kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 10:10, Lukasz924 napisał:

nie lepiej gazete kupic, a nie prosic o spoilery

Taki mądry jesteś to mi za sponsoruj. No to kiedy mam się spodziewać tych 15 złotych ?

@Doktor14
Wielkie dzięki, te recenzja zapowiada się bardzo interesująco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 11:50, Sebat1 napisał:

Taki mądry jesteś to mi za sponsoruj. No to kiedy mam się spodziewać tych 15 złotych
?


Jak nie masz kasy to idz do pracy. Mnie jakos stac na to, zeby sobie CDA kupic. Ja wiem glupi jestem, bo codziennie te 8 godzin siedze i jakims archiwum sie zajmuje, a w tym czasie moglbym przeciez pogra. I tylko mi nie mow, ze roboty nie ma, bo kryzys etc. Jest tylko znalezc sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:30, Wojman napisał:

> Taki mądry jesteś to mi za sponsoruj. No to kiedy mam się spodziewać tych 15 złotych

> ?

Jak nie masz kasy to idz do pracy. Mnie jakos stac na to, zeby sobie CDA kupic. Ja wiem
glupi jestem, bo codziennie te 8 godzin siedze i jakims archiwum sie zajmuje, a w tym
czasie moglbym przeciez pogra. I tylko mi nie mow, ze roboty nie ma, bo kryzys etc. Jest
tylko znalezc sie nie chce.

robota jest tylko trzeba chcieć pracować, nie którym się nie chce to lamentują, że cd-action za drogie.
A co do same cd-action to muszę się przyznać, że ostatnie 3 numery przespałem, zapomniałem po prostu za dużo rzeczy na głowie, na szczęście kumpel zbiera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zarobić 15 zł, wystarczy iść na niecałe 2h na budowę... ;) Jak widać, w obecnych czasach dla moich rówieśników ( 16-17 lat ) jest to nieziemski problem, poprzenosić parę pustaków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to troche głupie pytanie, ale jak otworzyć ekwipunek w Broken Sword 4? Bo ni cholery takiej opcji nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:45, Drake100 napisał:

cd-action to muszę się przyznać, że ostatnie 3 numery przespałem, zapomniałem
po prostu za dużo rzeczy na głowie, na szczęście kumpel zbiera :).

Witam w klubie dla których cda to tygodnik:) Mam wrażenie, że CDA wychodzi coraz częściej. Jak tak dalej pójdzie to CDA zostanie dziennikiem. Muszę dorwać tego cosia który mi tak czas zabiera i mocno oraz dobitnie przekonać aby się odemnie odczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 12:30, Wojman napisał:

/.../


No przecież pracuje... -_- Jak ja uwielbiam, jak ktoś pisze na tematy o których w ogóle nic nie wie... tylko pogratulować. Poza tym po co ten offtop z twojej strony. Brawo.

----------
Z racji tego, że przechodziłem w okolicach kiosku, kupiłem sobie nowe CDA i kioskarka chciała mnie okantować z pięciu złotych (ma się to szczęście ^^). Z dwóch dyszek wydała mi 1 grasz, to byłem zmuszony upomnieć się o swoje. Oby w przyszłości jak najmniej takich sytuacji, bo jakby w danej chwili gdzieś się spieszył, to kto wie jak by się to potoczyło.
PS. @Lukasz924 no to czekam na ten zwrot kosztów. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:56, Lukasz924 napisał:

a co ja Cie w dowodzie mam??

po za tym mam 17 lat, ucze sie i jakos kase mam na CDA


A nie przyszło Ci do głowy że Sebat1 ma 1000 innych i lepszych (zwłaszcza w dobie wszechobecnego internetu kiedy to recenzje można sobie również tam przeczytać) sposobów na wydanie 15zł? Dla recenzji jednej gry raczej nie opłaca się takiej kasy wykładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu te Broken sword.
Gram sobie aż tu nagle zawiecha. Tak się dzieje przy wczytywaniu lokacji czy przed jakąś wstawką filmową, bądź rozmową. Ma ktoś tak? Bo kompletnie nie wiem co się dzieje, a jak się tak zawiesi to już nic nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:09, Lukasz924 napisał:

przeciez w internecie sa recenzje i oceny sa podobne to dych co w CDA.

