kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 18:12, xDeuSx napisał:

BTW: Mam pytanie, która z tych dwóch gier jest lepsza i godna uwagi: Seal Of Evil czy
Prince of Qin?? Obie są bardzo podobne więc pytam Was co o tym sądzicie?


Hmm... Raczej Prince. Seal jest dość nudny i wtórny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:16, Naymar napisał:

> BTW: Mam pytanie, która z tych dwóch gier jest lepsza i godna uwagi: Seal Of Evil
czy
> Prince of Qin?? Obie są bardzo podobne więc pytam Was co o tym sądzicie?

Hmm... Raczej Prince. Seal jest dość nudny i wtórny

A pozatym możesz sterować jedynie kiluknastoletnią japońską dziewczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszego numeru CD Action jeszcze nie czytalem, niestety mam malo wolnego czasu. Zobaczylem tylko z ciekawosci zapowiedz gry StarCraft II (no i oczywiscie przeczytalem), poczytalem minfelietony i przejrzalem AR. Poczytalem za to kompedium o Wiedzminie. Na to czas znalazlem, bo ksiazeczka jest w wygodnym formacie, moge ja zabrac do autobusu i jadac moge sobie czytac. Bardzo mi sie sposobalo to kompedium. Fanem Wiedzmina do tej pory nie bylem, ba wielu z Was zapewne z checia by mnie oskalpowalo, gdybym sie przyznal, ze do tej pory nie czytalem ani jednego opowiadania Andrzeja Sapkowskiego (a juz hardcorowi fani Wiedzmina to mnie zasztyletuja, kiedy powiem, ze zamowilem EK gry Wiedzimn ;)). Z ciekawosci przeczytalem wiec opowiadanie "Wieczny Ogień". Kurcze dobr... nie slowo "dobre" nie jest w tym przypadku dobre. To opowiadanie jest moim zdaniem KA-PI-TAL-NE. Przeczytalem tez esej, swoja droga bardzo ciekawy. Przejrzalem tez komiks Marka Lenca, oraz dzial na Luzie. A zapomnialem jeszcze o FAQ. :) Reszte bede czytac jak jutro bede jechal/wracal do/z pracy. Mam nadzieje, ze takich ksiazeczek z opowiadaniami bedzie w przyszlosci w CDA wiecej. A w gry z cover DVD nie gralem. Nie mam jeszcze na czym. Ale Gothic II (wraz z dodakiem) zainstaluje jak bede mial kompa i pogram. Chocby po to, zeby ponarzekac na to jak ja nie lubie Gothica. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer CD-Action już kupiłem dwa dni temu, tego samego dnia został przeze mnie przeczytany (no, zostawiłem trochę na środę ^^).
Niestety, ale ten numer nie przypadł mi do gustu. Okładka, że tak powiem, beznadziejna (naprawdę - ale oczywiście liczę się ze zdaniem innych :D).
W Action Redaction - jak zwykle - dużo ludzkiej głupoty. :P
W Na Luzie żarty nie były tak zabawne, jak zawsze, jednak poziom trzymały. ;)
Płytki jeszcze nie sprawdzałem, aktualnie przeszedłem grę Total Overdose z pierwszego numeru z 2007 roku.
Na sto procent zamieszczę tu kiedyś zdjęcie mojej kolekcji CDA, więc czekajcie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Chciałem za wszelką cenę nie kupować tego numeru ( w końcu przestałem kupować regularnie CDA prawie 2 lata temu, a ostatnie miesiące wciąż kupowałem magazyn), bowiem nie przypadły mi ani teksty, ani gierki na coverze specjalnie do gustu. Jednak kupiłem - urzekła mnie książeczka o Wiedźminie. I muszę przyznać, że było warto nawet wydać te 16 zł tylko dla niej :> Sam numer też okej, chociaż jak pisałem wyżej, zawartość niespecjalnie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie książeczka do gustu nie przypadła bo ostanie życzenie i miecz przeznaczenia już dawno przeczytałem, ale mnie naszła chęć żeby dokończyć krew elfów bo dawno nie czytałem(jakoś czasu nie było). Do cda dali G2+noc kruka. Ale gothica już przeszedłem i nie chce mi się na nowo instalować, bo noc kruka tylko rozszerza grę:/ Przynajmniej sobie poczytam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:20, xbit71 napisał:

Niestety, ale ten numer nie przypadł mi do gustu. Okładka, że tak powiem, beznadziejna (naprawdę
- ale oczywiście liczę się ze zdaniem innych :D).


