kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 18:34, Areoman54 napisał:

Gdyby dali Fable dwa miechy temu.....


... To wtedy CD-Projektowi nie sprzedała by się wersja w extra klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, udało się komuś z GF z serii 8 odpalić Red factiona z CDA, bo mi niestety pomimo ich patcha nie odpala.
Zatrzymuje się na intrze THQ i sie zawiesza, miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2008 o 17:47, smuggler napisał:

Teoria spiskowa zwarta i gotowa... to moze jeszcze wysnuj wniosek, ze Play wykradlo
nam z kompow plany pelniakow i specjalnie dali opcje na Fable, zeby nam zaszkodzic? No?
Tez fajnie brzmi? Ze co? Ze teorie spiskowe dotycza TYLKO CDA? A to przepraszam...

Swoja droga spisek ma miedzynarodowy zasieg, jak sie zdaje, bo zmiany na GU sa przeciez
efektem dzialan zagranicznych inwestorow - ani chybi platni agenci CDA. Moze ci, co wyrosli
z mlodziezowki?


A tak serio: pomiedz6y 15-dniowym trialelm po angielsku do samodzielnego sciagniecia/wypalenia,
a polska wersja na DVD jest na tyle subtelna roznica, ze po co w ogole byloby nam robic
jakies takie akcje, to nie pojme...


Wiesz, nie wiem jak to było w rzeczywistości i prawdę mówiąc nie chce wiedzieć. Natomiast wygląda, jakby ktoś komuś chciał nasikać do kawy. Mówię tu o całym płaczu, zgrzytaniu zębów, oraz wzywaniu Boga na daremne. Doszedłem do takiego wniosku po zagłębieniu się w treść tekstów na niektórych forach, któreś opanował wraz z armią straszliwych zastępów piekielnych... Przecież wiadomo, skąd całe szambo wypłynęło.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grzeczniej, to ze jestes "tym" wielki smugglerem nie upowaznia cie do wypowiadania takich slow :P

aby nie bylo offtopu. cda i tak kupie bo po prostu lubie je czytac, wole wydac te 15zl na pisemko niz jak inni w moim wieku na fajki, alkohol czy karte do telefonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:45, smuggler napisał:

<<<Czyli jak np. Diablo 2 trafi do takiej reedycji, czy Wiedzmim, czy NFS, to
nie warto dawac, bo to kiepskie gry, malo kosztuja. Nie to co Tetris 2008 - po 50 zl.
Oooo., to jest dobry pelniak, taki drogi! No daj spokoj...

Hehe, odrazu skojarzenie poszlo na list w obecnym jeszcze AR.

Dnia 27.08.2008 o 17:45, smuggler napisał:


(ot 1 wyjatek, loki) panowie, nawet
> KŚG bylo stac na cos lepszego.

>>>Przymusu kupowania CDA nie ma przeciez. Nie podobaja sie pelniaki? To kup
pismo ,gdzie twoim zdaniem sa lepsze i tyle. Po co marudzic...?

Ja dodam jeszcze, ze w moim subiektywnym odczuciu KGS po prostu upadalo w zatrwazajacym tempie, i by nie dotknac dna, by nie wyleciec z branzy, wladowano lwia czesc budzetu w licencje Two Worlds. Ale co z tego, skoro proceder ten wydaje sie byc jednorazowym, a poziom tekstow i tak najlepiej przemilczec? No wlasnie... ;)

Dnia 27.08.2008 o 17:45, smuggler napisał:

Wiem, wiem, licencje sa cholernie drogie itp. ale sposrod
> tak wielu gier na rynku na pewno daloby sie cos lepszego na cover wrzucic.
(np. Boilng
> Point, okropnie zbugowany ale i okreopnie wciagajacy czy chocby GUN) To sa gry,
ktore
> teraz kosztuja grosze (15,20zl)

>>>K******** MAC! 10000000x powtarzalismy ze CENA W SKLEPIE NIE PRZEKLADA SIE
NA CENE LICENCJI!!!
A ty nadal swoje... No litosci, to nawet moj kot to kuma po tylu powtorzeniach...

Czlowiek, nie Garfield. A raczej Garfield, nie czlowiek - swoje wie, cwane je, do tego jeszcze leni sie. No i kuma. ;]

Swoja droga, nigdzie sie jeszcze taki nie urodzil, coby kazdemu dogodzil. I na odwrot. Moim zdaniem, kazdy przed wytoczeniem dowolnych argumentow powinien obrac sobie za wstepna sciezke wlasnie to porzekadlo. Powtorzyc je ze 3-4 razy w myslach i dopiero potem sie zastanawiac, czy jest sens tak naprawde sie osmieszac. Ludu drogi, CDA to zbyt wielkie przedsiewziecie by spelniac kazda wasza zachcianke i ogolnie "robic wszystkim dobrze". Nie zyjecie w panstwie ograniczen (choc ograniczonym raczej tak...), macie wybor. Nie podoba sie, nie kupujesz - proste. Kupujac CDA czekasz tak naprawde na pelniaki i tylko nimi sie nasycasz? W takim razie nie znajdziesz nic lepszego, jak tanie serie - do wyboru, do koloru, a jak zapragniesz i tak ponarzekac mozesz. Na brzydkie pudelko, kiepska instrukcje, nieodpowiednio dobrana czcionke... Blah, Polacy. :P

A mua? Mua numer kupic. Co z tego, ze na wyciagniecie reki mam premierowke Fable z 5 cedekami? Co z tego, ze pozostale giery srednio trafiaja w moje gusta? Wazne, ze po ostatnim numerze i jego wewnetrznej zawartosci smak mi narosl do tego stopnia, ze nastepny nabede nawet bez zapowiedzi. Poza tym, moze, hmm, eee... No, zobaczy sie, BYNAJMNIEJ. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Fable. Może w końcu skończy się seria nie odpalanych pełniaków z CDA ;] Dobrze się rozpocznie rok szkolny. Raczej spróbuje ;] Dwa wcześniejsze pełniaki raczej nie interesią...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 18:57, darkwind21 napisał:

A przy okazji, udało się komuś z GF z serii 8 odpalić Red factiona z CDA, bo mi niestety
pomimo ich patcha nie odpala.
Zatrzymuje się na intrze THQ i sie zawiesza, miał ktoś taki problem?

Ja miałem taki problem , przeinstalowywałem grę lecz nic mi to nie dało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Cd-Action robi postępy . W zeszłym miesiącu jak dla mnie przegrali pełnymi wersjami z Clickiem , a teraz mnie szczerze mówiąc zaskoczyli . Choć nie przepadam za tego typu grami , mam wrażenie , że dal wielu graczy ta pełna wersja zamieszczona w październikowym numerze Cd-A jest wielkim hitem . Ciekawe czym zaskoczy nas Click! , który w poprzednim miesiącu według mnie dał najlepsze pełne wersje i pozytywnie się zmienił . Uważam , że w najbliższym czasie Cd - Action będzie rywalizował właśnie z Clickiem! i co najciekawsze Click! ma duże według mnie szanse na zdetronizowanie swojego '''' starszego brata '''' , oczywiście jeśli będzie kontynuował dawanie tak dobrych gier do swojego czasopisma , co niewątpliwie nie jest łatwe ... ale bądźmy dobrej nadziei , iż Cd - Action przybędzie poważny konkurent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:48, Mac Cry napisał:

Ludzie, nie piszcie, że mieliście kupic Fable, bo CDP się załamie ile to klientów stracili
(mnie w sumie też) :P

To zależy, bo niektórzy nie kupują CD Action tylko dla pełniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:54, Bartkula napisał:

> Ludzie, nie piszcie, że mieliście kupic Fable, bo CDP się załamie ile to klientów
stracili
> (mnie w sumie też) :P
To zależy, bo niektórzy nie kupują CD Action tylko dla pełniaków

Ja kupuję CD ACTION tylko ze względu na pełniaki. Albo jak jest jskiś tipsomaniak czy inny fajny dodatek. Ni chyba, że jeszcze jest recka mojej ulubionej gry. Jak chcę poczytać o grach to czytam za darmo w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:54, Bartkula napisał:

> Ludzie, nie piszcie, że mieliście kupic Fable, bo CDP się załamie ile to klientów
stracili
> (mnie w sumie też) :P
To zależy, bo niektórzy nie kupują CD Action tylko dla pełniaków

Ale chyba nie powiesz, że ktoś kupi sobie Fable, mimo że ma grę z CD-Action, bo ,,nie kupuje pisma dla pełniaków";PPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable? :D O jak super ^^ Tak sobie marzyłam przed premierą CDA 9/08: "ale by było fajnie gdyby Fable dali, ale to niemożliwe", ale jak widzę - nie ma rzeczy niemożliwych ^^ Miałam kupić tę grę z XKH, ale teraz już nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 21:38, Blackgoat napisał:

> > Ludzie, nie piszcie, że mieliście kupic Fable, bo CDP się załamie ile to klientów

> stracili
> > (mnie w sumie też) :P
> To zależy, bo niektórzy nie kupują CD Action tylko dla pełniaków
Ale chyba nie powiesz, że ktoś kupi sobie Fable, mimo że ma grę z CD-Action, bo ,,nie
kupuje pisma dla pełniaków";PPP.

Ale może być na odwrót, ma już grę ale mimo to kupi pismo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 21:38, Blackgoat napisał:

Ale chyba nie powiesz, że ktoś kupi sobie Fable, mimo że ma grę z CD-Action, bo ,,nie
kupuje pisma dla pełniaków";PPP.


Hmm,wiesz ja tam mam zamiar jednak se zakupić World Of Hitman pomimo że tylko BM nie mam a reszta była w CDA.A Fable dobra gra,tyle że mam już od roku EK,ale jednak to naprawdę niezła rzecz że CDA daje to jako pełniaka i teraz pytanie skoro giery mają dodawać coraz lepsze do grudnia to co będzie w nr XIII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się