kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Trochę pisałem te powyższe posty pod wpływem emocji, ponieważ tak nagle pojawiłeś się w tym topiku (luty 2008, zdaje się) a zacząłeś na potęgę spamować zdawkowymi odpowiedziami na czyjeś głupie posty (i sam przy okazji zacząłeś marzyć o nierealnych fullach). A jeśli jesteś fanem CDA (co przyznajesz sam na GSie), a nawet podstaw nie znasz dotyczących tego pisma, to od razu wydawały mi się twoje wypowiedzi śmieszne (szczególnie że wyglądały na pisane przez sfrustrowanego małolata xP ).
Nie twierdzę, że sam jestem jakimś guru ani wielkim fanem, ale jak widzę tu idiotyzmy na potęgę, to rzadko kiedy reaguję. A Ty to robisz co moment, i to nawet na poprzedniej stronie dwa razy (i znów odpisując Patrykowi xP ). Trochę to zalatuje jakąś misją uświadamiającą z Twojej strony, no ale pewnie wkrótce Ci to przejdzie i dostosujesz się do panujących tu warunków :) Bo ja tu takich prawdziwych fanów na prawdę dawno widziałem...
[A że na GSy nie patrzysz, to źle ;) Choć ja i tak po samym tonie wypowiedzi wiem, kto ma ile lat :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi ciebie, dziecko. Nawet nie wiesz, jak bardzo.
Przestań w końcu robić co post z siebie coraz większego idiotę. I na prawdę nadal jestem w szoku, że masz AŻ 16 lat. To jest chyba nawet nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji na temat powtarzalności gier i nudów w CDA:

Wątpię, czy jest jakiś brzdąc, który na starcie będzie na schematyczność gier narzekał. Nawet powiem, że nie ma takiego. Gdy ja dostałem komputer, to też wszystkie gry strasznie mi się podobały, pocinałem do rana w różne tytuły i potem spałem na lekcjach. A na forach wszędzie czytałem, że "gry są głupie, nudne" itp.
Więc to NIE GRY się zmieniły. To MY dorośliśmy :) Chyba nie oczekujecie, że będziecie do 40 roku życia naparzać w dziecinne FPSy, co to tylko grafa się liczy. Dla nas to tylko szachy pozostaną :)
I jak tu nie być w szoku, jeśli ja mam TYLKO 21 lat, a i Orange Box i Dark Messiah i Kane & Lynch - to wszystko kisi się na półce, nawet nie zainstalowane. Gdy tymczasem małolaty są tym zachwyceni. Na każdego przychodzi kiedyś czas - jeden się opamięta mając 25 lat, drugi 40 lat, a trzeci będzie zawsze grał :) Kiedyś potrafiłem szaleć przy zupełnych kaszanach, a teraz nawet mnie Orange Box nie podnieca ;( Ale tak to już jest po prostu...
Dla przykładu: mam wujka (32 lata), który kompa kupił sobie rok temu, i gra w te wszystkie shity komercyjne. Tak samo kuzyn - 14 lat - również sterczy przy kompie i również ma go od niedawna.
Kiedyś, gdy dostałem internet i grałem, mało się nie zes*ałem z pojary, że będę mógł tyle piratów ściągać. A teraz? Kupuję oryginały kilka razy w roku i nawet w nie nie gram...
Tak więc: to normalne, co się z wami dzieje :) Ja też już sypiam po nocach przed nowym CDA w kiosku. A kiedyś to była masakra - pytajcie choćby mojej mamy, ile razy wagarowałem w dniu premiery nowego numeru. Podpowiem (i wierzcie mi na słowo) - ZAWSZE w dniu premiery zostawałem w domu. ZAWSZE. Już nie wspominając o tym, że z zapaleniem oskrzeli uciekłem do kiosku z domu. Na drugi dzień leżałem w szpitalu z zapaleniem płuc :P
Bo dla mnie CDA było jeszcze tak ze 2 lata temu istnym artefaktem - zamykałem się w pokoju i przez kilka godzin delikatnie oglądałem zawartość. Potem czyściłem okładkę z paluchów (dać wam zoom zdjęcia jakiegoś starego numeru, jak wygląda? Identycznie, jak w dniu zakupu.) A gdy kumpel przychodził zobaczyć nowe gierki, to zawsze chowałem CDA pod łóżkiem, by nie znalazł ;)

PS. Proponuję, żeby każdy piszący:
"gry teraz to nie to, co kiedyś", "CDA już nie ma tego klimatu" itp. itd. - zamieścili przy takiej wypowiedzi swój wiek. Myślę, że prawda już nawet bez tego powyższego, jest Wam znana. Nic dziwnego, że tyle nOObskich argumentów wychwalających CDA w tym topiku wygłaszają osoby, które na swoich GSach urodzili się po... 1990 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ;). Ze mną jest tak, że większość z tych gier, które są w CDA leżą w pokrowcu niezainstalowane. I nie mam zamiaru instalować ich, gdyż wyjątkowo CDA w tamtym roku było słabe pod tym względem (wykluczając Tribes Vengeance i Another World).

