kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 21:06, Arclight napisał:

Teoretycznie dodatki można pobrać z Trainz Download Station, ale do tego trzeba mieć
CD-KEY unikatowy (tj. do założenia konta).


Ale z kluczem nie ma zadnego problemu. W CDA jest przeciez informacja z kad mozna pobrac unikalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:17, Wojman napisał:

Ale z kluczem nie ma zadnego problemu. W CDA jest przeciez informacja z kad mozna pobrac
unikalny.


Ja akurat grę kupiłem za kupon z EK Wiedźmina, nie wiedziałem jak rozwiązali problem z CD-Keyem w CDA ;)

Jeśli można pobrać unikatowy to nie ma problemu, tyle, że trzeba mieć duuużo cierpliwości w przeszukiwaniu DS w poszukiwaniu fajnych dodatków. Nie wiem prawdę mówiąc nawet, czy coś wyszło dla TC. Ja siedzę w temacie Train Simulatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:43, Wojman napisał:

A wiesz to bardzo zabwane sie robi. Bo jak w CDA sa fajne pelne wersje gier oraz teksty
na zasadzie wylacznosci albo pierwszenstwa to sa narzekania na to CDA, ze sie ciagle
chwala, ze pierwsi. Ale jak taki Play ma czyszczenie magazynow (czyli zadnej pelnej wersji,
dodaja jakis stary numer) i tekst na wylacznosc i sie tym chwala to jest wtedy, ze nie
stawiaja na pelniaki tylko na dobre teksty i jakos narzekania nie ma. :)


Ech, Wojman, ty i te twoje trzeźwe spojrzenia na sprawę... :D Działa to też dokładnie w drugą stronę, na PLAYa też narzekają, zabawne że o tym nie wspominasz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do TRS 2006 jest więcej dodatków, nawet te z TRS 2004 działają - jak już zaznaczyłem, nie próbowałem instalować nic do Classics, być może też działają, w końcu Classics to chyba nic innego jak 2006 z nowymi trasami.

Auran wydał już TRS 2009, ale CDP coś nie kwapi się z wydaniem tej gry u nas. W sumie może to i dobrze, na forach grzmi, że gra jest niedopracowana, a po drugie nie zapomnę CDP tego, że jako posiadacz premierowej edycji nie doczekałem się na SP1 do TRS2006 - a wersja wydana w Extra Klasyce ów SP1 miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 16:25, HunterO7 napisał:

Ciekawe po co Sebat1 prosi o recke gry kosztujacej 130zł ?

Po pierwsze, po to żeby grę zakupić. Po drugie, żeby zaspokoić ciekawość. No i po trzecie, zakupić nowe CDA. W tej właśnie kolejności. Proste ? Proste.

@Lukasz924

Dnia 19.02.2009 o 16:25, HunterO7 napisał:

a co ja Cie w dowodzie mam??

No pewnie, nie wiedziałeś ? xD

BTW. Po wnikliwym przejrzeniu nowego numeru uważam, że jednak opłacało się kupić, ale numer i tak jest nie najlepszy jako całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 00:43, Sebat1 napisał:

BTW. Po wnikliwym przejrzeniu nowego numeru uważam, że jednak opłacało się kupić, ale
numer i tak jest nie najlepszy jako całokształt.


Kiedy ukazują się takie numery trzeba je kupować dla samych tekstów, ale nie jako recenzji danej gry a po prostu recenzji. I czytać dla przyjemności jak książkę. Przynajmniej ja mam takie podejście a fakt faktem, że same teksty to jeden z elementów dla, których kupuję CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:18, Davw napisał:

Kiedy ukazują się takie numery trzeba je kupować dla samych tekstów, ale nie jako recenzji
danej gry a po prostu recenzji. I czytać dla przyjemności jak książkę. Przynajmniej ja
mam takie podejście a fakt faktem, że same teksty to jeden z elementów dla, których kupuję
CDA.

