kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Muahaha :D. Ja to mam fuksa. Kolejna gra która czekała na kupno i jak już była w taniej serii i miałem kasę to nie było jej w sklepie ( mowa rzecz jasna o Fable ). A to ci dopiero. ;) Teraz w CDA. Jak widać mam szczęście jeżeli chodzi o takie sprawy. Niemniej czekam na pełną zapowiedź nowego nr - a w Fable''a zagram z pewnością bo słyszałem że to kawał miodnego RPGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w Fable kiedyś z miłą chęcią zagram, ale jednak tytułem, który decyduje o zakupie jest CM:SF... choć podejrzewam, że na moim aktualnym kompie, to ani w 1, ani w drugie nie pogram.
Fable to tylko kilkanaście zł zaoszczędzone, za to CM to ponad 40zł :) - zakładając, że chciałbym na dziś dzień kupić oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu super! :D Kiedy gra trafiła do XK miałem ja kupić. Dawno temu już w nią grałem i z tego powodu zrezygnowałem. No ale teraz:D Znowu zagram w Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórzy albo udają, albo są idiotami.
Sorry, ale jeśli czytam narzekanie na danie takiej porządnej gry, jaką jest FABLE, to zastanawiam się nad sensem istnienia przeciętnego piszącego w tym topiku ;)
I co z tego, że jest w taniej serii. I co z tego, że sam ją posiadam w swojej kolekcji (kupiłem notabene zaledwie miesiąc temu). Co z tego, że sporo osób to ma. Ważne jest to, iż gra takiego wielkiego wydawcy i zarazem tak dobry tytuł będzie w CDA. Automatycznie wracają mi teraz wspomnienia związane ze słynną trójcą (Sudeki, Psi-Ops - te sprawy). Sudeki, mimo że wcale nie było grą rewelacyjną, zapisało mi się w pamięci jako jedna z nowych gier, jakie zaliczyłem z bananem na twarzy, jak jeszcze pocinałem w gry dodawane do CDA.
Dlatego nie lubię tu zaglądać w okresie zgadywania pełniaków, bo zlecą się takie bubki z podstawówki (no offence) i krzyczą, że nawet giera z najwyższej półki to nie to, co chcieli. A cholera idźcie sobie do sklepu i kupcie Crysisa (a jakby dali tego średniaka do CDA, to dopiero SMG miałby co robić, bo zaraz poleciałby lament, że za wysokie wymagania, bo oni mają jeszcze Celerony w 2008 roku) :P :P :P

"nie tego pełniaka się spodziewałem"
Ja też. Bo liczyłem na (i tu tytuł gry, w którą zagra dosłownie parę osób).

Mimo wszystko czekam na zawartość pisma, bo płytka mi ogólnie lata koło nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem właśnie zamiar kupić Fable, ale zabrakło w Empiku ;). Bardzo dobra gra, co z tego, że dużo ludzi ją ma? NIC. Jest wiele osób, które jeszcze nie miały okazji w zagrać w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć...kolejny raz Fable....

1 lipca zakupiłem sobie tą grę w serii Extra Klasyka. Dzień po zakupie dowiedziałem się, że Fable wygrałem w konkursie GRAM.TV...wkurzyłem się, nie ukrywam. A dziś dowiaduje się, że ta gra wyląduje w CD-Action...wniosek? Chyba lepiej przestać kupować gry lub starać się je wygrywać, bo zaraz wylądują one w tym piśmie...choć faktem jest, że pełniaki z CDA bardzo rzadko instaluje...ale gra z tym Zombie była dla mnie dobra.

Aha! Nie mówię, że Fable to syf...bo nim nie jest. Grę mimo, że ukończyłem to nadal w nią sobie pogrywam, bo tak bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a Mass Effect był już tak blisko... Niestety nie byłem zarejestrowany i w trakcie rejestracji uprzedzono mnie już 2 razy :/ Eh, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:50, rafekx 12 napisał:

OOO Fable to super gra pamietam jak kiedys w nią grałem^^[ale tylko chwile] teraz będzie
okazja aby na nowo w nia zagrać...
P.S-będzie 4 pełniak?


Nie. Fable był ostatnią pełną wersją tego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable, Gumboy, Shock Force? Taki zestaw może być. Być może w tego pierwszego zagram, w drugiego raczej też, natomiast ostatni... hm, jeśli chodzi o Combat Mission, to zdecydowanie jedynka, natomiast niekoniecznie by przypadł do gustu, bo to już raczej staroć :/.

A ja jeszcze skomentuję obecny numer CDA (tak, już poznałem, czemu Space Siege jest kiepski! :P). Pełniaków nie zainstalowałem, bo nie mam ochoty w nie grać, a poza tym trafiło mi się kilka dużo ciekawszych gier, w jakie mogę popykać, ale tekstowo jest naprawdę nieźle, miałem o czym poczytać - o dodatku do WoWa, DoW 2, nowym Prince of Persia, H.A.W.X. Z recenzji to poza spolszczeniami jedynie Space Siege mnie interesował, ale to rozczarowujący tytuł, więc można olać. Poza tym parę fajnych gierek w dziale Freeware, Movie Duels w Modulatorze, fotki z WWI2008, mega-kaszanka Limbo of the Lost... jest nieźle!

BTW - jeśli mowa o Limbo of the Lost, to w Modulatorze Greg mógłby napisać o Knights of the Force - modzie, który jest Star Warsowym odpowiednikiem LotL ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym Fable narobiliście mi apetytu ;] , dobrze, że w końcu będę mógł zagrać. Do tej pory jakoś nie miałem okazji, a gra ponoć bardzo dobra i innowacyjna. Co do Gumboy''a i Shock Force''a, pierwszy odpada, nie moja liga. SF raczej też się nie podejmę, wolę RTSy od realistycznych strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeeee spodziewalem sie czegos, lepszego ? ostatnio cda jak sie chwali tymi swoimi super pelniakami, to sa to gry z najnizszych reedycji :P (ot 1 wyjatek, loki) panowie, nawet KŚG bylo stac na cos lepszego. Wiem, wiem, licencje sa cholernie drogie itp. ale sposrod tak wielu gier na rynku na pewno daloby sie cos lepszego na cover wrzucic. (np. Boilng Point, okropnie zbugowany ale i okreopnie wciagajacy czy chocby GUN) To sa gry, ktore teraz kosztuja grosze (15,20zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:02, Zauri napisał:

łeeee spodziewalem sie czegos, lepszego ?

Zawitaj do najbliższego MM lub Empiku etc ...
>ostatnio cda jak sie chwali tymi swoimi super

Dnia 27.08.2008 o 17:02, Zauri napisał:

pelniakami, to sa to gry z najnizszych reedycji :P (ot 1 wyjatek, loki) panowie, nawet
KŚG bylo stac na cos lepszego. Wiem, wiem, licencje sa cholernie drogie itp. ale sposrod
tak wielu gier na rynku na pewno daloby sie cos lepszego na cover wrzucic. (np. Boilng
Point, okropnie zbugowany ale i okreopnie wciagajacy czy chocby GUN) To sa gry, ktore
teraz kosztuja grosze (15,20zl)

Koszt licencji na daną grę a cena w sklepie to dwie zupełnie różne koszta ... zresztą nie mające nic wspólnego ze sobą -,-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się