Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 12:05, wasamir napisał:

> Gre moge polecic z czystym sumieniem kazdemu fanowi gier RPG.

Nie każdemu. Uważam się za fana gier RPG a Fallout 3 mi się nie podoba. Gra nawet nie
potrafiła zmotywować mnie do ukończenia, strasznie mnie nudziła. Nie chcę wywoływać kolejnych
kłótni na temat tej gry, po prostu taka jest moja o niej opinia. Piszecie, że trzyma
Was przy graniu non stop: mnie trzyma do pierwszego wykrzaczenia do Windowsa. Potem jakoś
nie chce mi się do niej wracać.


Uważaj, zaraz cię wyzwą od fanatyków poprzednich części, antyfanem bethesdy, wytłumaczą ci czemu super grafika jest ważniejsza od fabuły oraz nazwą chińskim sabotażystą. Czuj się ostrzeżony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:05, wasamir napisał:

> Gre moge polecic z czystym sumieniem kazdemu fanowi gier RPG.

Nie każdemu. Uważam się za fana gier RPG a Fallout 3 mi się nie podoba. Gra nawet nie
potrafiła zmotywować mnie do ukończenia, strasznie mnie nudziła. Nie chcę wywoływać kolejnych
kłótni na temat tej gry, po prostu taka jest moja o niej opinia. Piszecie, że trzyma
Was przy graniu non stop: mnie trzyma do pierwszego wykrzaczenia do Windowsa. Potem jakoś
nie chce mi się do niej wracać.


Wiadomo, różne gusta. Grałeś w poprzednie Fallouty? Nie jestm jakimś mega ortosoksyjnym fanem Falloutów, ale ta cześć mi się bardzo podoba. Samo uniwersum, az prosiło się o kolejna grę. Nie kazdemu sie to musi podobac. Mi np tak jak Tobie nie podszedł zachwalany Mass Efect przez co zostałem zlinczowany, hehe. Za duzo glupiej paplaniny w scenerii bialo - niebiesko i loading ;) Dziwi mnie tez to, ze Fallout sie ludzia tak sypie. Moj sprzet ma juz swoje najlepsze lata za soba, a wyjscie do windowsa mialem chyba tylko raz, zawieche sustemu moge policzyc na palcahc jednej reki. Najczesiej zdazaly sie mu chwilowe zadyszki. Ale to rozumiem, gram prawie 24h to komp ma prawo miec z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista statuetek zwiekszajacych zdolnosci z innego forum. Moze ktos to przetluamczyc bo z kilkoma nazwami mam problemy jak bede brzmiec w polskiej wersji jezykowej.

"Statuetki zwiększające Statystyki S.P.E.C.I.A.L

1. Strength - Megaton - Lucas Simms House
2. Perception - Republic of Dave - Museum of Dave
3. Endurance - Deathclaw Sanctuary - Deathclaw Sanctuary Entrance
4. Charisma - Vault 108 - Cloning Lab
5. Intelligence - Rivet city - Science Lab
6. Agility - Greener Pastures Disposal - Office
7. Luck - Arlington Cemetery North - Arlington House2

Statuetki zwiększające Umiejętności

1. Barter - Evergreen Mills - Market Bazaar
2. Big Guns - Fort Constantine - CO Quarters
3. Energy Weapons - Ravenhold
4. Explosives - WKML Broadcast Station - Sealed Cistern
5. Lockpick - Bethesda - Bethesda Offices East
6. Medicine - Vault 101 - Dad''s Desk
7. Melee Weapons - Dunwich Building - Virulent Underchambers
8. Repair - Aerefu - Evan Kings House
9. Science - Vault 106 - Living Quarters
10. Small Guns - National Guard Depot - National Guard Armory
11. Sneak - Yao Guai Tunnels - Yao Guai Den
12. Speech - Paradise Falls - Euology''s pad
13. Unarmed - Virulent Underchambers - In Dunwich Building 2
Po zebraniu wszystkich Statuetek otrzymujemy Uber bonus a jaki to nie zdradze....... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam prośbe, możecie mi powiedziec jak wejśc do Cytadeli? doprowadzilem tam tych naukowców, strażnik Bractwa Stali mówi mi że teraz moge już wejśc... ale wejsc nie moge, nie podświetla sie w ogóle napis "otwórz" na drzwiach bramy głównej, obszedłem kawał budynku nie ma żadnego wejścia... a naukowcy jakoś weszli, zostawiłem ich pod budynkiem by najpierw sprzedac ekwipunek, po powrocie zniknęli w środku.

