kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2009 o 12:01, smuggler napisał:

Nie kazda AKTUALNIE najszybsza karta od razu musi miec 10/10. Mowilem juz, ze rezerwujemy
te ocena na SPECJALNA okazje, jakas rewolucje w grafice etc.

Aaaa, znaczy się czekamy na Windows 7 ---> czyli DX 11 ---> czyli SM 4.5/5.0? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, właśnie skończyłem czytać i też jestem zadowolony, ogólnie dawno tak fajnie mi się cda nie czytało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ogólnie uważam, że jest to jeden z najlepszych numerów tego roku. :)
Też tak myślę - jeden z pięciu najlepszych numerów tego roku...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ue, jeszcze mi się coś przypomniało. Dlaczego gadaliśmy tylko o kartach graficznych? :)

Wszelkie inne miażdżące gadżety czy wyposażenie kompa nigdy nie dostało 10/10 POWER, tak Razera jak i na przykład Logitecha. Wieeelkie "łaaaaał, cacko każdego grosza warte" jest kwitowane 9/10 i znaczek power i tyle. Gry mogą znaczek jakości dostać i za 8/10, w sprzęcie jest tylko jedna ocena umożliwiająca danie znaczka, i cały urok owego odznaczenia diabli biorą.

Naturalnie taka jest tylko moja opina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 18:53, conan8 napisał:

Taa, właśnie skończyłem czytać i też jestem zadowolony, ogólnie dawno tak fajnie mi
się cda nie czytało :D

Tak ogólnie to powoli zbliża się sezon ogórkowy, więc przyzwyczajaj się do tej myśli. ;)

kitek0101

Dnia 20.05.2009 o 18:53, conan8 napisał:

Też tak myślę - jeden z pięciu najlepszych numerów tego roku...

No, to na pewno. ;P Ale oprócz tego, moim zdaniem jest to drugi albo trzeci numer co do ''''fajności zawartości'''' w tym roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:43, Dark_Sebat napisał:

No, to na pewno. ;P Ale oprócz tego, moim zdaniem jest to drugi albo trzeci numer co
do ''''fajności zawartości'''' w tym roku. ;)

Ale przyznasz chyba, że wyrażenie "jeden z najlepszych" brzmi dość głupio, gdy tych numerów jest raptem kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 18:10, kitek0101 napisał:

Ale przyznasz chyba, że wyrażenie "jeden z najlepszych" brzmi dość głupio, gdy tych numerów
jest raptem kilka ;)


Kilkanaście... to aż tak głupio nie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2009 o 18:10, kitek0101 napisał:

Ale przyznasz chyba, że wyrażenie "jeden z najlepszych" brzmi dość głupio, gdy tych numerów
jest raptem kilka ;)

Głupie to było by w marcu, albo jeszcze wcześniej. Ale mamy już za sobą prawie połowę wszystkich numerów które w tym roku wyjdą, więc już teraz można zacząć wybierać swoje ulubione numery.

BTW. Premiera Fuela zbliża się wielkimi krokami, liczę na to, że pomimo opóźnienia w światowej premierze, recenzja tej gry trafi do nadchodzącego numeru. Oczywiście liczę też na jakąś wysoką ocenę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 14:21, Dark_Sebat napisał:

BTW. Premiera Fuela zbliża się wielkimi krokami, liczę na to, że pomimo opóźnienia w
światowej premierze, recenzja tej gry trafi do nadchodzącego numeru. Oczywiście liczę
też na jakąś wysoką ocenę. :)


Na to bym raczej nie liczył -> wydaje mi się, że premiera jeszcze się opóźni, bo gra ma troche widocznych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. W którymś z numerów CDA był przedstawiony i dość szeroko opisany proces tłoczenia płyt. Mógłby mi ktoś napisać jaki to był dokładnie numer? Kojarzy mi się, że to był któryś z tych urodzinowych, ale szukałem i nic nie znalazłem. Z góry dzięki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 23:05, Kapas napisał:


Na to bym raczej nie liczył -> wydaje mi się, że premiera jeszcze się opóźni, bo gra
ma troche widocznych bugów.



Oby jak świętej pamięci Auto Assault nie skończyła :-). Po tekście zapowiedzi widać że trochę do poprawy i urozmaicenia jest. Trzymam kciuki choć od Grida pewnie mnie dopiero Dirt 2 odciągnie w cyzm mnie zapowiedź utwierdziła :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena Ojca Chrzestnego II jest o 1 oczko za niska, poza tym... Jak zwykle warto było czekać, chociaż wkurzają mnie te ubogie przygodówki... Nie lepiej dać dobrego FPS''a zamiast sztampowych gier przygodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 16:53, Wojman napisał:

04/2005 (kwiecień)

Eureka! Wielkie dzięki za szybką reakcję, bo jest mi ten tekst bardzo koniecznie potrzebny. Poza tym fajnie znowu sobie przypomnieć "CDA od kuchni". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 19:39, igor8472 napisał:

Tja.. a wszystkie FPS to oczywiście dziś świeże i innowacyjne.. De gustibus...


Ale ja nie jestem wielkim fanem przygodówek, których już było kilka w tym roku. A ile FPSów? Jednego TPPka - Bloodrayne 2, i na tym koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc pod tym kątem racja. Może nie mili możliwości kupienia licencji na nic porządnego z shooterów na główny tytuł covera więc już lepiej dać dobrą porządną przygodówkę niż jakiś ''SAS Anti Terror Force'' etc. W tym roku z pełniaków to w sumie akurat Tunguska i Two Worlds mi się podobają najbardziej, może je nawet w końcu zainstaluje :-). A FPS fajnie by było też, chociażby tak Red Orchestra albo Hidden & Dangerous 2. Licencje nie byłby może trudno osiągalne. Jak gram w każdy dobry tytuł, czy to Grid, Supreme Commander czy Sins of Solar Empire nie ma znaczenia, lubię wszystkie gatunki. Chociaż bardzo mi się Crisis etc. podobają więc teoretycznie gust powinienem mieć spaczony nowościami ale rok temu se zrobiłem np. sesję Mysta i przelazłem po kolei wszytskie części. Zobaczymy co rzucą za 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 19:55, igor8472 napisał:

(...) chociażby tak Red Orchestra

W dniu premiery do kupienia za 39zł, teraz 20zł.

Dnia 25.05.2009 o 19:55, igor8472 napisał:

albo Hidden & Dangerous 2.

H&D2 z chęcią bym znów zagrał. Ogólnie był z dodatkiem bodajże w PLAYu. Niestety zgubiłem gdzieś płytę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się