Tak, gry teraz to nie to, co kiedyś - problem w tym, że teraz kładzie się nacisk na wrażenia organoleptyczne, a nie na grywalność i jakże ważny klimat gry. Nadal lubię grać, nadal to jedne z moich największych hobby, ale w chwili obecnej będę wracał do starszych gier, a na nowsze to czekać będę jedynie na StarCrafta 2, jakieś dodatki do WoWa czy też nadal na Knights of the Force ;).

CDA już nie ma tego klimatu - to jest wina gier, a poza tym po pierwsze zmieniła się diametralnie szata graficzna, po drugie przyszło wielu nowych redaktorów, po trzecie trzeba iść do przodu, bo wątpię czy wielu by się podobało, gdyby CDA miało taką oprawę jak w roku 2000 czy 2001 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 01:03, Agntx napisał:

Swego czasu na forum CDA (jak tam jeszcze byłem) masa osób mnie atakowała stylem identycznym
jak Smuggler (po tym, jak skrytykowałem dwa lub trzy elementy) i dlatego już tam się
nie wypowiadam :) Bo tam trzeba lizać duspko CormaCowi, Eldowi i modkom żeby coś osiągnąć


>>>Z calym szacunkiem ale to wlasnie typowo antyfanskie myslenie. Na forum wystarczy zachowac minimum kultury i nikt sie nikogo nie czepia, a nie wiem CO w ogole mozna osiagnac na forum lizac komukolwiek dupe. Wiekszy status? Tytul Honorowego Cyztelnika? Stanowisko w redakcji?

Dnia 07.03.2008 o 01:03, Agntx napisał:

;) Nawet tu, gdy skrytykowałem parę elementów, od razu przyczepił mi ktoś etykietkę "antyfana"
a sam SMG stwierdził, że "wylewam błoto".


>>>Sam stwierdziles, ze miejscami cie ponioslo, a ja przeprosilem za nazbyt gwaltowana reakcje.

Wiem, że to oczywiste, jak ktoś zamieszcza

Dnia 07.03.2008 o 01:03, Agntx napisał:

kilkanaście zdań z samą krytyką, to można go łatwo uznać za krytyka, ale tak wcale nie
jest :) Krytykuje to się każdy element, a nie tylko pełne wersje (bo taka tu panuje moda).


>>>Wiesz, czasem dziala odruch warunkowy, ale ja kwidac, ze krytyk na glowe na wlasciwym miejscu, to dyskusja zmienia ton.

Dnia 07.03.2008 o 01:03, Agntx napisał:


Dnia 07.03.2008 o 01:03, Agntx napisał:


Oj, i tu bym cię rozszarpał :P Bo jeśli tak o chcesz sobie sprzedać kolekcję, to chyba
nie jesteś prawdziwym fanem :) Ja tam nawet fanem nie jestem, tylko miłośnikiem (co nie
pozwala mi przestać uważać, że ze mnie większy miłośnik, niż 100 tutejszych fanów na
raz wziętych :) a nie wyobrażam sobie oddania w czyjeś łapska 8 roczników.
Nie wiem jak inni, ale dla mnie te piętrzące się numery CDA to na prawdę wielka duma
:)



Dla mnie tez maja wartosc sentymentalna, tyllo ja ma 12 rocznikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 01:11, Agntx napisał:

Trochę pisałem te powyższe posty pod wpływem emocji, ponieważ tak nagle pojawiłeś się
w tym topiku (luty 2008, zdaje się) a zacząłeś na potęgę spamować zdawkowymi odpowiedziami
na czyjeś głupie posty (i sam przy okazji zacząłeś marzyć o nierealnych fullach).

