kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

No jasne, zgadza się. Aż takiej rozbieżności być nie powinno. Ale 1-2 góra 3 oceny jak najbardziej może i to sprawa tylko i wyłącznie autora (oczywiście jeśli przedstawi sensowne argumenty).
@Lord-Tyrranoos
- ja nawet nie mówię o felietonach. Mówię o zapowiedziach, recenzjach etc. Luźny sposób ich pisania. Bardzo mi odpowiada, mogę się w przyjemny sposób dowiedzieć na czym gra polega, co w niej fajnego etc. Czytając np. KŚG czuję się jakbym jakiś podręcznik albo coś w tym stylu czytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:24, Mac Cry napisał:

Zgadzam się z tobą, recenzent daje ocenę jaka mu pasuje, ale w granicach rozsądku. Mi
się strasznie nie podoba Oblivion, ale nie dałbym mu 5/10 czy nawet do kaszanki wrzucił
(gdybym np. w CDA pracował). Gra mi się nie podoba, ale widzę, że ma w sobie to coś,
że zyskuje rzesze fanów. Dlatego wyciągnąłbym te 7/10 czy nawet 8 mino iż gra mnie zanudza
na śmierc (dobra, z tym 8 to przesadziłem). Ale nie ma co się wykłucac, że gra dostała
7, a powinna dostac 8, czy odwrotnie.


Dlatego w CDA redaktorzy recenzują te gry, które lubią :) Bo jeśli Smuggler miałby napisać recenzję Football Managera albo EGM zrecenzować Simsy, to powystawiali by właśnie takie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego ;)) Ty wolisz luźne teksty, ja wolę zwięźle i na temat. Każdy z nas ma przyzwyczajenia i sentymenty (nie wiem od ilu lat/miesięcy kupujesz CDA, ja kupuję KŚG od 2002 a Click''a od 2003 ;))).
PS Chciałbym zobaczyć Czarnego Iwana recenzującego FPSy albo survival-horrory ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym CDA bardzo spodobała mi się zapowiedź SINGULARITY, jeśli twórcy niczego nie spieprzą to murowana bardzo dobra produkcja. A do tego fajnie się to czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:24, Mac Cry napisał:

Dlaczego do jasnej ciasnej w sklepach internetowych (vide gram.pl, wirtus) w opisach
FEAR 2 jest informacja, iż gra dostała w CDA 9/10? Imo trochę przeginają robic z 8+ 9...


A gdzie Ty widzisz żeby na wirtusie było napisane że F.E.A.R. 2 dostał 9 w CDA? :) Bo ja jakoś tego nie widzę. Owszem jest tam podana ocena 9/10, ale przecież wyraźnie jest zaznaczone iż tyle dostałą część pierwsza. Zresztą sam przeczytaj sobie ten fragment ;)
"Dość powiedzieć, że F.E.A.R. Otrzymał rekomendację pisma CD-Action (ocena 9/10)" Jak dla mnie wszystko się tutaj zgadza.
Jak jest na gramie to już nie wiem, nie zaglądam do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To uwierz. Jaka marka napędu?
LG GSA <cyferki>
Skoro płyta odpala się w nieskończoność a jedynie napęd pracuje i po chwili sie zawiesza, to chyba wina płyty, skoro inne działają bez zarzutu. Nie trzeba być informatykiem żeby dojść do takiego wniosku, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:43, ony Dzekson napisał:

LG GSA <cyferki>


I to wszystko wyjasnia. Napedy LG maja to do siebie, ze po prostu okreslonych plyt nie czytaja bo nie. Nie jest to wina plytek CDA tylko napedow tej firmy. Moja rada - kup naped DVD jakiejs porzadnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się wypowiedzi Henryka Tura, który niegdyś był redaktorem w Engarde i też się pluł o to, że teksty w dzisiejszych pismach komputerowych i konsolowych są pisane luźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa :) Po prostu nie przeczytałem, a spojrzałem na to info. Nigdy chyba się nie nauczę, żeby wszystko dokładnie czytac. Jeszcze raz przepraszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:46, Wojman napisał:

I to wszystko wyjasnia. Napedy LG maja to do siebie, ze po prostu okreslonych plyt nie
czytaja bo nie. Nie jest to wina plytek CDA tylko napedow tej firmy. Moja rada - kup
naped DVD jakiejs porzadnej firmy.

Nie mam zamiaru kupować nowego napędu specjalnie, żeby odpalić na nim koło 2 czy 3 płyty. CDA już nie kupuje, bo nie mam praktycznie w ogole ostatnio czasu na granie totez te podroz do wnetrza ziemii czy tez runaway 2 sobie po prostu odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak probuje sie polaczyc z Rush for Berlin zeby pograc przez neta to robie konto loguje sie ale nie pokazuje mi zadnych serwerow wie ktos dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 01:26, rafal144 napisał:

Jak probuje sie polaczyc z Rush for Berlin zeby pograc przez neta to robie konto loguje
sie ale nie pokazuje mi zadnych serwerow wie ktos dlaczego??

Może nikt nie gra po sieci w grę?? Czasem tak może być niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem cie poznać. Spodobały mi się twoje odpisy na listy w action redaction :D.
Ze śmiechu to czasem spadałem z krzesła :D. Razem z Jedi gnębiliście tych piratów.

...ale tego tekstu nie zapomnę kiedy odpisałeś takiemu jednemu rozwrzeszczanemu - maximus, patafianus.
Z bratem tak się uśmialiśmy, że nam aż gardła wyschły - hahahaha ! Pamiętasz może jaki to był numer ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, tak jak myślałem - Wojman uprzedził moją odpowiedź. Miałem dwa DVD tej firmy, obydwa dość szybko padły (sprzęt za 200 zł po pół roku ma dość? Coś tu nie tak z tą firmą, co nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 11:47, Ł Y D A napisał:

> wie ktos dlaczego??
Wylacz firewall. W ET mialem ten sam problem, po wylaczeniu zapory zniknal.

Ja nawet tego nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 11:57, rafal144 napisał:

> Wylacz firewall. W ET mialem ten sam problem, po wylaczeniu zapory zniknal.
Ja nawet tego nie mam :D

Firewall jest częścią systemu XP (od SP1 z tego co pamiętam) i nowszych. Firewalla się nie wyłącza (no chyba, że chcesz zostać zombi). Poproś kogoś kto się na tym zna aby Ci go dokonfigurował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się