z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wie ktoś kiedy ta gra wyjdzie na xboxa 360 z polskimi napisami i dubbingiem ?? Coś słyszałem że pod koniec tego miesiąca ale nie jestem pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem tej ponoć świetnej gry. F1 I F2 bardzo mi się podobały. Napiszcie, czy warto mieć ta grę. I ile ona kosztuje?? W CD-Action pisze, że 99, a na empik.com 129 zł. Pzrd 4 all!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu jak kogoś zabije Jericho to nie dostaje expa, a jak kogos zabije pies to expa dostaje ? przeciez oboje są w tej grze jako najemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:13, rusiek napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kupnem tej ponoć świetnej gry. F1 I F2 bardzo mi się podobały.
Napiszcie, czy warto mieć ta grę. I ile ona kosztuje?? W CD-Action pisze, że 99, a na
empik.com 129 zł. Pzdr


129 cena sugerowana, ale leszcze nie widziałem sklepu który sprzedawałby ją drożej niż 100 zł ( z wyjątkiem empika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:25, Ecko09 napisał:

To chyba oczywiste, że każde chce?

No nie bardzo, bo napisał, że z niektórymi nie może sobie poradzić, to spytałem z którymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:35, heyboy napisał:

> To chyba oczywiste, że każde chce?
No nie bardzo, bo napisał, że z niektórymi nie może sobie poradzić, to spytałem z którymi.


Najlepiej przetłumacz wszystkie. Przydadzą się mi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statuetki zwiększające Statystyki S.P.E.C.I.A.L
1. Siła - Megatona - Dom Lucasa Simmsa
2. Percepcja - Republika Dave''a - Muzeum Dave''a
3. Wytrzymałość - Sanktuarium Szponów Śmierci
4. Charyzma - Krypta 108 - Laboratorium Klonowania
5. Inteligencja - Rivet City - Laboratorium Naukowe
6. Zręczność - Greener Pastures Disposal - Biuro
7. Szczęście - Cmentarz Arlington Północ - Dom Arlington

Statuetki zwiększające Umiejętności
1. Handel - Evergreen Mills - Market Bazaar
2. Broń Ciężka - Fort Constantine - CO Quarters
3. Broń energetyczna - Raven Rock (ta będzie do zdobycia podczas głównego wątku fabularnego)
4. Materiały wybuchowe - WKML Stacja nadawcza (emisyjna?) - Kanał za skałami
5. Otwieranie zamków - Bethesda - Biuro Bethesdy Wschód
6. Leczenie - Krypta 101 - Biurko Ojca
7. Broń ręczna (biała) - Dunwich Building - Virulent Underchambers, koło wyjścia z Dunwich
8. Naprawa - Aerefu - Dom Evana Kinga
9. Wiedza - Krypta 106 - Część mieszkalna
10. Broń lekka - Skład (magazyn) obrony narodowej - ZbrojowniaObrony Narodowej
11. Kradzież - Tunele Yao Guai - Yao Guai Den
12. Retoryka - Paradise Falls - Euology''s pad
13. Walka bez broni - Rockopolis - na wschód od garażu Smith Caseya

Tłumaczyłem z angielskiego nie znając polskiej wersji. Walka bez broni jest w innym miejscu niż podałeś, więc zmieniłem. Gdyby coś było jeszcze niejasne to napisz.