Czy spamowałem ? Możliwe, ale było to raczej wywołane niewiedzą / nieobyciem z forami itp. a nie celowym zabiegiem. Jak ktoś pytał i było to logicznie sformułowane oraz oczekiwał odp. to starałem się odpisywać. Czasami owszem nabrałem się na jakieś podpuchy i dałem wciągnąć w bezsensowne gadki ale od dziś koniec z tym. :D. Co najmniej z 2 forumowiczami nie zamierzam pisać bo to rzeczywiście jest pozbawione sensu. Co do moich marzeń o fullach. Było to pisane z przymrużeniem oka i byłem świadomy że ich nie będzie. Zresztą skończmy tak nie lubianą przez Ciebie kwestię fulli na coverach... ;).

Dnia 07.03.2008 o 01:11, Agntx napisał:

A jeśli
jesteś fanem CDA (co przyznajesz sam na GSie), a nawet podstaw nie znasz dotyczących
tego pisma, to od razu wydawały mi się twoje wypowiedzi śmieszne (szczególnie że wyglądały
na pisane przez sfrustrowanego małolata xP ).

Patrz mój dopisek wyżej....

Dnia 07.03.2008 o 01:11, Agntx napisał:

Nie twierdzę, że sam jestem jakimś guru ani wielkim fanem, ale jak widzę tu idiotyzmy
na potęgę, to rzadko kiedy reaguję. A Ty to robisz co moment, i to nawet na poprzedniej
stronie dwa razy (i znów odpisując Patrykowi xP ).

Odpisałem wyżej że już koniec gadki z takimi ludźmi...
BTW: zauważył błąd i uczepił się Ciebie xD, słusznie zresztą ;P, widzisz Ty na niego nie reagujesz a On ciągle odpisuje...:/

>Trochę to zalatuje jakąś misją uświadamiającą

Dnia 07.03.2008 o 01:11, Agntx napisał:

z Twojej strony, no ale pewnie wkrótce Ci to przejdzie i dostosujesz się do panujących
tu warunków :)

Nie wiem dlaczego odniosłeś takie wrażenie ale mniejsza o to...:)

Dnia 07.03.2008 o 01:11, Agntx napisał:

[A że na GSy nie patrzysz, to źle ;)

Patrzę jak mam czas ( zazwyczaj po tym jak komuś odpiszę...;)

Dnia 07.03.2008 o 01:11, Agntx napisał:

Choć ja i tak po samym tonie wypowiedzi wiem, kto
ma ile lat :P ]

Nie ważne ile ma się lat ważne ile ma się w głowie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co jarają sie pełniakam kwietniowymi: nie wiem czy wiecie, czy było to już przerabiane ale smuggler na jednym z forów przyznał, że będą dwa pełniaki z tej listy (która wynikła ze zgadywania forumowiczów i zatwierdzenia zbioru propozycji przez smugglera):

Piraci z Karaibów
Rayman 3: Hoodlum Havoc
PoP: Dusza Wojownika
Aliens vs Predator 2
Fable
Age of Empires II
Brothers In Arms
Call of Duty
ROME:TW
Sudden Strike 2
Sensible Soccer 06
heroes of might and magic V
Just Cause
Act of War: Direct Action
Titan Quest
Hard to Be a God
FEAR
Obscure
Age Of Mythology
Kozacy (wszystkie części)
Myst 3
Schizm (obydwie części)
Alida
Prey
Age of Empires
Loki
Dark Messiah
Titan Quest
Saga Baldur''s Gate
Quake 4
Constantine
Port Royale 2
Kameleon
Doom 3
25 to Life
Runaway 2
devil may cry 3
halo
Painkiller:Czarna edycja
Rainbow six: Lockdown
Tycoon City: New York
Heroes of M&M IV
Medieval Total War Złota Edycja
Warhammer 40k Dawn of War
Saga Baldurs Gate
Colin McRae Rally 2005
Shogun: Total War
XIII
Deus Ex :Invisible War
Ił-2 Sturmovik
Half-life
Faces of War: Brothers in Arms
Rainbow Six: Raven Shield
Railroad Tycoon 3
Saga Baldur''s Gate
Planescape Torment
tron 2.0
turok evolution
armed & dangerous
mace griffin bounty hunter
secret weapons over normandy
barnyard
sitting ducks
world racing 2
mortyr 3
UberSoldier 2
PainKiller
Ił-2 Sturmovik
Warhammer 40000: Dawn of War
Blazing Angels: Squadrons of WWII
Space Rangers 2: Rebelia
Boiling Point: Road to Hell
Battlestations: Midway
Sanitarium
Splinter Cell: Chaos Theory
Motorm4x
Hard Truck Apocalypse
Spider-Man 2: The Game
Saga heroes
Max Payne II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:58, Aragloin napisał:

