kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 22:01, Hubi_Koshi napisał:

Tylko że to jest forum, nie gra multiplayerowa. Tu się nie musisz śpieszyć i rzucać krótkich
hasełek. Tutaj powinieneś pisać posty tak by były wyraźne i wygodne w odczycie. To taka
drobnostka zwana Netykietą.


To nie jest pytanie do mnie. Powiedz to temu kilka postów wyżej tak zwany "moderator" czytanie tekstów gdzie nie ma polskich znaków nie jest konfortowe.

Co z wami? Nie macie innych problemów? Większość na tym forum to tacy sami poważni ludzie. W grze też takich spotkałem i to z Polski. Najgorsi są z tych klanów (pozakładali tam jakieś ponazywali się i udają nie wiadomo kogo) pomocy ci taki nie udzieli. Ostatni przykład z przed kilku dni. Jest taki medykiem użyczy apteczki tylko swojemu ja mimo, że jestem obok (stan czerwony) i przydało by mi się wsparcie jak już jest przy tobie to nic. Odezwiesz się do takiego to usłyszysz bardzo miły standardowy komentarz k... Prędzej można liczyć na kogoś zupełnie obcego z innego kraju. Bardzo uczynni są nasi zachodni sąsiedzi. Zdziwieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 08:28, Tomoya-kun napisał:

W sumie nie kłamał, jest przed trzydziestką. Nie wspominał ile lat mu do niej zostało.


"ja też jestem już nie pierwszej młodości (przed trzydziestką ale co tam ^^)"

Idąc tym tropem to ja jestem w wieku przedemerytalnym i dobijam do siedemdziesiątki.
Jak ktoś pisze, że jest nie pierwszej młodości i przed trzydziestką to raczej nie wskazuje to na osiemnastolatka.

Inna sprawa, że Kalej w każdym poście przedstawia się jako kto inny - na tym koncie pisał już o 18, byciu przed trzydziestką, a także pytał się o zadania domowe z poziomu gimnazjum.

Ale EOT, niech robi co chce, zaraz i tak mi napisze, że jestem szalony, bo on to nie Kalej lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 21:54, discopete napisał:

Były kiedyś takie plastikowe (przezroczyste) na dwie płyty CD + karteczka. Pudełko było
zafoliowane i przyklejone na okładce CD-Action. Potem te rzeczywiście na płyty DVD formatu
kartki zeszytu. Też niezłe. Wyglądało to tak jak teraz standardowe pudełko od gry tylko
znacznie cieńsze. Fajna duża etykieta. Mam takie gdzie jest demo do gry Medal of Honor
Pacific Assault wygląda super obrazek z gry na odwrocie. Ten żołnierz zachęca do grania.
Coś wtedy było magicznego a teraz no nie wiem coś nie tak.

Aha. Znaczy i tak nie rozumiem, pod jakim względem były lepsze, ale ok, o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 19:38, Wojman napisał:


Tu akurat z KrzysztofemMarkiem sie zgadzam w 100%. Twoj ojciec powinien wziac pasek i
ci kilka rzeczy za jego pomoca przetlumaczyc. Pierwsza jest okazywanie szacunku do osob
starszych. Degrad -1 za szydzenie z innych uzytkownikow tego forum.


Znajomy? Rozumiem teraz jest taka moda. Układy są najważniejsze. No cóż jak chcesz. Kogo to obchodzi. Degradacja z przodownika na robotnika - dobrze. A czym zawinił smuggler był niedawno delegatem a teraz jest przewodniczącym? To funkcje PRL tęsknota za tym co mineło? Przyznaj się. Jak już bawimy się na tej stronie w nazewnictwo i profil użytkownika to proszę brać przykład z Novaworld.

Wielokrotne namawianie do przemocy kwalifikuje się pod kodeks karny a zatem bacz na słowa ludzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

Znajomy? Rozumiem teraz jest taka moda. Układy są najważniejsze. No cóż jak chcesz. Kogo
to obchodzi.


KrzysztofMarek nie nalezy do grona moich znajomych.

Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

Degradacja z przodownika na robotnika - dobrze. A czym zawinił smuggler
był niedawno delegatem a teraz jest przewodniczącym?


Pisal posty na forum, wypowiadal sie na temat CDA to w koncu awansowal. Przewodniczacy jest stopien wyzej niz Delegat.

Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

Wielokrotne namawianie do przemocy kwalifikuje się pod kodeks karny a zatem bacz na słowa
ludzik.


Chyba naprawde twoj ojciec powinien wziac tego pasa i ci porzadnie kilka rzeczy przetlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

Znajomy? Rozumiem teraz jest taka moda. Układy są najważniejsze.


Sam nie mam jeszcze 18 lat, ale chyba mogę Ci powiedzieć, że póki co masz mało do powiedzenia w sprawie układów wszelakich.

Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

A czym zawinił smuggler
był niedawno delegatem a teraz jest przewodniczącym?


Awansował. Po delegacie zawsze jest przewodniczący.

Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

To funkcje PRL tęsknota za tym co
mineło? Przyznaj się.