Trzeba ? Każdy kupuje CDA z innych względów, powodów. Ty kupujesz dla tekstów. Ktoś inny kupi dla pełniaków bo go teksty nie interesują. Jeszcze inny kupi dla jednej recenzji/zapowiedzi. Nie każdy kupuje CDA co miesiąc ^^ Ja kupuję co miesiąc i czytam praktycznie wszystko, ale szanuję też powody dla których kupują go inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

All dał popis w zapowiedzi Majesty 2 - "Po drugie zaś, po skończonej misji będzie można(o ile mnie pamięć nie myli, podobnie jak w "jedynce")wybrać jednego z nich o przenieść do kolejnej". Chodzi tu o bohaterów i wszystko fajnie, ale taka opcja była w kampanii HoMaM a nie Majesty. Czego jak czego, ale po tak doświadczonym writerze spodziewałem się pewnego zdania, a nie "o ile mnie pamięć nie myli"... Bo myli, i to okropnie. A na dobra pamięc jak wiadomo dobre są albo orzechy z miodem, albo nahajka nad rzycią...:)
PS - wiem, czepiam się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:34, kolektor napisał:

Trzeba ? Każdy kupuje CDA z innych względów, powodów. Ty kupujesz dla tekstów. Ktoś inny
kupi dla pełniaków bo go teksty nie interesują. Jeszcze inny kupi dla jednej recenzji/zapowiedzi.
Nie każdy kupuje CDA co miesiąc ^^ Ja kupuję co miesiąc i czytam praktycznie wszystko,
ale szanuję też powody dla których kupują go inni


Słowo trzeba pogrubiłeś ty a ja w cale nie miałem na celu tak wyraźne zaznaczenie tego wyrazu. Nie trzeba, ale można. Mówię tylko jak się najlepiej bierze pod uwagę numer kiedy mamy do czynienia np. ze słabymi tytułami w numerze itp. Chyba się rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:30, Wojman napisał:

Jak nie masz kasy to idz do pracy.

Buhahaha świetne stwierdzenie Wojman. Nic tylko pogratulować. Tylko, że młodzież przeważnie pół dnia siedzi w szkole. Kiedy praca? Co, chciałbyś po szkole iść do pracy? Ty jak się uczyłeś to Ci kazali pracować?

Dnia 19.02.2009 o 12:30, Wojman napisał:

Mnie jakos stac na to, zeby sobie CDA kupic.

No bo Ty pracujesz. A ten czas, który Ty spędzasz w pracy Sebat i wielu tu innych spędza w szkole. Ty jak zarobisz nawet ten 1000 mieszkając z rodzicami to nie robi Ci 15 zł różnicy. Osoby, które dorabiają sobie w weekendy mają tej kasy mniej. Ci, którzy dostają kieszonkowe od rodziców - jeszcze mniej. Prawdę mówiąc... ja jak kupuję coś powyżej dychy to się parę razy zastanawiam bo na kasie, krótko mówiąc - nie śpię.

Dnia 19.02.2009 o 12:30, Wojman napisał:

glupi jestem, bo codziennie te 8 godzin siedze i jakims archiwum sie zajmuje, a w tym
czasie moglbym przeciez pogra.

Owszem. Mógłbyś. Nikt Ci nie broni. Ale nie myśl, że jak ktoś nie pracuje (zresztą, skąd wiesz, że Sebat nie pracuje?) to od razu siedzi i się leni. Bo tak nie jest.

Dnia 19.02.2009 o 12:30, Wojman napisał:

Jest
tylko znalezc sie nie chce.

Ponowię pytanie - Ty jak się uczyłeś to rodzice wyganiali Cię do pracy? Owszem, wielu kieszonkowe dostaje, jednak nie jest ono przeważnie duże (nie liczę tych, co dostają nową konsolę z kaprysu). A przynajmniej na tyle duże, by lekką ręką wydawać.

A co do nowego CDA... średnio mi się widzi. Football Manager Live wydaje się interesujące, aczkolwiek płacenie za abonament to nie dla mnie. No i kaszanka zone to już nie ten sam dział co kiedyś. Gra jest opisana w średni sposób. Zupełnie niezabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

Buhahaha świetne stwierdzenie Wojman. Nic tylko pogratulować.


Tak, niektorzy politycy mowia otwarcie, ze praca uwlacza ludzkiej godnosci.

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

Tylko, że młodzież przeważnie
pół dnia siedzi w szkole. Kiedy praca? Co, chciałbyś po szkole iść do pracy?


W USA jakos nastolatkowie bez problemu lacza obowiazki szkolne z praca. Rozwoza gazety, pracuja w McDonalds albo czyszcza samochody. W Polsce te zajecia uwlaczaja godnosci jak to mowia niektorzy politycy.

>Ty jak się

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

uczyłeś to Ci kazali pracować?


Kazac mi nie kazano, ale jak chcialem miec kase to pracowalem. A to zbieralem makulature, a to sasiadom umylem samochody albo zrobilem zakupy. I jakos problemow z kasa nie mialem.

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

No bo Ty pracujesz.


No toz przeciez mowie, ze jak chce miec sie kase to najlepiej jest isc do pracy.

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

A ten czas, który Ty spędzasz w pracy Sebat i wielu tu innych spędza
w szkole. Ty jak zarobisz nawet ten 1000 mieszkając z rodzicami to nie robi Ci 15 zł
różnicy.


Przepraszam, a skad wiesz czy 15 PLN robi mi jakas roznice czy nie?

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

Osoby, które dorabiają sobie w weekendy mają tej kasy mniej. Ci, którzy dostają
kieszonkowe od rodziców - jeszcze mniej.


No i co z tego, ze zarabiaja mniej? Ja nie pije, nie pale, nie cpam to jakos bez problemu co miesiac te 15 PLN mam na CDA.

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

Ponowię pytanie - Ty jak się uczyłeś to rodzice wyganiali Cię do pracy?


Odpowiedzialem na to pare akapitow wyzej, nie widze potrzeby sie powtarzac.

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

Owszem, wielu
kieszonkowe dostaje, jednak nie jest ono przeważnie duże (nie liczę tych, co dostają
nową konsolę z kaprysu). A przynajmniej na tyle duże, by lekką ręką wydawać.


Jak maja za male kieszkonkowe to niech... ...pojda do pracy to beda mieli wiecej kasy. Ale tak wiem, to uwlacza ludzkiej godnosci jak mowia niektorzy politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:53, Wojman napisał:

W USA jakos nastolatkowie bez problemu lacza obowiazki szkolne z praca. Rozwoza gazety,
pracuja w McDonalds albo czyszcza samochody. W Polsce te zajecia uwlaczaja godnosci jak
to mowia niektorzy politycy.

Zauważmy też że w USA jest całkiem inny system nauczania. Nie zadają prac domowych, nie masz sprawdzianów - tylko testy na zaliczenie semestru. U mnie w liceum z dnia na dzień zadają masę pisemnych prac domowych, do tego trzeba się uczyć bo sprawdziany, kartkówki, etc. Chyba musiałbym być jakimś botem żeby do tego jeszcze pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, do czego to doszło, żeby moderator offtpic robił xD No ale masz rację, nie wyobrażam sobie chodzic teraz do pracy (nie licząc wakacji), do tego w szkole średniej. Człowiek nie wyrobiłby fizycznie i psychicznie. I się dziwią, że Polacy Amerykanów naśladują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:45, kolektor napisał:

Zauważmy też że w USA jest całkiem inny system nauczania.


A tu sie akurat zgadzam.

>Nie zadają prac domowych

A tu juz kompletna bzdura. Zadania domowe sa. Wiecej czesco lekcje wygladaja tak, ze nauczyciel mowi, ze bedzie omawiany taki i taki temat. Po czym na nastepnych zajeciach kogos sobie wybiera, kto bedzie dany temat referowal. A przygotowac go musza wszyscy, bo nie wiadomo na kogo padnie referowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 14:30, mała16 napisał:

/.../ A ten czas, który Ty spędzasz w pracy Sebat i wielu tu innych spędza w szkole. /.../

No nie ! A tu znowu dyskusja toczy się na mój temat. Normalnie napisałbym, że staje się to już nudne, ale akurat w Twoim wykonaniu wygląda to niezwykle interesująco. ;]

Co do CDA to o ile dobrze pamiętam kolejny numer będzie urodzinowy i mam nadzieję, że redakcja popisze się w nim nie tylko dobrym tixomaniakiem, ale też naprawdę porządnymi pełnymi wersjami. Ale jak to mówią - nadzieja matką głupich. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:57, Vernio napisał:

Czy artykuł o RE5 jest pisany na podstawie bety na konsole czy na PC?

Zdecydowanie PC. Konsolowych bet raczej nie opisują (chyba, że są naprawdę spore nadzieje na wersje PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:44, rafekx 12 napisał:

CZy wy też macie problem z najnowszą grą z cover CDA Broken Sword??Chodzi o err. z czarnymi
postaciami,na forum CDA zuważyłem że 90 % użytkowników też go ma...


Tia, ciągle jakieś problemy. Np. mi się wiesza i reset... cholerne ta wersja zbugowana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się