Widac rozni ludzie - rozne zdania. Bo moim skromnym zdaniem akurat okladka aktualnego numeru CDA jest jedna z najlepszych w historii tego czasopisma wogole. Ale o gustach sie nie dyskutuje. :)

--> Draxvoxdor

Dnia 06.09.2007 o 19:20, xbit71 napisał:

Dla mnie książeczka do gustu nie przypadła bo ostanie życzenie i miecz przeznaczenia już dawno przeczytałem


Ciekawe tlumaczenie. Ksiazeczka dolaczona do CDA slaba, bo przeczytales kilka opowiadan o Wiedzminie. :/ A w tej ksiazece jesli nie interesuje cie zamieszczone opowiadanie jest tez masa innych fajnych rzeczy zwiazanych ze swiatem Wiedzmina. Jak chocby esej, informacje o tym jak powstawala gra, wywiad z Tomkiem Baginskim czy test z zakresu znajomosci swiata Wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem reklamę CD Action w TV. Nic nadzwyczajnego ale już chyba ze 2 lata nie widziałem żeby chwalili sie swoim czasopismem (może po prostu miałem pecha i nie trafiłem na ich rekalmy). Jeśli jednak mam racje to oznacza że redakcja chce jak najlepiej rozpropagowac ten numer i nie szczędzi na to kasy. Ale jest się przecież czym chwalić więc to zrozumiałe :D
PS. Bardzo interesujące relacje z Higway to Hel i ESWC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 21:28, Mixon1988 napisał:

Dzisiaj widziałem reklamę CD Action w TV. Nic nadzwyczajnego ale już chyba ze 2 lata nie widziałem
żeby chwalili sie swoim czasopismem (może po prostu miałem pecha i nie trafiłem na ich rekalmy). /.../

Reklamy CDA jeśli są, to zazwyczaj są puszczane w dosyć późnich godzinach. Jak do tej pory udawało mi się je oglądać dopiero po 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 21:46, Bumber napisał:

Reklamy CDA jeśli są, to zazwyczaj są puszczane w dosyć późnich godzinach. Jak do tej pory
udawało mi się je oglądać dopiero po 22.


No ja po 22 tez jak mam czas to sobie siedzę i nie widziałem. A dzisiaj ta reklama leciała okolo 19.30 wiec zdziwiony byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 21:47, Diabol111 napisał:

W TV widziałem chyba tylko 3 reklamy CD-Action więc pewnie reklamują tylko te najlepsze :p


pewnie tak ,tylko że ja początkowo po obejrzeniu tej reklamy pomyślałem że dają ten miecz do każdego wydania ;) ale na szczęście szybko oprzytomniałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 17:35, Bartek 93 napisał:

> Jak zrobić, żeby powpisywać do planu lekcji klary 2007 swój plan lekcji?
Kupujesz orginalnego pełnego Adobe Acrobat cośtam :P (lub dostajesz ze skaneram :) )
i piszesz do woli, po prostu :)


A może być taki dołączony do gier? Ja mam takiego (do czytania instrukcji elektronicznych) i jak w nim coś dopisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:17, Buhahahahaha napisał:

A może być taki dołączony do gier? Ja mam takiego (do czytania instrukcji elektronicznych)
i jak w nim coś dopisać??

no właśnie nie> to co dają za free, to wersja ograniczona "tylko do czytania"
Diabol111
Ładniej sobie wyedytować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:36, Bartek 93 napisał:

> A może być taki dołączony do gier? Ja mam takiego (do czytania instrukcji elektronicznych)

> i jak w nim coś dopisać??
no właśnie nie> to co dają za free, to wersja ograniczona "tylko do czytania"
Diabol111
Ładniej sobie wyedytować:)

Aha

@All
Czy ktoś może mi to zrobić tzn. ja mu podam mój plan lekcji on to wpisze i mi prześle, proszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie wydrukowałem"goły" plan lekcji i ręcznie go uzupełniłem. Ale na Twoim miejscu, jeśli tak bardzo chcesz mieć w całości wydrukowany, wrzuciłbym go sobie do poczciwego Painta i tam uzupełnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się