To jest tylko i wyłącznie stylizacja mająca odróżnić to forum od pozostałych. Bez żadnej ideologii.

Dnia 26.10.2009 o 15:02, discopete napisał:

Wielokrotne namawianie do przemocy kwalifikuje się pod kodeks karny a zatem bacz na słowa
ludzik.


Wszystko zależy od interpretacji słów Wojmana, więc powoływanie się na kodeks karny jest kiepskim pomysłem.

Dobra, offtop. Przepraszam, ale musiałem to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2009 o 15:18, Wojman napisał:


Pisal posty na forum, wypowiadal sie na temat CDA to w koncu awansowal. Przewodniczacy
jest stopien wyzej niz Delegat.

Tak? Nie znam się na tych stopniach tak dobrze jak ty.To ty jesteś expertem w tych sprawach. Domyślam się, że byłeś w PZPR a kto jest 1 sekretarzem tu?

Dlaczego CD-Action jest na forum a KSG i Play lub GameStar nie?

Dnia 26.10.2009 o 15:18, Wojman napisał:

Chyba naprawde twoj ojciec powinien wziac tego pasa i ci porzadnie kilka rzeczy przetlumaczyc.


Masz problem? Jesteś chory? Potrzebujesz pomocy? Urazy z dzieciństwa można leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 17:05, discopete napisał:

Dlaczego CD-Action jest na forum a KSG i Play lub GameStar nie?

Bo... nikt nie założył/nie opiekuje się tematem?

Dnia 26.10.2009 o 17:05, discopete napisał:

Masz problem? Jesteś chory? Potrzebujesz pomocy? Urazy z dzieciństwa można leczyć.

Tu się zgodzę, metoda siłowa nie jest zbyt skutecznym środkiem wychowawczym - zamiast uczyć wywołuje efekt Pawłowa, sarkastyczna wypowiedz -> pas. Bo przecież "dziadek, dziadek" nie można uznać za krwi rządną obrazę, chyba że ktoś jest przeczulony >.< A jeżeli KM jest już dziadkiem to nie ma to nawet wydźwięku sarkastycznego - ot trafione określenie.

Mod grożący użytkownikowi pasem, tego jeszcze nie było ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo Titan Questa dają trzeba kupić zwłaszcza,że na poprzedni numer umknął.Aha i jak myślicie smuggler to ten prawdziwy czy dubler?;Bo jeżeli prawdziwy to niezłe byki robi.I nie używa IMO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:21, Zauri napisał:

chyba wyrastam albo z tego pisma, albo z gier ogolnie.. bo tego nr na pewno nie kupie,
szkoda kasy..


Też mam podobnie, ale nie tyle wyrosłem z gier co nie podoba mi się kierunek, w jakim płynie ta łajba zwana "rozrywką elektroniczną". Bardziej się smucę niż denerwuje, jakby ktoś miał wątpliwości.
Chyba czas przerzucić się na coś innego i trzymać kciuki aby ustrój nie próbował robić ze mnie kolejnego, szarego klona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko narzekają,a ja co miesiąc znajduję coś ciekawego w CD Action - zawsze jest jakaś recenzja,jakieś zapowiedzi,nowinki i ja po prostu lubię prasę,wolę ją od stron w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:42, ArkStorm napisał:

W CDA Titan Quest w Play`u LOKI ... zaraz się "potnę i porąbię"


Niektórzy Icewind Dale uznają za takiego "hack''n''slasha w świecie D&D" (podobnie jak podstawka Neverwinter Night). Swoja drogą - daliby spokój z tymi h''n''s, jeden Loki to sporo za dużo :]

@lis_23: byłoby lepsze od stron w necie gdyby nie to, że zaczęli dodawać komentarze. A komentarze frustratów to nie to, co tygryski (niemieckie) lubią najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer absolutnie muszę jutro mieć zakupiony. Z tego co widzę szykuje się całkiem sporo dobrego tekstu do poczytania, a Titan Questa obowiązkowo muszę zaliczyć. :D Trochę szkoda, że brakuje nowego S.T.A.L.K.E.R.-a w dziale recenzji i Brutal Legend w dziale konsolowym, no ale trudno, przynajmniej wiadomo czego można się spodziewać w kolejnym numerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi jakiegoś większego testu gier na finalnej sklepowej wersji Win 7 tak aby rozprawić się i wreszcie na 100% wiedziec jak gry zachowują się na nowym systemie i porównać z wynikami z XPka. Na necie nie bardzo co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja skorzystam z okazji, bo numeru nie kupuję, a chciałbym wiedzieć: ile dostał Risen? Prosiłbym także o wynotowanie zalet i wad (na tym najbardziej mi zależy) produkcji, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 14:42, Gryczka napisał:

To ja skorzystam z okazji, bo numeru nie kupuję, a chciałbym wiedzieć: ile dostał Risen?
Prosiłbym także o wynotowanie zalet i wad (na tym najbardziej mi zależy) produkcji, z
góry dzięki.


to poufne informacje, ale możesz wejść w ich posiadanie za jedyne 14,99 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się