kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A skąd wiesz że porwałeś "Właściwego Smugglera"??
Może to jeden z dziesiątek jego sobowtórów? Po za tym obawiam się, że skoro Smuggler jest taką tajemnicą, to trzymają go w betonowym bunkrze przeciw atomowym pod redakcją... ewentualnie mieści się pod nią sieć tuneli na całe miasto także spotkasz go co najwyżej w jakiejś pizzeri/monopolowym, to ostatnie to najpewniej leki na nery po otrzymaniu tysięcy listów o łącznym poziomie IQ 20... mam! tak go się wywabi! Tylko będzie trzeba obstawić wszystkie monopolowe... i zwijać każdego kto super poprawnie mówi po polsku, czyt. bez błędów ortograficznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:31, Forgotten napisał:

28.02.08 :P chciałem sobie kupić cd-action - lutowy numer. Okazało się, że już nigdzie
nie ma (byłem w pięciu kioskach) więc kupiłem numer marcowy, który już był.
Pff sądziłem, że numer na dany miesiąc jest do końca... miesiąca, a nowy numer wychodzi
w nowym miesiącu. Widać jest inaczej.
Jest możliwość zamówienia numeru archiwalnego?


Jasne, ze jest. A kazdy numer jest w kiosku do premiery nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 12:30, Aragloin napisał:

A więc szukamy dalej.Far cry był.teraz bydzie powiedzmy FAABLE, i może Cod jedynka albo
dwójka


Tja, a jako gadzet gwiazdka z nieba i 2 porsche na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 12:30, Aragloin napisał:

A więc szukamy dalej.Far cry był.teraz bydzie powiedzmy FAABLE, i może Cod jedynka albo
dwójka


Fable jest w Platynowej Kolekcji, a więc zupełnie odpada. Gra dobrze się sprzedaje i wydawca na pewno tak łatwo jej nie odda. Call of Duty mogłyby być, ale niestety rzadko w pismach znajduje się tak kultowe gry, tak więc nie ma co na nie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:27, master matrox napisał:

> A więc szukamy dalej.Far cry był.teraz bydzie powiedzmy FAABLE, i może Cod jedynka
albo
> dwójka

Fable jest w Platynowej Kolekcji, a więc zupełnie odpada. Gra dobrze się sprzedaje i
wydawca na pewno tak łatwo jej nie odda. Call of Duty mogłyby być, ale niestety rzadko
w pismach znajduje się tak kultowe gry, tak więc nie ma co na nie liczyć.

ej, rozmawiamy o najlepszym czasopiśmie o grach, a tam wszystko sie może zdarzyć :P Więc wcale bym się nie zdwidził gdyby trafiło się CoD :P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 08:27, Nightlander napisał:

Tylko będzie trzeba obstawić
wszystkie monopolowe... i zwijać każdego kto super poprawnie mówi po polsku, czyt. bez
błędów ortograficznych ;)


Uch, a znasz kogoś, kto mówiąc popełnia błędy ortograficzne??? :D Bo tej sztuki to chyba nawet najgłupsi antyfani CDA nie opanowali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej FABLE nie będzie. Tak sobie pomyślałem, że jest ogromna szansa na Sid Meler''s:Pirates. Kilka razy już trafiałem z pełniakami więc mam nadzieje, że będzie tak i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie po prostu rozwaliła początkowa dyskusja (strona 1). Wiem, że niby 2005, ale żeby 10 ludzi pod rząd wychwalało "PLAY" pod niebiosa to już przegięcie :) A CDA rządzi, wywala w powietrze konkurencje i zginie tylko wtedy, gdy cała Polska upadnie. :] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 07:31, hubert0 napisał:

18ego marca roku 2008 naszej ery. (no co miało być dokładnie ;))


Dobra dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:18, j4c3k.z02 napisał:

Raczej FABLE nie będzie. Tak sobie pomyślałem, że jest ogromna szansa na Sid Meler''s:Pirates.
Kilka razy już trafiałem z pełniakami więc mam nadzieje, że będzie tak i teraz.

No nie wiem,ale można na to liczyć bo jest w Kolekcjach Klasyki więc może :)
ale według mnie dadzą GTA SA,Mafię czy jakąś grę gangsterską(w 25 % mogą to dać),FPS QUAKE(może czwóreczka...),Call of Duty 2,Far Cry(chyba nie,ale może...)a może taaak ale jakiś dobry FPS,eRPeG(może Diablo ale małe szanse) i samochodówka z NfS albo ToCA''i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA SA: mało prawdopodobne, nawet bardzo mało.... choć jeżeli byłoby na coverze to bym nie narzekał ;D.
Far Cry - nie był i chyba raczej nie będzie...
CoD 2 - może kiedyś, prędzej spodziewałbym się jedynki + ew. UO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA: SA - raczej nie, predzej GTA III ponieważ jest w Kolekcji Klasyki to łatwiej będzie dostać
Far Cry - być może...
CoD 2 - masz rację Kłejk; prędzej jedynkę. Chociaż gdyby się CoD 2 trafił antyfani dostali by zawału :P
P.S. Do 17 marca trwa ankieta na moim gramsajcie na temat tego czego mozemy sie spodziewać po jubileuszowym numerze. Serdecznie zapraszam do udziału w ankiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali CoD + UO... Ehh, ale z pojedynczymi serialami... xD. Moja kopia już padła, a szukam nowej, ale z tą ceną to mi się nie widzi kupno :/. Jakby dali FarCry to bym się cieszył. GTA? Whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tutaj spekulujecie sobie co bedzie w kwietniowym cda, a ja jeszcze marcowego nie mam i cos mi sie wydaje ze miec nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że jubileuszowy numer CD ACTION będzie kosztować 13.99zł :D, ale to raczej ma zerowe szanse aby tak się stało. Pewnie jak zwykle 16.99zł, dobrze, że w ogóle CDA staniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ludzie ludziska. Po co te spekulacje? A później się dziwicie, że wam pełniaki nie pasują, jak wspominacie o GTA SA (sic!), FC, CoD. Najbardziej cieszyłbym się z CoDa, ale przecież to niemożliwe... Założę się, że będziecie biadolić, iż takie słabe pełniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się