Valchall
Rób główny wątek fabularny, to wpuszczą cię do cytadeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę o przetlumaczenie lokacji z figurkami:
Zręczność
Szczęście
Lekkie bronie
Retoryka
Z góry dziękuję.
E: widzę ze już to ktoś zrobił
E2: gdzie jest ta lokacja od figurki zręczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:42, heyboy napisał:

Valchall
Rób główny wątek fabularny, to wpuszczą cię do cytadeli.



ale to jest chyba główny wątek, ojca mi zabili i tunelami z naukowacami uciekałem, oni weszli do Cytadeli a ja nie moge... żadnej innej misji nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą symulację, jestem przy ostatnim zadaniu, zabiłem całe ''osiedle'' i nic... może to dlatego że jak porządny socjopata połowę mieszkańców zabiłem jeszcze przed tym zadaniem... Zbadałem już cały ten teren z 15x i żadnej żywej duszy (poza doktorkiem i psem). Niestety, wszystko na jednym sejwie zapisyłwałem, i wczytać nie mogę. Chyba jedynym sposobem są jakieś kody.. jest coś takiego jak ''przejście bieżącej misji'' albo coś? bo naprawdę nie wiem co zrobić... i jak się włącza konsole, z góry WIELKIE dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:26, Ceteris Paribus napisał:


Wiadomo, różne gusta. Grałeś w poprzednie Fallouty? Nie jestm jakimś mega ortosoksyjnym
fanem Falloutów, ale ta cześć mi się bardzo podoba. Samo uniwersum, az prosiło się o
kolejna grę. Nie kazdemu sie to musi podobac.


Grałem w poprzednie Fallouty i muszę przyznać Ci rację, że uniwersum prosiło się o kolejną grę. Ale nie taką. :P Może i jestem ortodoksyjnym fanem "staroci" ale co w tym złego?

Dnia 22.11.2008 o 12:26, Ceteris Paribus napisał:

Dziwi mnie tez to, ze Fallout sie ludzia tak sypie. Moj
sprzet ma juz swoje najlepsze lata za soba, a wyjscie do windowsa mialem chyba tylko
raz, zawieche sustemu moge policzyc na palcahc jednej reki.


Jedyne co mogę zrobić to pozazdrościć. Nie wiem czy jest to spowodowane sprzętem, sterownikami, jakimś programem chodzącym w tle czy jeszcze czymś innym ale włączanie gry co godzinę na prawdę wkurza. Dla tego wolę nie włączać jej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:25, Vincent Law napisał:

Mam tą symulację, jestem przy ostatnim zadaniu, zabiłem całe ''osiedle'' i nic... może
to dlatego że jak porządny socjopata połowę mieszkańców zabiłem jeszcze przed tym zadaniem...
Zbadałem już cały ten teren z 15x i żadnej żywej duszy (poza doktorkiem i psem). Niestety,
wszystko na jednym sejwie zapisyłwałem, i wczytać nie mogę. Chyba jedynym sposobem są
jakieś kody.. jest coś takiego jak ''przejście bieżącej misji'' albo coś? bo naprawdę
nie wiem co zrobić... i jak się włącza konsole, z góry WIELKIE dzięki.

Spoiler ,,Porozmawiaj z Tą babcią która wie co jest grane i udaj się do opuszczonego domu tam stoją poustawiane różne przedmioty które po "użyciu" wydają dzwięki. Musisz odegrać melodię w tej kolejności : Radio, dzban, krasnal, dzban, żużlowa cegła, krasnal, butelka.
Kiedy użyjesz tych przedmiotów w tej kolejności pojawi się terminal. Możesz sobie poczytać o różnych światach wykreowanych przez doktora Brauna. Na końcu uruchom program inwazji Chińczyków i patrz co się dzieje ;)" Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:25, Vincent Law napisał:

Mam tą symulację, jestem przy ostatnim zadaniu, zabiłem całe ''osiedle'' i nic... może
to dlatego że jak porządny socjopata połowę mieszkańców zabiłem jeszcze przed tym zadaniem...
Zbadałem już cały ten teren z 15x i żadnej żywej duszy (poza doktorkiem i psem). Niestety,
wszystko na jednym sejwie zapisyłwałem, i wczytać nie mogę. Chyba jedynym sposobem są
jakieś kody.. jest coś takiego jak ''przejście bieżącej misji'' albo coś? bo naprawdę
nie wiem co zrobić... i jak się włącza konsole, z góry WIELKIE dzięki.


mozesz wejsc do opuszczonego domu? Jesli tak, to pobaw sie przedmiotami w hallu (podpowiedz: włącz dźwięk ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować