kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 17:44, rafekx 12 napisał:

CZy wy też macie problem z najnowszą grą z cover CDA Broken Sword??


A nie masz przypadkiem karty graficznej ze stajni ATI? Bo z tego co gdzieś czytałem Broken Sword IV często nie działał na nich poprawnie. Niestety nie wiem czy ostatecznie ukazał się jakiś patch, który pozwalał uniknąć problemów i cieszyć się grą. Ja mam kartę Nvidii i żadnych przykrych niespodzianek nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:21, Piciambeer napisał:

> Czy artykuł o RE5 jest pisany na podstawie bety na konsole czy na PC?
Zdecydowanie PC. Konsolowych bet raczej nie opisują (chyba, że są naprawdę spore nadzieje
na wersje PC).


Chciałem się upewnić,bo przecież RE 5 nadal nie jest oficjalnie zapowiedziane na PC choć każdy wie że na nie będzie. i najpierw koleś z CDP teraz ta beta więc już na 100% być. I może nie będzie wielkiego opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:44, rafekx 12 napisał:

CZy wy też macie problem z najnowszą grą z cover CDA Broken Sword??Chodzi o err. z czarnymi
postaciami,na forum CDA zuważyłem że 90 % użytkowników też go ma...


Jak zwykle narzekac jest latwo, a poszukac rozwiazania sie nie chce. Choc jest ono pod reka...

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=714&p=2301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 09:05, Anim napisał:

Testy sprzętowe pychota :)

Mnie szczególnie zainteresowały testy nowych myszek i klawiatur. Szczerze mówiąc poważnie rozważam zakup Razer Arctosy, bo klawiaturka Razera w takiej cenie często się nie trafia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 23:36, Mac Cry napisał:

W swoim czasie robili zpowiedzi GTA IV na podstawie bet lub informacji z konsol, bo PC
nie było jeszcze zapowiedziane...

No bo to Wielka Gra przez naprawdę wielkie W - należy do tych wyjątków, o których wspomniałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 23:56, Wojman napisał:

Jak zwykle narzekac jest latwo, a poszukac rozwiazania sie nie chce. Choc jest ono pod
reka...

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=714&p=2301


Czy myślisz że jestem takim leniem i nie poszukałem rozwiązania? Oczywiście,zrobiłem tak jak jest napisane w pomocy tech. gramu,nic to nie dało,na forum CDA ten sposób też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 11:06, kolektor napisał:

Mnie szczególnie zainteresowały testy nowych myszek i klawiatur. Szczerze mówiąc poważnie
rozważam zakup Razer Arctosy, bo klawiaturka Razera w takiej cenie często się nie trafia


Jeżeli nie potrzebujesz podświetlenia a podłączenie słuchawek do kompa Ci wystarcza i nie musisz mieć huba w klawiaturze, to polecam. Tylko zwróć uwagę są Arctosy ze srebrnymi literami i takie z czarnymi - fajny bajer, ale jak nie działasz bezwzrokowo, lepiej weź srebrną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę. Bo wiem, że redakcja nie prowadzi sprzedaży numerów archiwalnych. Byłem zapytać w Kolporterze czy sprowadzają poprzednie numery pism - nie sprowadzają. Ale sprzedawyczni powiedziała, żebym uderzał w tej sprawie do wydawnictwa. Patrzyłem na tej stronie Bauera, ale jakoś nie kumam, gdzie miałbym się zwrócić... Mógłby ktoś jakoś pomóc, może ktoś już coś takiego załatwiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo broken sword 4. Nie wiem czy sie dopiero obudziłem, gierkę posiadam w oryginale ale tak sie zlozylo ze ostatnio ponownie sobie przeszedlem. Ogolnie polecam, jest wiele narzekan ale dla mnie to wciaz stary dobry broken sword, mimo ze nie obrazilbym sie za kontynuacje (chociaz ostatnio przeszedlem nawet wersje fanowska, 2.5) Ogolnie gdybym nie mial nowego brokena, to smialo bym bral bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:56, Azreix napisał:

Mam taką sprawę. Bo wiem, że redakcja nie prowadzi sprzedaży numerów archiwalnych. Byłem
zapytać w Kolporterze czy sprowadzają poprzednie numery pism - nie sprowadzają. Ale
sprzedawyczni powiedziała, żebym uderzał w tej sprawie do wydawnictwa. Patrzyłem na tej
stronie Bauera, ale jakoś nie kumam, gdzie miałbym się zwrócić... Mógłby ktoś jakoś pomóc,
może ktoś już coś takiego załatwiał?


No, a allegro? Kiedyś pamiętam, dało się kupić po cenie 1zł za numer. Obecnie nie wiem, ale może warto popatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:26, tomoliop napisał:

No, a allegro? Kiedyś pamiętam, dało się kupić po cenie 1zł za numer. Obecnie nie wiem,
ale może warto popatrzeć?

Rzadko kiedy dają z płytkami, jeśli dobrze pamiętam :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:29, Piciambeer napisał:

A pudełkowa wersja takich problemów jak te powyżej wciąż wymieniane nie miała?

Tzn problemem były czasem dziwne zawieszki gry typu postać nagle utknęła w miejscu i trzeba było wczytywać. Albo jakaś akcja zawieszała na chwile ekwipunek. Ogólnie jednak zanikania postaci nie stwierdziłem.

Ogólnie jednak głupi pomysł CDP był z dodaniem broken sworda 3 do premierówki najnowszej części. Zaowocowało to kolejną nierozpakowaną grą na mojej półce (jako że sleeping dragona sobie dawno temu zdążyłem kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się