kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 21:43, Bartkula napisał:

> > > Ludzie, nie piszcie, że mieliście kupic Fable, bo CDP się załamie ile
to klientów
>
> > stracili
> > > (mnie w sumie też) :P
> > To zależy, bo niektórzy nie kupują CD Action tylko dla pełniaków
> Ale chyba nie powiesz, że ktoś kupi sobie Fable, mimo że ma grę z CD-Action, bo
,,nie
> kupuje pisma dla pełniaków";PPP.
Ale może być na odwrót, ma już grę ale mimo to kupi pismo ;)


Tak samo było u mnie z Full Spectrum Warrior. Ja kupiłem wcześniej o miesiąc niż w CD-A dali :/ No ale lubię to czytać więc jakoś się poświęciłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie że fajnie że dadzą Fable. Choć wolał bym co innego ( mam inne priorytety niż reszta forumowiczów). Ale najbardziej mnie ciekawi zawartość samego pisma liczę że podadzą jakieś nowe informacje o Diablo 3 lub nowym dodatku do WoW. I jeszcze jedno mam 2 Egzemplarze Gothica 2 (jedno z CDA i jedno z EXTRA gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No łał, żeś amerykę odkrył. Ja kupuję pismo zawsze, bez względu na pełniaki, a teraz będę miał pismo i grę, czyli 20 zł do przodu. A Ci którzy kupują CDA dla pełniaków mają teraz powód by zrobic zakup. Ach, jak ja nie lubię tłumaczyc ludziom moje posty, zwłaszcza takim, którzy chcą zabłysnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:05, Mac Cry napisał:

No łał, żeś amerykę odkrył. Ja kupuję pismo zawsze, bez względu na pełniaki, a teraz
będę miał pismo i grę, czyli 20 zł do przodu. A Ci którzy kupują CDA dla pełniaków mają
teraz powód by zrobic zakup. Ach, jak ja nie lubię tłumaczyc ludziom moje posty, zwłaszcza
takim, którzy chcą zabłysnąc...

Nie potrzebowałem twoich wyjaśnień, jak Ci się nie podoba to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, a więc Fable :) Chciałem od dawna w to zagrać, ale nie byłem pewien czy moja karta graf. to uniesie :) Teraz się przekonam ^^ Ale nawet jakby rzucili jakiegoś gniota albo coś, co bym miał i tak bym CDA kupił - czasopismo te kupuję głównie dla tekstów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wiekszosc kupuje CDA dla pelniakow... nawet nie wiedzac jaka swietna lektura kolo nosa przchodzi
Przeciez cover DVD to tylko taki maly smaczek, najbardziej ludzie powinny sie cieszyc co jest zawarte w czasopismie.
To tak jak z wybieraniem sobie partnera... wszyscy mowia ze wyglad niewazny lecz to jakie czlowiek ma wnetrze itp... a bullshit ****a mac ;> wiadomo ze najpierw sie patrzy na wyglad i jest jedna z najwazniejszych cech.
Tak samo niestety jest z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, potrzebowałeś. Inaczej nie napisałbyś takiego głupkowatego posta. A jeśli coś mi się nie podoba, to staram się to pokazac, w tym przypadku odpowiedziec.

MichalixPL=> To dlaczego nie mamy cieszyc się z fajnego smaczku? Każdego osobista sprawa, czy kupuje CDA dla pełniaków czy samego pisma. Ważne, żeby nie ściemniał. Szanuję ludzi, którzy piszą, a raczej przynają się, że kupują CDA, czy też inne pismo, dla gier. Ja kupuję CDA dla pisma, ale gdy trafi się ciekawy pełniak to płytkę zostawiam. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2008 o 23:32, Mac Cry napisał:

MichalixPL=> To dlaczego nie mamy cieszyc się z fajnego smaczku? Każdego osobista
sprawa, czy kupuje CDA dla pełniaków czy samego pisma. Ważne, żeby nie ściemniał. Szanuję
ludzi, którzy piszą, a raczej przynają się, że kupują CDA, czy też inne pismo, dla gier.
Ja kupuję CDA dla pisma, ale gdy trafi się ciekawy pełniak to płytkę zostawiam. Proste.

Oczywiście macie sie cieszyć owym smaczkiem ale niektórzy ten smaczek przekształcają w danie główne, o to mi chodzi :)
I nie mam nic do takich ludzi ale po prostu mialem zamiar nasunac taka sugestie zeby tez wzieli pismo do reki i przeczytali sobie troche ;) napewno nie pozaluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:38, MichalixPL napisał:

Oczywiście macie sie cieszyć owym smaczkiem ale niektórzy ten smaczek przekształcają
w danie główne, o to mi chodzi :)
I nie mam nic do takich ludzi ale po prostu mialem zamiar nasunac taka sugestie zeby
tez wzieli pismo do reki i przeczytali sobie troche ;) napewno nie pozaluja.

