Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 20:40, rob300i napisał:

Nie znamy wszystkich szczegółów. A może tatuś wziął ze sobą ostatnią zgrzewkę nuka-beer''a
i teraz naszą zaszczytną misją jest znaleźć tatusia wraz z tym bursztynowym trunkiem
:->.

A po to jest dogmeat... będzie niuchał ślady resztek piwska..:) i tak finał będzie taki że odnajdzie Ojca przy jedynej jeszcze stojącej latarni zalany w trupa...
tak szczerze zaś zapewne znając wielką twórczość Bethezdy ojca porwie enclava a tywoim zadaniem będzie go odbić z ich brudnych łap..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:45, marselus napisał:

że odnajdzie Ojca przy jedynej jeszcze stojącej latarni zalany w trupa...



A może przy ostatniej jeszcze stojącej gorzelni?

Znalazlem cos ciekawego:

"Dzięki xbox360achievements poznaliśmy szczegóły Osiągnięć w Fallout 3. Brak w nich jednak czegoś nadzwyczajnego. Ciekawie brzmi 20 punktów za wygranie 50 pojedynków słownych."
Znaczy się że jednak będą jakieś dialogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:50, Kemilk napisał:

Znaczy się że jednak będą jakieś dialogi?


jakbys przylozyl sie do sledzenia screenow/filmokow to zobaczylbys wiele dialogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się.

Najbardziej odrzuca mnie walka - zręcznościowa, chaotyczna, nie ma tur. Sztuczne epatowanie flakami ludzi.

Oczywiście spróbuję, ale nie czuję jakiejś specjalnej potrzeby zagrania w tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:15, Zyzio Ziom napisał:

Zawiodłem się.

Najbardziej odrzuca mnie walka - zręcznościowa, chaotyczna, nie ma tur. Sztuczne epatowanie
flakami ludzi.


E tam, nie podoba Ci sie jak po strzale z pistoleciku gosc jest rozrywany na 10000 kawalkow i wszystko zachlapane jest w krwi? ;-) Mam nadzieje, ze to w jakis sposob bedzie mozna wylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:14, argoth napisał:

Mam nadzieje, ze to w jakis sposob bedzie mozna wylaczyc.


Moim zdaniem grali z włączonym perkiem "Bloody Mess" (czy coś takiego) - by zachęcić ludzi widokiem fruwających bebechów. W normalnej grze bez wybrania owego perka nie powinno być takiej rzeźni - chyba, że po wybuchu granatu bądź rakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:21, Arclight napisał:

Moim zdaniem grali z włączonym perkiem "Bloody Mess" (czy coś takiego) - by zachęcić
ludzi widokiem fruwających bebechów. W normalnej grze bez wybrania owego perka nie powinno
być takiej rzeźni - chyba, że po wybuchu granatu bądź rakiety.


Z drugiej strony, jesli sie mylisz (i ta krwawa laznie dopiero bedzie mozna wybrac) to zaatakowanie kogos pilniczkiem do paznokci... az strach pomyslec, wycieraczki trzeba bedzie montowac na ekran ;-)
Niedlugo mam nadzieje, dowiemy sie jak to naprawde wyglada. Cos jednak jestem negatywnie nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. A czego niby się spodziewaliście? Starego Fallouta z rzutem izometrycznym w 3D? O przepraszam, w 2D, bo inaczej też by marudzili. Ludzie, jest 2008 rok i nie robią już takich gierk jak kiedyś. To było wiadome, że Fallout 3 będzie taki jaki jest teraz. Ja go traktuję nie jako następca Fallouta 1 i 2 (Tactics się nie liczy, to tylko taktyczna strategia z elementami RPG w świecie Fallouta), ale podobnie jak wspomnianego Tacticsa. Czyli strzelanka z elementami RPG (lub na odwrót) w świecie Fallouta. Takie myślenie naprawdę poprawia wizerunek F3. A czy ktoś nie marzył, by polatac w trójwymiarowym postnuklearnym świecie Fallouta? Nasuwały mi się czasami takie myśli i będę miał okazję spełnic to marzenie (może to zbyt duże słowo). A jak to wyjdzie, zobaczy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Marudzicie. A czego niby się spodziewaliście? Starego Fallouta z rzutem izometrycznym
w 3D? O przepraszam, w 2D, bo inaczej też by marudzili. Ludzie, jest 2008 rok i nie robią
już takich gierk jak kiedyś.

Slyszales o Diablo 3? Nie? Szkoda. Pelno tu takich niedoinformowanych jak ty, poczujesz sie jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Marudzicie. A czego niby się spodziewaliście? Starego Fallouta z rzutem izometrycznym
w 3D? O przepraszam, w 2D, bo inaczej też by marudzili.


Widać, że nie przejrzałeś wątku. Nikt nie chciał 2D.

Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Ludzie, jest 2008 rok i nie robią
już takich gierk jak kiedyś. To było wiadome, że Fallout 3 będzie taki jaki jest teraz.


A jakoś Blizz robi Starcrafta 2 i Diablo 3 w konwencji poprzednich części. Nie da się?

Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Ja go traktuję nie jako następca Fallouta 1 i 2 (Tactics się nie liczy, to tylko taktyczna
strategia z elementami RPG w świecie Fallouta), ale podobnie jak wspomnianego Tacticsa.


To wystarczyło by zmienić tytuł, podobnie jak w Tacticsie - bez numerka, bo to kontynuacja nie jest. Ale takie argumenty (zarówno Twoje jak i moje) pojawiają się tu niemalże co stronę, wystarczy przejrzeć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Marudzicie. A czego niby się spodziewaliście? Starego Fallouta z rzutem izometrycznym
w 3D? O przepraszam, w 2D, bo inaczej też by marudzili. Ludzie, jest 2008 rok i nie robią
już takich gierk jak kiedyś. To było wiadome, że Fallout 3 będzie taki jaki jest teraz.


Przepraszam a co ma to który mamy teraz rok do ujęcia kamery bo jakoś nie bardzo rozumiem. Jeśli twoim zdaniem zobowiązuje to do tego aby wszystko było w perspektywie pierwszej osoby to ja podziękuję. Ja jakoś w Wiedźmina dużo bardziej wolałem grać na rzucie z góry.

Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Ja go traktuję nie jako następca Fallouta 1 i 2 (Tactics się nie liczy, to tylko taktyczna
strategia z elementami RPG w świecie Fallouta), ale podobnie jak wspomnianego Tacticsa.
Czyli strzelanka z elementami RPG (lub na odwrót) w świecie Fallouta. Takie myślenie
naprawdę poprawia wizerunek F3. A czy ktoś nie marzył, by polatac w trójwymiarowym postnuklearnym
świecie Fallouta? Nasuwały mi się czasami takie myśli i będę miał okazję spełnic to marzenie
(może to zbyt duże słowo). A jak to wyjdzie, zobaczy po premierze.


Ja to raczej traktuję grę jako taką na podstawach Fallouta, a nie jego następcę, następca powinien być rasowym rpgiem a nie jakąś strzelanką z elementami RPG. Ja nawet jak o Falloucie myślę w tten sposób podany przez Ciebie to mnie odrzuca bo co z tego że można pobiegać po świecie Fallouta jeśli fabuła ma niewielkie szanse na trzymanie się kupy a gra przypomina Obliviona, który mnie odrzucił po 20 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:53, Łowca Gier napisał:

> Marudzicie. A czego niby się spodziewaliście? Starego Fallouta z rzutem izometrycznym

> w 3D? O przepraszam, w 2D, bo inaczej też by marudzili.

Widać, że nie przejrzałeś wątku. Nikt nie chciał 2D.

Czytac całe 75 stron? Dzięki, ale czasu nie mam. Napisałem to w oparciu komentarzy dotyczących jakichś newsów o F3

Dnia 01.09.2008 o 22:53, Łowca Gier napisał:

> Ludzie, jest 2008 rok i nie robią
> już takich gierk jak kiedyś. To było wiadome, że Fallout 3 będzie taki jaki jest
teraz.

A jakoś Blizz robi Starcrafta 2 i Diablo 3 w konwencji poprzednich części. Nie da się?

Wyjątek :) Ale fakt, nie pomyślałem nich. Jednak też obiły mi się marudzenia na D3. Ludzie są niemożliwi.

Dnia 01.09.2008 o 22:53, Łowca Gier napisał:

> Ja go traktuję nie jako następca Fallouta 1 i 2 (Tactics się nie liczy, to tylko
taktyczna
> strategia z elementami RPG w świecie Fallouta), ale podobnie jak wspomnianego Tacticsa.


To wystarczyło by zmienić tytuł, podobnie jak w Tacticsie - bez numerka, bo to kontynuacja
nie jest.

Taka mała rzecz, a jak dużo by zmieniła. Ale marudy i tak by się znalazły.

Dnia 01.09.2008 o 22:53, Łowca Gier napisał:

Ale takie argumenty (zarówno Twoje jak i moje) pojawiają się tu niemalże co
stronę, wystarczy przejrzeć temat.

Jak napisałem wcześniej.

Fakt, mój post wynika z nieznajmości tematu. Myślałem, że tylko ja tak patrzę na F3. Nie warto więc się odzywac, bo jak to zawsze bywa, do porozumienia nigdy się nie dojdze.

Nufiko=> A wiesz co mnie wkurza? Że nikt nie grał w F3, a niektózy wypowiadają się jakby ukończyli grę conajmniej dwa razy. Po paru filmikach może aż tyle stwierdzic? Poczekaj do premiery i wtedy ocenisz gier. Może masz rację, może nie, ale to nie fair oceniac tak gry bo tamto i sramto. F3 na pewno znajdzie swoich zwolenników, tak samo jak znalazł sobie Oblivion (choc ja do nich nie należę, bo też mnie szybko Obek odrzucił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie ma prawa skreslac z gory gry ktorej ejszcze palcem nie tknal, ale z pewnoscia ma prawo patrzec na nia krytycznym okiem i przez pryzmat wlasnych oczekiwan.
Spora czesc fanow widzac tytul Fallout 3 spodziewa sie porzadnego cRPG, z rozbudowanymi dialogami, wartka i zawila fabula oraz miodnosciaprzylepiajaca na dlugie tygodnie do monitora.
Narazie, na bazie wypuszczonych filmow..."promocyjnych"... mozna wysnuc ze dialogi sa zmarginalizowane i potraktowane po maczoszemu. Elementy cRPG zostaly podane jako zimna zakaska do zupelnnie innego dania.