Stawiam na Hard to be God..i może coś jeszcze , dobre gry:)


Nie sądzę, bo ma ustaloną datę wydania na maj, a CDA wychodzi w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się przed wszystkimi. CD Action nigdy mnie nie kręcił swoimi "super wypaśnymi tekstami", tipsomaniakiem, Action Redactio, Na luzie czy ogólnie samym Smugllerem do którego nic nie mam, nie chce wiedzieć jak wygląda, jak się nazywa bo po co? Chłop chce być anonimowy (animowany?) i niech taki zostanie.
CD Action kupowałem wyłączenie dla gier, które mogę nawet wymienić:

- Unreal (chyba najlepszy ich pełniak).
- Hitman 2 Sillent Assassin (orginalna płytka była tak zniszczona, że potrzebowałem nowej).
- Total Overdose (który okazał się zwykłą kaszanką)
- Ground Control II (całkiem niezła strategia)
- Codename Pazners (chciałem zobaczyć to cudo w akcji... gra boska)
- Crashday (chciałem "oblookać" największego PC`tego rywala FlatOut`a 2... okazał się zwykłą kaszanką).

I to chyba tylko tyle. Tyle mam numerów tego czasopisma. Jak mam poczytać coś o grach to wchodzę na odopwiednie strony internetowe (za darmo), a nie gnam po CDA w dniu premiery i koczuje pod kioskiem od 4 rano.

Agntx: Ciekawą masz umiejętność. Wiesz kto ile ma lat po danym poście, ale co jak ktoś jest "cofnięty" w rozwoju?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że to NIE będzie FABLE :) Natomiast na CoD-a Planescaepa bym się nie obraził:) Albo może jeszcze Loki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Boiling Point, bo ciekawa gierka i XIII bo już zapomniana (a szkoda)

Ale mając doświadczenie, wiem że może sie pojawić coś co niedawno pojawiło się w jakimś zagranicznym piśmie (poza Włochami, bo oni są z pełniakami ze dwa lata do przodu)

np. Rayman 3 i PoP: Dusza Wojownika (niedawno we Francji było)
Warhammer 40000: Dawn of War (też gdzieś było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość gier odpada z różnych względów (skąd wzieła się na tej lista gra wydawana przez EA?). Jednak jest także wiele tytułów, które mają szansę trafić na cover CDA. Ja bym chciał by znalazły się tam te gry, których nie ma na rynku, lub trudno je zdobyć. Mama nadzieję, że trafi się jakaś przygodówka lub strzelanka. Najlepiej obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam nadzieję na Trespassera, przecież na łamach CDA sami wiele narzekali, że ta gra jest niedoceniona ;).
Ogólnie rzecz biorąc to niech dadzą po prostu coś dobrego, co mnie wciągnie i poprawi niesmak po nędznym pod tym względem roku 2007. Chociaż od stycznia dają już lepsze pełniaki.

A tak w ogóle to co sądzicie o nowym dziale o modach? Mi się on podoba, hehe, ciekawe co by Gregorius (on się tym działem zajmuje?) powiedział na KOTFa i całe kontrowersje wokół niego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:03, Buhahahahaha napisał:

Najfajniej to by było:

Fable i AvP 2
Pop i DMC 3 (DMC 3 z okazji wydania 4... to prawdopodobne :)

Nie przesadzasz trochę??? Jak dla mnie taki planescape byłby jak najbardziej wystarczający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste, przestańcie już z tymi pełniakami...
Na miejscu redakcji wkurzyłbym się, i dał największe kaszany roku, tak by raz na zawsze zamknąć usta dzieciakom które na urodzinowy numer życzą sobie gier pokroju Cod, Crysisa, Far Cry, czy World in Conflict.
Zejdźcie na ziemię. Żądacie rzeczy niemożliwych.

Za tydzień będą przecieki. Wtedy będzie wszystko wiadomo. I jak zwykle będzie lament, że kiepskie gry. Z jakiego powodu? Ano takiego, jaki podał Smuggler. Sami się nakręcacie, myśląc że może dadzą GTA 3, po czym dają takie pełniaki, na jakie ich stać, a gracze w wielki lament wpadają bo miał być " Kall of diuty "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja o takie gry nie płaczę, ba, samego mnie to wkurza już takie gadanie, jakie to hity nie znajdą się na coverku. A lament, że kaszany, to będzie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się