Wiesz, nawet chyba idiota, kupując CDA dla pałniaków, przejrzy pismo, albo nawet poczyta co nie co. Jednak priorytetem jest dla nich pełniak, więc na nim skupią największą uwagę. Pismo to dla nich dodatek ;) Żeby nie było, nie krytykuję takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:32, Mac Cry napisał:

Uwierz mi, potrzebowałeś. Inaczej nie napisałbyś takiego głupkowatego posta. A jeśli
coś mi się nie podoba, to staram się to pokazac, w tym przypadku odpowiedziec.

Chyba sam lepiej wiem co potrzebuję, a to ty odpisujesz "głupkowatymi" postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:44, Bartkula napisał:

> Uwierz mi, potrzebowałeś. Inaczej nie napisałbyś takiego głupkowatego posta. A jeśli

> coś mi się nie podoba, to staram się to pokazac, w tym przypadku odpowiedziec.
Chyba sam lepiej wiem co potrzebuję, a to ty odpisujesz "głupkowatymi" postami

Wiesz, nie jestem wszech wiedzący i nie wiem czego ty tak naprawdę potrzebujesz, ale sugeruję się tym co widzę, więc dlaczego karcisz mnie za pomoc? I nie pisz tego samego co ja, ok? Tym postem kończę jak że wielce elokwetną konwersację.

Tak na marginesie, dzisiaj zainstalowałem Loki z CDA i muszę przyznac, że niezła gierka. Nawet sam się zdziwiłem, że mnie tak wciągnęła, bo przecież nie lubię h''n''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.08.2008 o 23:43, Mac Cry napisał:

Wiesz, nawet chyba idiota, kupując CDA dla pałniaków, przejrzy pismo, albo nawet poczyta
co nie co. Jednak priorytetem jest dla nich pełniak, więc na nim skupią największą uwagę.
Pismo to dla nich dodatek ;) Żeby nie było, nie krytykuję takich ludzi.

Uwierz mi ;> znam takich co kupuja CDA dla pelniakow a pismo tylko przejrzą po obrazkach.
A pozniej cda laduje w kat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, nie bez powodu napisałem, że chociaż przeglądną. Zawsze gdy kupię nowe CDA i przyjdzie jakiś kolega, to weźnie i ogląda obrazki. Tylko dwóch czasami pożycza do poczytania w domu (jeden czyta tylko podpisy pod obrazkami, AR i NL, a drugi, sam nie wiem, coś o nowościach wspominał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, od dawna miałem chrapkę na Fable. Już miałem zamiar kupić ale jakoś wyszło że nie wziąłem. No i dobrze bo jestem strasznym materialistą czułbym się strasznie wiedząc że wydałem 20zł niepotrzebnie żeby pograć sobie miesiąc wcześniej. Niestety Gothica mam 3 oryginalne kopie, prawie sie załamałem :D Brawo CDA, tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:58, Mac Cry napisał:

Wierzę, nie bez powodu napisałem, że chociaż przeglądną. Zawsze gdy kupię nowe
CDA i przyjdzie jakiś kolega, to weźnie i ogląda obrazki. Tylko dwóch czasami pożycza
do poczytania w domu (jeden czyta tylko podpisy pod obrazkami, AR i NL, a drugi, sam
nie wiem, coś o nowościach wspominał).

Roznie bywa...
I bron boze, nie mam nic do takich ludzi ale po prostu chce takich naklonic do tego zeby sie z pismem blizej poznac :)
Bo naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 08:30, smuggler napisał:

Hej! Już 5.08.2008 w sprzedaży pojawi się najnowszy numer CDA, a w nim jak zawsze niemal

Byłem waszym wiernym czytelnikiem przez ponad 100 numerów.
Byłem, skończyłem niedawno.
Dziękuję za mile spędzone chwile

Dlaczego ?

Sprawa jest dość złożona, a właściwie multum malusich elementów.
Od czego tu zacząć ?

Może od enkiego .Dla mnie ten autor jest do kitu, jak widzę jego teksty to autentycznie zaczynam się wstydzić(głupio to przenieść na klawiaturę , i źle wygląda, ale naprawdę...)

Myśli że jest fajny, ale cóż . Nie jest, dla mnie jego teksty są przykre. Domyślam się że się nie zgodzę z resztą forum tutaj.

Czy potrafił bym zrobić Lepsze ? Nie twierdzę, choć mam trochę doświadczenia jako publicysta.Nieważne, mogę i gorzej pisać. Ale to nie strona typu gram czy gamescorner - ja tu płacę i wymagam.

Drugie - znaczne uszczuplenie funduszy - niestety to jest ten wiek kiedy trzeba być samodzielnym.Nie będę tu pisał że żyję w ubóstwie bo to by było nieprawdą , znam wiele przyjemności (dla ciała jak i dla ducha) które kosztują mniej. Lecz nie będę narzekał bo cena i tak jest ok w stosunku do jakości/objętości .

Trzecie - Gamewalker, i teksty ludzi obok niego, cóż to też mi się niezbyt podobają, zazwyczaj jeżeli jest to polityka ( dawno nie była, i dawno już tam nie zaglądałem) jest kochaj po nienawidź pisu, cóż pisiorem nie jestem ale to też mi zaczęło przeszkadzać....

Czwarte - o szumie związaną z postacią smg nie muszę pisać...

piąte - To co chcę znajduję w internecie,pismo nie zawsze odpowiada mi zawartością(jak już niektórzy wiedzą mam PC i PSP, a o tym ostatnim mało bo autorzy ciągle o DS nawijają).A jak mam ochotę coś poczytać na posiedzeniu to kupuję sobie jakąś dobrą książkę o grach. I w internecie aktualniej. Powiadacie że w prasie są "exclusivy" czy jak to się pisze -macie racje, ale najważniejsze informacje nie umkną, a nieraz i żadna(ktoś , jakiś fan , zeskanuje)

szóste - o poziomie AR nie będę się rozpisywał bo to czytelnicy go kreują, ale niezbyt mi się podoba

Siódme i ostatnie - delikatna (ledwo wyczuwalna) symbioza CDP z CDA , nie chodzi o inseider bowiem wiem że to reklama.

Wyszło że jestem antyfanem, ale zawiodę was.Nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 00:18, Magyk napisał:

> Hej! Już 5.08.2008 w sprzedaży pojawi się najnowszy numer CDA, a w nim jak zawsze
niemal
Byłem waszym wiernym czytelnikiem przez ponad 100 numerów.
Byłem, skończyłem niedawno.
Dziękuję za mile spędzone chwile

Dopiero nr 08/2008 byl moim pierwszym od 2 letnej przerwy:
swoje wrazenia z terazniejszego CDa opisalem tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=20360

Dnia 28.08.2008 o 00:18, Magyk napisał:

Dlaczego ?



1) Enkiego nie kojarze, nieznam wiec sie na jego temat nie wypowiadam.
2)Co do ceny to jednak nie jest to jakis znaczacy powod zeby narzekac - co masz za 15zl co tak cieszy i nie szkodzi zdrowiu ? ;) dlamnie akurat CDA jest najtansza "przyjemnoscia".
3)Mnie tam GW nie przeszkadza, wrecz przeciwnie lubie go czytac.
4)Wiadomo, "legendarny" Smg - Juz dawno przestalem zwracac na to uwgae, jako dojrzaly czytelnik.
5)trudno zeby w prasie bylo aktualniej niz w sieci, nie sadzisz? ;)
6) Zgadzam sie, poziom AR byl IMO kiedys wyzszy
7) Bez komentarza, nie jestem na topie jezeli chodzi o aktualne stosunki CDA z CDP.

Dnia 28.08.2008 o 00:18, Magyk napisał:

Wyszło że jestem antyfanem, ale zawiodę was.Nie jestem

Szczerze ? Lotto mi to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 00:28, MichalixPL napisał:

2)Co do ceny to jednak nie jest to jakis znaczacy powod zeby narzekac - co masz za 15zl co tak cieszy i nie >szkodzi zdrowiu ? ;) dlamnie akurat CDA jest najtansza "przyjemnoscia".

A dla mnie nie, chociażby piw...oranżada jest tańsza...

Dnia 28.08.2008 o 00:28, MichalixPL napisał:

4)Wiadomo, "legendarny" Smg - Juz dawno przestalem zwracac na to uwgae, jako dojrzaly
czytelnik.

A mnie to irytuje, typowy temat "zapchajdziura"

Dnia 28.08.2008 o 00:28, MichalixPL napisał:

5)trudno zeby w prasie bylo aktualniej niz w sieci, nie sadzisz? ;)

Zgadzam się, tyle że tradycyjna prasa ma coraz MNIEJ zalet

Dnia 28.08.2008 o 00:28, MichalixPL napisał:

6) Zgadzam sie, poziom AR byl IMO kiedys wyzszy

Nie tyle wyższy co nie udawali ludzie profesorów różnych i uczonych nt. skinologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:58, Zauri napisał:

grzeczniej, to ze jestes "tym" wielki smugglerem nie upowaznia cie do wypowiadania takich
slow :P


Kazdy dsotaje ode mnie dokladnie taska odpowiedz, na jaka sobie zasluzyl. Jesli nie podoba ci sie ma odpowiedz, zastanow sie nad SWOJA wypowiedzia, a nie oczekuj, ze ty mozesz innym sikac do kawy, a oni tobie nie... Oko za oko, prosze pana, a nawet dwoje oczu, bo ja zawsze oddaje dlug z odsetkami. :)

Dnia 27.08.2008 o 19:58, Zauri napisał:

aby nie bylo offtopu. cda i tak kupie bo po prostu lubie je czytac, wole wydac te 15zl
na pisemko niz jak inni w moim wieku na fajki, alkohol czy karte do telefonu :P



>>>No to gratuluje rozsadku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się