W tym momencie zaprzeczasz sam sobie i swoim wcześniejszym postom ;) Myśl nad tym co piszesz.

Dnia 19.02.2009 o 14:09, Lukasz924 napisał:

po za tym mam 17 lat, ucze sie i jakos kase mam na CDA

No widzisz, widocznie tobie w życiu nigdy niczego nie brakowało i nawet nie myślisz że mogło być inaczej. A skąd masz tą kasę ? Idę o zakład że od rodziców. Niektórzy takich warunków nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:36, logray napisał:

Witam w klubie dla których cda to tygodnik:) Mam wrażenie, że CDA wychodzi coraz częściej.
Jak tak dalej pójdzie to CDA zostanie dziennikiem. Muszę dorwać tego cosia który mi tak
czas zabiera i mocno oraz dobitnie przekonać aby się odemnie odczepił.

Może dlatego, że odstępy między kolejnymi numerami są coraz mniejsze :D Pewnie numer na grudzien ukaże się 1 listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 15:04, kolektor napisał:

No widzisz, widocznie tobie w życiu nigdy niczego nie brakowało i nawet nie myślisz że
mogło być inaczej. A skąd masz tą kasę ? Idę o zakład że od rodziców.

Uwielbiam tego typu argumenty. Ja jakoś nigdy nie trułem, że "A w mtv to na urodziny dzieciaki dostają luksusowe samochody!!1" Jakbym chciał taki samochód dostac to:
a) starał bym się na niego zarobic
b) nie truł bym rodzicom zeby mi kupili
c) nie truł bym na forum zeby mi ktos kupił
>Niektórzy takich warunków nie mają
Ciekawe po co Sebat1 prosi o recke gry kosztujacej 130zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 15:04, kolektor napisał:

No widzisz, widocznie tobie w życiu nigdy niczego nie brakowało i nawet nie myślisz że
mogło być inaczej. A skąd masz tą kasę ? Idę o zakład że od rodziców. Niektórzy takich
warunków nie mają



a wlasnie ze nie mam tak ze mam wszystko. jesli chce sobie cos kupic to sam musze z kasa kombinowac. Jedynie jak zbieram na cos drozszego to mi cos rodzice doloza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem jeżeli wyślę do GW screeny to podajcie sam nick, bo mimo tego, że pojawiły się w Action Mag''u to raczej wolałem się pochwalić samym nickiem. A też fakt, że to był mój błąd podpisując się Imię "nick" Nazwisko.
Ps. i do tego źle nazwisko napisane ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w ten symulator kolei, czy tylko ja się napaliłem?

Skąd można sobie sciągnąć dodatkowe mapy? Strona producenta czy CDP? I w ogóle się da? Bo te co są, są z lekka słabe, przejechać jedną stację. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dodatki można pobrać z Trainz Download Station, ale do tego trzeba mieć CD-KEY unikatowy (tj. do założenia konta). Poza tym bez tzw. "biletu" (który zazwyczaj jest dodawany przez Auran do premierowych wydań gry) można pobrać tylko 100 MB danych dziennie, są to przede wszystkim dodatki zrobione przez fanów - ich jakość jest średnia. Jest parę stron "traktujących" o Trainz - w dodatku mają sporą bazę polskich dodatków typu lokomotywy, wagony, trasy - ale najczęściej działają pod Trainz Railroad Simulator 2004 i 2006, Classics zainstalowałem ale nie próbowałem nic pobierać, gra mnie odepchnęła prawdę mówiąc - taki odgrzewany kotlet, powinni ją dać jako darmowe rozszerzenie do TRS 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się