To tak jakby zamowic stek, po dlugotrwalym oczekiwaniu, umilanym przez kelnera poeamatmi snutymi na temat wspanialosci tego dania, wykwintnosci i same ochy i achy. A jak danie wkoncu dociera, to juz z dalek widac ze to kurczak z frytkami i do tego tatar. Tez wolowe ale w innej postaci. A ze co innego niz mialo byc? Moze i smaczne ale to nie to co chielismy...
Gadam chyba glupoty juz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Marudzicie. A czego niby się spodziewaliście? Starego Fallouta z rzutem izometrycznym
w 3D? O przepraszam, w 2D, bo inaczej też by marudzili.

tak, właśnie tego sie spodziewałem, bo po co zmieniać coś idealnie grywalnego? czy blizzard robi diablo3 w konwencji fps? nie, bo mądrzy są...jak to się mówi: "lepsze jest wrogiem dobrego".poza tym: chciałbyś zagrać w hirołsów jako fps?

Dnia 01.09.2008 o 22:43, Mac Cry napisał:

Ja go traktuję nie jako następca Fallouta 1 i 2

ale niestety producenci traktują go tak. nawet, moim zdaniem, ufiksowali się na tym. pewnie myślą, że to wpłynie na lepszą sprzedaż.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:13, Mac Cry napisał:

Wyjątek :) Ale fakt, nie pomyślałem nich. Jednak też obiły mi się marudzenia na D3. Ludzie
są niemożliwi.

Ano marudzenia... tyle że nie na koncepcje jako taką, tylko na pastelową paletę kolorów rodem z WoW-a (podczas gdy potrzebny jest mroczny klimat, wszak o podziemia chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:13, Mac Cry napisał:

Nufiko=> A wiesz co mnie wkurza? Że nikt nie grał w F3, a niektózy wypowiadają
się jakby ukończyli grę conajmniej dwa razy. Po paru filmikach może aż tyle stwierdzic?
Poczekaj do premiery i wtedy ocenisz gier. Może masz rację, może nie, ale to nie fair
oceniac tak gry bo tamto i sramto. F3 na pewno znajdzie swoich zwolenników, tak samo
jak znalazł sobie Oblivion (choc ja do nich nie należę, bo też mnie szybko Obek odrzucił).


Nie przeczę, że znajdzie swoich fanów tak jak Simsy (ja tego fenomenu np nie rozumiem), może dla wielu będzie dobrą grą, ale jak dla mnie to wygląda jakby twórcy nie mogli się zdecydować czy robią cRPG czy strzelankę czy coś pomiędzy. I tak po filmikach można stwierdzić bardzo wiele, choćby z tego powodu, że mają pokazać to co w grze najlepsze, a skoro mnie odrzuca co najlepsze to wole nie myśleć co będzie jak zobaczę to co im średnio wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wszędzie wszyscy do nas strzelają na gameplayach i to bez ostrzeżenia ? W tym zrujnowanym świecie żyją tylko bandyci do wycinania ? Pewnie jeszcze się odradzają ? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to żyjąc w takim świecie też strzelałbym bez ostrzeżenia, w miarę możliwości w plecy:D
Ale rozumiem w czym rzecz, jest różnica pomiędzy wrogo nastawionymi NPC (jak w Morrowindzie) a bezmózgą hordą respawnujących się crittersów (rodem z Obliviona) które tylko z wyglądu (i wyposażenia) przypominają ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wszystkie komentarze: F3 będzie beznadziejnym fps-em który z Falloutami będzie miał wspólną tylko nazwę i świat. Nie będzie tak grywalny jak F 1 i 2. Nie warto będzie na niego marnować kasy. Stwierdzono na podstawie gameplayów które mówią wszystko o grze. Tylko ciekawe czemu nikt nie jojczył tak na S.T.A.L.K.E.R-a też fps, z minimalną liczbą elementów RPG (mimo zapowiedzi twórców) co było już widać na gameplayach mimo to wiele osób w niego gra? Czemu ? Bo ma klimat. Może zamiast płakać że "ale to nie jest turowe jak tak można wcześniej było!! Ma być bo tak chcemy!!" poczekacie sobie do premiery i zobaczycie jak to wygląda naprawdę.

Co do Diablo 3 polecam pograć w D 1 i 2 i potem oglądać gamplaye i porównać czy wolicie "pluszowy, słoneczny lasek" czy tak jak w poprzednich częściach mroczny i nastrojowy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak chodzić i wyrzynać wszystko co się rusza. Pewnie ma to swój urok i wiele ludzi będzie mieć z tego frajdę, ale można było się spodziewać więcej - w końcu to Fallout :) Boję się że Bethesda po raz kolejny nie przemyślała świata który stworzyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować