam problem z pewną misja w roozdziale drugim.

Spoiler

Gre pozyczylem od kolegi wczoraj a pojutrze musze mu oddac niestety iwec jakos duzo czasu na rozgrywke nie mam;] chodzi mi o to ze Faith wchodzi do jakiegos budynku, po otwarciu drzwi widac grupe zolniezy ychodzących z windy obiegam ich naokolo i wchodze do windy. I koniec. niby wczytuje kolejny rozdzial ale to jest ten sam i tak w kólko;/ Moze ktos to mial?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc !
Rozdział 2

Spoiler

Wchodzę do jakieś fabryki zaaokoło jest zielono wzbijam sie na drabinke przeskakune na drugą strone i jest czerwony przełącznik... otwiera on drzwi , pojawia się komunikat że coś tam coś tam 15 sekund ok.. biegne od razu tj, zeskakuje z platformy prześlizguje się za otwieranymi wrotami i biegne przed siebie do czerwonej drabinki jestem już na platformie i chce przeskoczyć na następną zieloną platformę ale wyskakuje mi gra do menu... wciąż to powtarzam robie szybko wszystko ale zawsze mnie wywala do menu.

Co mam zrobić ? kupiłem solucje z gry-online... i nadal nie rozwiązało to mojego problemu 15 sekund i wywala mnie do menu.. w solucji nic nie ma o tym.. tam wrota się otwierają i biegamy dalej.... :/


prosze pomocy cholera mnie już bierze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 21:43, Ecko09 napisał:

>

Wygląda mi to na buga. Zainstaluj patcha, powinno pomóc.

Miałem tak już chyba z 2 razy i przeszedłem... ;) patrze teraz na youtoube i... tam normalnie przeszedł facet.. :/ chyba ściągnę tego patha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra wymaga konta Steam ? Pytam bo zastanawiam się nad kupnem używki i nie wiem czy potrzebne będą dane konta poprzedniego właściciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra jest strasznie krótka. Jak isę kumpli pytałem to mówili ,że przechodzili gdzieś w 6-8 godzin... Czy to oni tak popylali czy gra naprawdę jest taka krótka ? A i czy ktoś wie czy wersja na X''b jest tylko po angielsku czy są polskie napisy czy coś ? ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:36, albinskia napisał:

Podobno gra jest strasznie krótka. Jak isę kumpli pytałem to mówili ,że przechodzili
gdzieś w 6-8 godzin... Czy to oni tak popylali czy gra naprawdę jest taka krótka ?

Przeczytaj tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26690&pid=414
Bierz również pod uwagę fakt, iż jest już DLC.

Dnia 23.02.2009 o 22:36, albinskia napisał:

A i czy ktoś wie czy wersja na X''b jest tylko po angielsku czy są polskie napisy czy coś ? ;)

Ja mam wersje pełną angielską.
Nie wiem czy jest wersja z polskimi napisami (dubbingiem jak na PC?) - raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Dzięki za linka. ;)

Dnia 24.02.2009 o 00:00, balduran2 napisał:

Ja mam wersje pełną angielską.
Nie wiem czy jest wersja z polskimi napisami (dubbingiem jak na PC?) - raczej nie.

Nie, nie dubbingu to ja się w wersjach konsolowych nie spodziewam, ale czy są napisy w PL ? (cieszył bym się gdyby nie było) Patrzę ,ze w sklepie gram.pl pisze ,ze only ANG. ,ale wolę się upewnić. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:51, albinskia napisał:

ale czy są napisy w PL ? (cieszył bym się gdyby nie było)
Patrzę ,ze w sklepie gram.pl pisze ,ze only ANG. ,ale wolę się upewnić. ;)

Nie - nie ma polskich napisów.
A nawet jeśli istnieje polska wersja,to na pewno w danym sklepie (czy na aukcji) będzie podana informacja o wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:36, albinskia napisał:

Podobno gra jest strasznie krótka. Jak isę kumpli pytałem to mówili ,że przechodzili
gdzieś w 6-8 godzin... Czy to oni tak popylali czy gra naprawdę jest taka krótka ? A
i czy ktoś wie czy wersja na X''b jest tylko po angielsku czy są polskie napisy czy coś
? ;)

Pozdr.



Mozna ja porownac do Assassins Creed. Na poczatku fajna ale potem sie nudzi. Mimo to sie ja przechodzi w calosci i jestes z tego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w tą gre ale mi sie nie pdoba.troche dzwina fabuła i szkoda że chodzi się dziewczyną bo to troche nie pasuje do parkoura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 08:35, grabarz9 napisał:

nie grałem w tą gre ale mi sie nie pdoba.troche dzwina fabuła i szkoda że chodzi się
dziewczyną bo to troche nie pasuje do parkoura.


to że mniej ich uprawia parkour niż mężczyzni, nie znaczy że nie pasują :D
http://www.nytimes.com/2008/10/12/sports/othersports/12parkour.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 08:35, grabarz9 napisał:

nie grałem w tą gre ale mi sie nie pdoba.troche dzwina fabuła i szkoda że chodzi się
dziewczyną bo to troche nie pasuje do parkoura.

Jakbyś bardziej noramlnie się interesował, trenował dlużej (o ile w ogóle trenujesz) to byś wiedział że gdzieś w Angli powstał cały team dziwczyn (10-ciu chyba) i ze kobiety coraz częściej to trenują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w ME :) i jestem pozytywnie zaskoczony :) gra pełna dynamizmu i podnosi czasami adrenalinę. Póki co nie będę szerzej się wypowiadał bo jestem na początku :) chciałem się tylko zapytać czy gra jest raczej dłuższa czy krótka? i ile mniej więcej godzin zajmuje jej przejście :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować