kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 20:44, Dominik000 napisał:

Śniło mi się, że jubileuszowy numer CD ACTION będzie kosztować 13.99zł :D, ale
to raczej ma zerowe szanse aby tak się stało. Pewnie jak zwykle 16.99zł, dobrze, że w
ogóle CDA staniało.

A mi się śniło, że LucasArts i EA zaczęły sprzedawać licencje i w 150 CDA będzie KOTOR i NFS Underground.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:48, AdamJam napisał:

A mi się śniło, że LucasArts i EA zaczęły sprzedawać licencje i w 150 CDA będzie KOTOR
i NFS Underground.


dziwne masz sny. Palisz cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Devastation? Gierka stara ale jara, nigdzie nie mogę ją znaleźć a wiem że parę lat temu była w jakimś czasopiśmie. Dla CDA nietrudne na pewno by było zdobycie tej gry, a naprawdę jest super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:53, Zauri napisał:

> A mi się śniło, że LucasArts i EA zaczęły sprzedawać licencje i w 150 CDA będzie
KOTOR
> i NFS Underground.

dziwne masz sny. Palisz cos ?

Też mi się tak wydaje.A czytałeś jaki ja miałem sen? :P
Kiedy wyjdzie numer jubileuszowy, bo nie mam nowego CDACTION i nie wiem:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:53, Zauri napisał:

> A mi się śniło, że LucasArts i EA zaczęły sprzedawać licencje i w 150 CDA będzie
KOTOR
> i NFS Underground.

dziwne masz sny. Palisz cos ?

Nie, ale spożywam w dużej ilości pewien przezroczysty napój, którego najchętniej używają Rosjanie xD
A tak na serio: była to ironia w stosunku do posta Dominika000.
Dominik000 - bodajże 18 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał jaki śadventure. Np. Broken Sworda 3 chodż nie pogardziłbym IV ale to niemożliwe. I może jakaś ścigałka np. Flatout 2. To byłby idealny coverek dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do snów to ja miałem kiedyś sen o cukierni, wlazłem do niej i patrze babeczki za 7 zł, ale co tam kupiłem se. Niestety był pewien warunek. Daje 7 zl a murzyn mi zadaje 3 pytania z fizyki, jeśli odpowiem poprawnie to dostane a jeśli nie to nie ;/

Ale nie o snach tu mówimy, mogli by dać np pełną wersje H&D2 + dodatek, Spellforca + dodatek czy tez Enter the matrix. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:09, ŚwinkaBobo napisał:

Ale nie o snach tu mówimy, mogli by dać np pełną wersje H&D2 + dodatek, Spellforca +
dodatek czy tez Enter the matrix. Co wy na to?

Gra Hidden & Dangerous II + Drużyna Szabla była kilka miesięcy temu jako pełna wersja w Playu wiec to jest rzecz praktycznie nierealna. SpellForce z dodatkami też jest mało prawdopodobne bowiem niedawno grę można było dostać z gazetą wyborczą za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Krajzisa, Wiedźmina, może no, tego Girs of Łor. no i jeszcze kluczyki do Porsze, albo Lambordżini - no to był by git" - cóż, niektóre propozycje są całkiem racjonalne, ale jak czytam niektóre to śmiać się chce :P
Ja "zjem wszystko" - byle nie jakaś przygodówka (ostatnio był ich wysyp) - dla mnie jakaś gierka, której na pewno bym się nie spodziewał, ale sprawi mi dużo radości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:20, gogiell napisał:

Ja "zjem wszystko" - byle nie jakaś przygodówka (ostatnio był ich wysyp) - dla mnie jakaś
gierka, której na pewno bym się nie spodziewał, ale sprawi mi dużo radości :P


Ja miałem tak z Deus Exem z 100 nr CDA. Gierka o której wtedy pierwszy raz słyszałem stała się moją ulubioną. Do dziś do niej wracam mimo że już ją ukończyłem z dobre 5,6 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:16, dave03 napisał:

SpellForce z dodatkami też jest mało
prawdopodobne bowiem niedawno grę można było dostać z gazetą wyborczą za grosze.


Z tego co pamiętam to Worms 3D najpierw było w gazecie wyborczej a później w CDA ;]
Oczywiście mogę się mylić.

A co myślicie o Dragon Throne? stare ale jare, a wspaniała gierka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy Dark Cruade, ale raczej nie ma na to szans, bo niedawno gra wyszła w extra klasyce. Wogóle to mam nadzieje że cda się postara i da jakieś dobre pełniaki (w sumie to pojęcie względne), no i co najważniejsze dobre teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja narzekałem miesiąc temu, że poziom wypowiedzi osiąga dolne warstwy mułu.
Niestety, to, co teraz się dzieje, na tych ostatnich stronach, woła o pomstę do nieba...
Drogie dzieci, albo ruszcie główkami albo nic tu nie piszcie :/ Jak co post czytam TYLKO o pełnych wersjach i są tu wymieniane TYLKO największe hity ostatnich lat (na dodatek dystrybutorów którzy nigdy nie dają gier do pism) to aż serce ściska...
Najlepsze jest to, że pisze taki "A, dadzą Quake''a 4 i jakiegoś NFS" a np user @Kłejk wpada i jeszcze ocenia spokojnie, która gra tego typu ma szanse na bycie w numerze.
Wcześniej się wstydziłem tutejszych userów i czytelników CDA, ale to co teraz się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie... A potem wpada mi taki jeden i wkręca, że to rzekomo nie tylko dzieciaki siedzą w grach...
Już wolałem po stokroć, jak CDA kosztowało 18.50 i 21.50 - czytelnicy byli wtedy ZDECYDOWANIE inni... Mam nadzieję, że wkrótce redakcja podejmie takie krok, i numer będą kupowali tylko ci, którym faktycznie zależy na kupnie, a nie wpadnie taki jeden do kiosku, zamiast kupić dwie drożdżówki, co mu mama kasę dała, i bierze z półki CDA bo "fajne gry dajom!!!111" (WOW!).
Istna tragedia i armageddon, że ta tendencja wciąż się utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej brakuje CDA z czasów 2000 - połowa 2001 (i może jeszcze kawałek 1999), gdy było to 200 stron, CDA było potężną kobyłą, a pełnymi wersjami praktycznie zawsze trafiło w moje gusta. Bo kiedyś grałem praktycznie we wszystkie pełniaki dodawane do pisma. A dzisiaj jest nawet po 5 pełnych wersji, a ja nie gram w żadną, ba, czasami nawet prycham na niektóre z pogardą ;). A i coraz mniej jest ciekawych dla mnie tekstów... co się z tym światem dzieje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:11, SlimPole napisał:

> Tylko będzie trzeba obstawić
> wszystkie monopolowe... i zwijać każdego kto super poprawnie mówi po polsku, czyt.
bez
> błędów ortograficznych ;)

Uch, a znasz kogoś, kto mówiąc popełnia błędy ortograficzne??? :D Bo tej sztuki
to chyba nawet najgłupsi antyfani CDA nie opanowali ;p


Jasne, jak ktos np. mowi "spadacie na psy bynajmniej, wasze gry sa daremne" to to zdanie to jedne wielki blad, bo nie ma tu chocby jednego poprawnie uzytego wyrazenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem po przeczytaniu wstępniaka z obecnego numeru. Może trafi się GTA 3. Pomyslałem o tym bo Mac Abra we wstepie napisał żebyśmy się nie spodziewali np.: stalekra, half life''a czy GTA 3. Ale przeciez GTA 3 jest w kolekcji klasyki więc może będzie może sie trafi. Ot, taka wskazówka we wstępniaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 08:17, Spooky Albert napisał:

Tak się zastanawiałem po przeczytaniu wstępniaka z obecnego numeru. Może trafi się GTA
3. Pomyslałem o tym bo Mac Abra we wstepie napisał żebyśmy się nie spodziewali np.: stalekra,
half life''a czy GTA 3. Ale przeciez GTA 3 jest w kolekcji klasyki więc może będzie
może sie trafi. Ot, taka wskazówka we wstępniaku...

Skoro we wstępniaku było wyraźnie zaznaczone, że GTA3 nie trafi na cover to możesz się spodziewać każdej innej gry oprócz właśnie tej (i dwóch pozostałych, wymienionych we wstępniaku).

A ja mam standardowe pytanie - kiedy wychodzi nowy numer CD-Action? Najnowsze wydanie, które posiadam to bodajże 12/07 wiec nie mam jak sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, zdecydowanie największym babolem jest ten dział z reedycjami w tym miechu. Fajnie pomerdane, ten Scarface z opisem RACE. Poza tym ten numer z pomyloną oceną i... sprawdźcie zakończenia zapowiedzi Dead Space i tych gier z LEGO. Ciekawe powtórzenie, 2 autorom wpadł pomysł na to samo podsumowanie tekstu.
Czekam te 2 tygodnie na kolejny, jakże ważny numer. Tipsomaniak będzie niemal na pewno, a co oprócz tego, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się